Acasă Goodgame Empire - Jocul

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

REALMS

Ce îi tot dau nemțălăii cu egalitatea în șanse pe jocul ăsta ???
Ia uite cum alianța aia e de negăsit !!! Asta e cu adevărat ”no name” !!!
Ca să nu mai zic că sunt o grămadă de jmekeri de pe serverul arab și cel japonez care sunt ca dreaq , nenumiți. >:)
@artemisa , vrem și noi o explicație în legătură cu asta !
Vreau să intru și eu fără nume pe serverul de outer realms data viitoare !!! Și să-mi fac acolo o alianță tot așa ”blindname”
 >:) 

RIDENDO CASTIGAT MORES

Comentarii

• Firegen7 (RO1)Firegen7 (RO1) RO1 Postări: 46
    Au cumparat modul "ninja", exclusiv pentru japonezi ca de acolo vin :)))
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) RO1 Postări: 528
    Ok, cu ninjălăii pot să înțeleg  :D dar arabii, egiptenii , etc ? 
    Deci, vrem și noi, că n-au monștrii ăia câte trei , ce avem noi ăștialalții normali, câte două  :D
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) RO1 Postări: 114
    caractere pe care nu le poti citi mi se pare ca cei originali din serverul respectiv pot citi
    DON VICENZO @ ro 1
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Este prea multa munca si codificare pentru a face asa ceva, mi se pare ca e din cauza literelor si a limbi, nu este din cauza jucatorilor.
    Poti si tu sa ai asa, daca dai sa te conectezi cu facebook-ul pe serverele arabe,japoneze sau alte limbi care nu contin literele normale (alfabetul normal)...
    Totul tine de codificare, dar jocul asta are mai multe probleme decat limba, asa ca nu e ceva important.

] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

Sign In to comment.