Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Nestemate

Propun eliminarea echipamentelor , pietrelor pretioase , eroilor ce pot fi jefuiti din turnuri si introducerea unei noi monede virtuale : nestemata. In momentul in care ataci un turn vei jefui o cantitate de nestemate pe care le schimbi in satul de bastina cu tot felul de rasplati ,poate chiar boostere de monede pe regatul respectiv. In loc sa pice un erou epic mai bine sa cada 30 de nestemate cu care pot achizitiona acel erou epic +alte rasplati.
!  Salturile sa ramana in continuare la jafuri.
   E o idee care, din punctul meu de vedere ,ar aduce un plus jocului si ar elimina anumite actiuni de

Comentarii

• Obito (RO1)Obito (RO1) RO1 Postări: 232
       Propun eliminarea echipamentelor , pietrelor pretioase , eroilor ce pot fi jefuiti din turnuri si introducerea unei noi monede virtuale : nestemata. In momentul in care ataci un turn vei jefui o cantitate de nestemate pe care le schimbi in satul de bastina cu tot felul de rasplati ,poate chiar boostere de monede pe regatul respectiv. In loc sa pice un erou epic mai bine sa cada 30 de nestemate cu care pot achizitiona acel erou epic +alte rasplati.
       E o idee care, din punctul meu de vedere ,ar aduce un plus jocului si ar elimina anumite actiuni de
    Echipamentele de la turnuri ar fi trebuit de mult eliminate :)))) nu stiu ce asteapta astia de la gge. Sunt acolo sa stai sa vinzi pe bucati...astia de ataca turnuri zilnic, s-au scarbit !!!!!
    Mai bine sa ne dea 5-10k monede in + decat alea !
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • ArtemisArtemis Postări: 288
    Bună seara, 

Propunerea va fi trimisă echipei, îmi place și mie această idee! 

• ge010 (RO1)ge010 (RO1) RO1 Postări: 94
    Nu e o idee foarte buna daca nu ai castelan de incendiu dar e buna idea 
  •    Propun eliminarea echipamentelor , pietrelor pretioase , eroilor ce pot fi jefuiti din turnuri si introducerea unei noi monede virtuale : nestemata. In momentul in care ataci un turn vei jefui o cantitate de nestemate pe care le schimbi in satul de bastina cu tot felul de rasplati ,poate chiar boostere de monede pe regatul respectiv. In loc sa pice un erou epic mai bine sa cada 30 de nestemate cu care pot achizitiona acel erou epic +alte rasplati.
    Nu e o idee foarte buna daca nu ai castelan de incendiu dar e buna idea 
    Se pare ca nu ati inteles ideea : cu nestematele din turnuri aveti posibilitatea de a achizitiona echipamentele ce pot fi jefuite din acestea , inclusiv legendare aleatorii ( fara bonusuri predefinite ). Este mai simplu asa pentru ca economisesti timp si nu mai stai sa vinzi echipamentele/pietrele etc.

• fire_eyes (RO1)fire_eyes (RO1) RO1 Postări: 56
    numai la turnuri nu mai umblau,in rest le aveam pe toate bune,nu cred ca e greu sa dai cateva clickuri sa le vinzi
    mai bn ar face ceva nou la insule
    fire_eyes @ ro 1
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943

Ideela e buna, dar și, rea.

Căci dacă se aplica la toate turnurile e chiar nașpa.

Unele persoane au abonamentul de 60 lei, și auto sell-ul de echipamente e chiar bun, mai, ales când araci aproape 300 turnuri pe tot contul odată la fiecare 3 ore.

Nu vei lua multe monezi din echipamentele alea, dar pica și legendare care sunt bine de vândut.

Dacă vrei ca aceasta idee sa fie ok, as zice doar pe verde sa nu mai, iei echipamente.

] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

Sign In to comment.