Discuţii - Modificare recompense eveniment

Bună ziua, 

În acest subiect puteți discuta despre modificarea recompenselor. 

«1

Comentarii

• ovydyus (RO1)ovydyus (RO1) Postări: 15RO1
    salut
    Nu am gasit informatia, jetonele ucenicului pe care le am si probabil le au mai multi jucatori , ce se-ntampla cu ele? daca se schimba pe piese, de care primim de aur sau de argint?
    ovydyus @ ro 1
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 182RO1
    daca citesti cu atentie anuntul ai sa observi ca tabletele si jetoanele raman active.... cel putin deocamdata pana le vine alta idee....

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• ovydyus (RO1)ovydyus (RO1) Postări: 15RO1
    Am citit cu atentie, nu intrebam de tablete si jetoane de la ev cu nomazi sau samuraii, ci intrebam de jetoanele ucenicului de la mester fierar. La mester fierar o sa avem in loc de jetoanele ucenicului, piese de argint si de aur. 
    ovydyus @ ro 1
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) Postări: 240RO1
    Am citit cu atentie, nu intrebam de tablete si jetoane de la ev cu nomazi sau samuraii, ci intrebam de jetoanele ucenicului de la mester fierar. La mester fierar o sa avem in loc de jetoanele ucenicului, piese de argint si de aur. 
    pe cat posibil eu nu le las ca te trezesti (poate) ca atunci cand au scos fantana ca iei pe jetoane apa de ploaie...
  • Prea putine salturi in noul magazin. Spor la bagat bani ca sa poti ataca cateva tabere la event >:):). Ce sa mai spun de ridicarea unei cladiri ce dureaza zeci de ore.

• Asag (RO1)Asag (RO1) Postări: 7RO1
    @Artemis
    Frumoase noile recompense, dar eu propun sa se schimbe numarul de salturi, 50 sunt prea multe, 10-20 sunt suficiente, ce-i cu atatea salturi? 
  • DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) Postări: 111RO1
    Salturi nimic decoratiuni nimic esec total
    DON VICENZO @ ro 1
  • taunul (RO1)taunul (RO1) Postări: 118RO1
    Pai nu-ti plac potcoavele de cai morti?? :D:D:D
    taunul @ ro 1
    Pai nu-ti plac potcoavele de cai morti?? :D:D:D
    mie una nu...vreau roz bonbon de fete nu aur si ag:)))
    Prea putine salturi in noul magazin. Spor la bagat bani ca sa poti ataca cateva tabere la event >:):). Ce sa mai spun de ridicarea unei cladiri ce dureaza zeci de ore.
    cel de relicva o sapt numai :))))
  • HARRY007 (RO1)HARRY007 (RO1) Postări: 8RO1
    Sa va bagati in c-r potcoavele alea......erau mai bune vechile premii .Cine vroia soldati sau unelte lua pe rubine......acum ei o laie de la mesterul fierar.........iti trebuie o caruta de potcoave pt cativa soldati amarati sau unelte , sau ce mama dracului se mai pot lua de acolo.

P.S. Voi cei de la gge, stiti cum se numesc oamenii cu idei? Va spun eu,.....IDIOTI!!!
  • keep strong (RO1)keep strong (RO1) Postări: 32RO1
    ma gandeam eu ca noua actualizare si ''optimizare'' pentru un joc cat mai ''placut'' vine cu o smecherie
    ati taiat salturile, se pot lua cam de vreo 3- 4 ori mai putine decat la recompensele de dinainte, practic e o incercare de a-i determina pe jucatori sa cumpere salturi pe rubine, e aiurea ca o modificare interesanta de altfel,  o stricati cu mizerii de genul asta 
    Sa va bagati in c-r potcoavele alea......erau mai bune vechile premii .Cine vroia soldati sau unelte lua pe rubine......acum ei o laie de la mesterul fierar.........iti trebuie o caruta de potcoave pt cativa soldati amarati sau unelte , sau ce mama dracului se mai pot lua de acolo.

P.S. Voi cei de la gge, stiti cum se numesc oamenii cu idei? Va spun eu,.....IDIOTI!!!
    si iei limitat ....fie sodatii fie uneltele...,,
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 182RO1
    macar acum magazinele se improspateaza saptamanal si nu lunar...este totusi o imbunatatire...

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Cosmin84 (RO1)Cosmin84 (RO1) Postări: 1RO1
    eu va anunta ca il dau dracu de joc dc continuati cu bataia asta de joc, astia sunt salturi, dc bag bani aici pe joc, bag ca vreau eu nu ma obligati voi de la gge sa cumpar salturi, mai bine il dau dracu de joc si punct
  • cu noile recompense nu se urmareste decat eliminarea jucatorilor care nu joaca pe bani
  • loca9 (RO1)loca9 (RO1) Postări: 31RO1
    asta e este se schimba tot eu m-am lăsat de joc că nu mea plăcut schimbarea de joc  e joc frumos apreciat de lumea intrega acum  au schimbat prea multe dragii proprietari al jocului lasatio mai moale cu tot ce faceți la joc suntem mulții care nu-i plac și se las păcat de jucătorii că se chinuie joaca anii eu le urez joc frumos tuturor joc placut
  • fire_eyes (RO1)fire_eyes (RO1) Postări: 56RO1
    noul update,ne v-a face sa intram doar in vizita
    multi jucatori nemultumiti de schimbarea cu salturile
    nu se doreste comunicare cu jucatorii
    avem doar povesti de adormit copii
    tineti-o tot asa 
    http://prntscr.com/piodwy
    fire_eyes @ ro 1
  • Mr.Buster (RO1)Mr.Buster (RO1) Postări: 28RO1
    Reacția comunității: ,,parcă suntem pe vremea comuniștilor cu aceste limitări" (despre salturi este vorba). Măriți-le la 100 cel puțin.

Who cares anyways ?
    I don't.
  • loca9 (RO1)loca9 (RO1) Postări: 31RO1

Buna ziua cine aste cu mine să strângem multe voturi ca să revină empire cum era

Sign In to comment.