Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

nesimtire pe fata

chiar asa   nesimtire poate fiii pe acest forum ?   cer  sa  mi  se redea contul  ce am bagat     o gramada de bani  da dmini ai doaren basca  imi spun fa print ?    de unde dracu sa fac print  ?       am zis tot timpul pot  preciza cu contul bancar   cum am bagat rubine  asa sunt adminiii  ai doaren pula frate  si noi suferim  
osica @ ro 1

Comentarii

• osica (RO1)osica (RO1) RO1 Postări: 16
    chiar asa   nesimtire poate fiii pe acest forum ?   cer  sa  mi  se redea contul  ce am bagat     o gramada de bani  da dmini ai doaren basca  imi spun fa print ?    de unde dracu sa fac print  ?       am zis tot timpul pot  preciza cu contul bancar   cum am bagat rubine  asa sunt adminiii  ai doaren pula frate  si noi suferim  
    chiar asa   nesimtire poate fiii pe acest forum ?   cer  sa  mi  se redea contul  ce am bagat     o gramada de bani  da admini ai doaren basca  imi spun fa print ?    de unde dracu sa fac print  ?       am zis tot timpul pot  preciza cu contul bancar   cum am bagat rubine  asa sunt adminiii  ai doaren pula frate  si noi suferim  

osica @ ro 1
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 244
    ce chestie, nu stiam ca Grapini joaca gge....
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier