Acasă Goodgame Empire – Comunitate Distracţie şi conversaţie

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Cum sa scap de un jucator, care ma ataca in fiecare zi?

Un castel aproapede mine ma ataca in fiecare zi, de mai multe ori si ma saboteaza, lucru care nu-mi permite sa ma dezvolt. Cum pot sa-l fac sa inceteze, fara sa-mi mut castelul.

Cel mai bun răspuns

răspunsuri

• crysty1780 (RO1)crysty1780 (RO1) RO1 Postări: 69
    baga def si ii rupi atacurile
    crysty1780 @ ro 1
  • Grimm (RO1)Grimm (RO1) RO1 Postări: 406
    Angajeaza un camatar sa te protejeze
    Intra intr-o alianta cu tigani
    Suna la 911
    Ridica boxerii albi(chiar daca au o pata maro merg)
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    Te lasi de joc pentru ca nu ai ce cauta aici, in jocul asta e vorba de atac si aparare nu de plans ca te ataca altii, ceea ce e normal
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • The Panther (RO1)The Panther (RO1) RO1 Postări: 11
    Simplu, il lovesti foarte tare cand nu se asteapta. Daca nu ripostezi, e si mai bine. 

Intr-o noapte, cand el nu este pe joc (pe la 1-2 noaptea) ii dai lovitura de gratie. Tu trebuie sa ai soldati, el te poate ataca o data la 3 ore din cate imi amintesc, in acele 3 ore tu iti faci soldati de atac si ii stationezi undeva ca sa nu ti-i sparga. Dupa ce recrutezi destui, ii dai lovitura de gratie.

Sa nu uiti sa il spionezi, totul sta in strategie.

Sper ca nu te-ai lasat de joc si ca l-ai facut pana acum.
    The Panther
Sign In to comment.