Discuții - Actualizare Iunie

137

Comentarii

• Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) Postări: 226RO1
    Cu acest 'sezonier" GGE tocmai ne-a aratat degetul.....
    Mai naspa ca la multi le arata degetul pe bani multi:))) Mai bine spus : si ars in ...si cu banii luati...
    nu uitati, trageti ca sa prindeti dublorul de rubine:))

mia intai sa ajung la booster apoi la dublor:))))
  • Mr.Buster (RO1)Mr.Buster (RO1) Postări: 24RO1
    Se pare ca dezvoltatorii ne cred niste roboti care stam 24/7 pe jocul lor...   http://prntscr.com/o02fl2
    (ultima rasplata de LTPE)
  • fire_eyes (RO1)fire_eyes (RO1) Postări: 56RO1
    @Artemis regele asta eric nu te-a informat cand v-a despagubi aliantele si jucatorii ,de la orase?
    cand au de gand sa despagubeasca?
    in orase am donat destule resurse rubine si monezi
    acum s-au facut uitate
    fire_eyes @ ro 1
  • ArtemisArtemis Postări: 280Moderator
    editat 14.06.2019
    @Artemis regele asta eric nu te-a informat cand v-a despagubi aliantele si jucatorii ,de la orase?
    cand au de gand sa despagubeasca?
    in orase am donat destule resurse rubine si monezi
    acum s-au facut uitate
    Bună ziua! 

Am să vorbesc cu Majestatea Sa și am să văd ce pot să aflu despre acest subiect! 

• Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 155RO1
    Maiestatea Sa ...vad ca este foarte promt in raspunsuri... cu Insulele Furtunii nu are de gand sa faca ceva...?

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

editat 14.06.2019
    Maiestatea Sa ...vad ca este foarte promt in raspunsuri... cu Insulele Furtunii nu are de gand sa faca ceva...?
    Care este problema cu Insulele Furtunii?   

Îmi pare rău  :( mă împart între două jocuri și mai uit unele informații, nu îmi mai aduc aminte nimic despre vreo problemă care să afecteze sau să fi afectat insulele.

Ai putea să imi amintesti, te rog?  Luni mă întâlnesc cu regele din nou! :D 
    Post edited by Artemis on

• colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) Postări: 98RO1
    Vad ca comensatiile pentru alianta la capitala regala sunt de tot raul,se mai da compensatie si pentru jucatorii care au luat comandanti ori ceva de genul ori ramanem cu ochii in soare?
    PROJECT EMPIRE
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 496RO1
    Vad ca comensatiile pentru alianta la capitala regala sunt de tot raul,se mai da compensatie si pentru jucatorii care au luat comandanti ori ceva de genul ori ramanem cu ochii in soare?
    In binecunoscutul "stil" gegeist, da ! Ramanem cu ochii in soare... B)
    RIDENDO CASTIGAT MORES
    @artemis ;
    Poate cu ocazia update-ului "reparati" si viteza pe care ati faultat-o de azinoapte... (sau pardon, ati "echilibrat-o" de ati rupt-o)...
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • peter2 (INT2)peter2 (INT2) Postări: 51INT2
        Felicitari pentru schimbarile de la ucenic, sunt intradevar unelte la preturi destul de bune, daca ramaneau numai comandantii era JALE. Primul update bun din ultima vreme, la cat mai multe..
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 155RO1
    f bun.... daca nu erau asa putine pachete la unele dintre unelte era ok..de exemplu poti cumpara max 700 de steaguri....nu iti ajung nici pt un atac in rest nimic de comentat

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• peter2 (INT2)peter2 (INT2) Postări: 51INT2
    editat 18.06.2019
      Unde sunt pachetele cu timp vip de la ucenic? Din cate am vazut, trebuia sa adaugati pe langa unelte si pachete cu timp VIP.
    Post edited by peter2 (INT2) on
    Bună seara, 

Mă bucur să văd că vă place modificarea! :) Dar să știți că totul se datorează feedbackului vostru, al jucătorilor! ;) 

Timpul VIP va apărea și el peste câteva zile din câte am înțeles, astăzi nu au mai putut să îl bage din cauza unei probleme. 

• Mai este si acest aspect care a fost omis : http://prntscr.com/o3j42d

⚔️Pay to win🤑💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳

Da, se pare că descrierea uneltei a rămas la fel. Am să îi înștiințez despre asta și am să le spun să o modifice.  

Artemis a zis:
    Bună seara, 

Mă bucur să văd că vă place modificarea! :) Dar să știți că totul se datorează feedbackului vostru, al jucătorilor! ;) 

Timpul VIP va apărea și el peste câteva zile din câte am înțeles, astăzi nu au mai putut să îl bage din cauza unei probleme. 
    "problema" a fost ca nu erau limitate la un numar de pachete ... , eu nu l-am vazut, dar mi-au zis altii ca s-a putut lua de cate ori s-a vrut

in alta ordine de idei, chestia asta cu numar limitat e ceva de genul comunist, cand se dadea carne sau lapte PE CARTELA ca sa nu iei prea mult... Asiguram pe geniile care gandesc sistemul "pe cartela" ca noi le dam NELIMITAT si una, si alta ! o:)
    Sa inteleg ca astia de la altigi sunt din Germania democrata ?  >:) Ca vad ca aplica metodele rusilor din tarile ocupate de comunisti...

Eu consider ca este IMORAL sa limitezi cantitatea cumparata, mai ales ca orice moneda de plata pe joc, fie ca e vorba de rubine, monede, tablite, jetoane, etc, etc, ABSOLUT toate au fost castigate CINSTIT, jucand jocul vostru !!!
    Lasati-ne macar sa le folosim cum vrem noi, altfel mariti rata abandonurilor, precum si cantitatea de "urari" de bine din partea celor ramasi.
    Si mai stopati naibii inflatia de pe joc. Ce comandanti si castelani pregatiti dupa relicve? Giganti ? Zeificati ? Dumnezei ? SupraDumnezei ? Mai hoooo !!!
    Bagati naibii ceva stabilitate !

Am mai spus-o si eu, au mai spus-o si multi altii : ELIMINATI INTAI TOATE BUGURILE INAINTE DE A MAI INTRODUCE VREO NOUTATE !!!
    Daca nu o faceti, insemna ca ori nu sunteti capabili, ori o faceti ca sa va bateti joc de clienti !
    DIXI !
    Voi, toti ceilalti ,
    Sa fiti iubiti  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
    Bună ziua! 

Poți obține prin cumpărare la fel de multe unelte ca în timpul evenimentului LTPE în format vechi, numarul de recompense este la fel, cu o singură diferență însă, uneltele au fost îmbunătățite la versiunea de elită. De exemplu, dacă înainte puteai să câștigi 1000 scuturi din lemn, 1000 scuturi de fontă și 1000 ziduri de apărare, acum vei putea achiziționa 3000 ziduri de apărare. Cantitatea pe care puteți să o cumpărați e mai mare de 3000, însă acesta a fost doar un exemplu. 

Artemis a zis:
    Bună ziua! 

Poți obține prin cumpărare la fel de multe unelte ca în timpul evenimentului LTPE în format vechi, numarul de recompense este la fel, cu o singură diferență însă, uneltele au fost îmbunătățite la versiunea de elită. De exemplu, dacă înainte puteai să câștigi 1000 scuturi din lemn, 1000 scuturi de fontă și 1000 ziduri de apărare, acum vei putea achiziționa 3000 ziduri de apărare. Cantitatea pe care puteți să o cumpărați e mai mare de 3000, însă acesta a fost doar un exemplu. 
    Da-mi voie sa te contrazic : 
    Nu m-au lasat (de exemplu) sa cumpar decat 700 de steaguri , deci pana la 3000 mai este. si tot asa ... si categoric aveam jetoane de-alea sparte de sa iau muuult mai multe, asa ca draga Artemis, e "pe cartela" !
    Apropos, imi placea mai mult avatarul tau de dinainte, sper ca nu te-ai transformat din zeita in mastera  :D
    Sa fiti iubiti  <3

RIDENDO CASTIGAT MORES
  • DozDeBere (RO1)DozDeBere (RO1) Postări: 4RO1
    nu inteleg dc va plangeti , daca termini eventu lunar , cu toate jetoanele poti lua 5k ziduri , 5k berbeci ,2,5k bolovani  si 4,7k turnuri , 6k orori , 5k soldati de elita , 2k def si 10 zile de vip ,,.....
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) Postări: 98RO1
    nu inteleg dc va plangeti , daca termini eventu lunar , cu toate jetoanele poti lua 5k ziduri , 5k berbeci ,2,5k bolovani  si 4,7k turnuri , 6k orori , 5k soldati de elita , 2k def si 10 zile de vip ,,.....
    Termina intai eventul lunar si la modul hard sa vad daca poti,foarte putin probabil,putini pot cu tot cu boostere peste bustere din pacate....
    PROJECT EMPIRE
Sign In to comment.