Discuții - Actualizare Iunie

27

Comentarii

• Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 237RO1
    editat 06.06.2019
    da, foamea asta e problema mare, culmea e ca, cu cat castiga mai mult cu atat vor mai mult, si asta cu cativa sclavi....
    Post edited by Mondeo (RO1) on
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • Obito (RO1)Obito (RO1) Postări: 223RO1
    da, foamea asta e problema mare, culmea e ca, cu cat castiga mai mult cu atat vor mai mult, si asta cu catIva sclavi....
    in lumea asta traim :)) cu cat ai mai mult, cu atat vrei si mai mult. daca ai 1 mil euro, vreo 5, daca ai 5 vreo 10 si tot asa. 
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • ge010 (RO1)ge010 (RO1) Postări: 89RO1
    Acum evoluez Academia militara la 3 , cred ca la 10 vor fi orori veterane , dureaza prea mult sa isi faca up dar csf ... Nu as investi in asa cv doar daca are si pentru soldatii de la berimond  (Ma refer la cei de recrutat de pe verde)
  • ArtemisArtemis Postări: 273Moderator

Draga @Artemis.
    Critica nu era la adresa ta, daca asa ceva ai crezut, probabil nu m-am exprimat eu corect pe de-a-ntregul...

Bună, 

Poate că nu a fost cu intenție, dar ai început printr-un fel de reproș subtil adresat mie.  În fine, cum nu aceasta este tema principală  a discuției, nu am să mai insist pe reproșul subtil adresat mie.

Să ne concentrăm pe ceva mai important

Ce părere aveți despre noua actualizare și academia militară? Dar despre atribuirea nouă de recompense pentru evenimentul pe termen lung? 

Jocul vă merge cum trebuie după actualizarea de ieri? Nu a întâmpinat nimeni probleme?  

Întrebarea este adresată tuturor. Ar fi frumos să știu opinia cât mai multor dintre voi! :) 

• eXe (RO1)eXe (RO1) Postări: 1RO1
    Sunt tare curios ce se va putea lua de la ucenic...
    La prima strigare, imi vine sa cred ca vor fi stifturi... apoi , daca vor fi si oarece chestii mai de colea, probabil ca vei fi nevoit sa "bagi" rubine la greu ca sa iei destule jetoane de-alea (daca nu cumva chiar mai multe decat ti-ar trebui ca sa iei pe rubine cele trebuincioase). Om vedea ce va fi, dar eu unul sunt din ce in ce mai dezamagit de toate gaselnitele gegeeului.
    Sa fiti iubiti  <3
    a stricat si ucenicul daca ai citit atent update-ul. scrie ca vor fii introduse articole
  • eXe (RO1) a zis:
    Sunt tare curios ce se va putea lua de la ucenic...
    La prima strigare, imi vine sa cred ca vor fi stifturi... apoi , daca vor fi si oarece chestii mai de colea, probabil ca vei fi nevoit sa "bagi" rubine la greu ca sa iei destule jetoane de-alea (daca nu cumva chiar mai multe decat ti-ar trebui ca sa iei pe rubine cele trebuincioase). Om vedea ce va fi, dar eu unul sunt din ce in ce mai dezamagit de toate gaselnitele gegeeului.
    Sa fiti iubiti  <3
    a stricat si ucenicul daca ai citit atent update-ul. scrie ca vor fii introduse articole
    eu credeam ca baga aspecte pentru cladiri acolo... dar se pare ca m-am inselat si tot trebuie sa scapi ceve Rubine pentru a le lua 🤑 . intr-adevar ,,,cei de la gg$ s-au tinut de cuvant si au bagat articole...de echipament... si de constructie 🥴 

⚔️Pay to win🤑💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳

• MrGog (RO1)MrGog (RO1) Postări: 56RO1
    Bataie de joc cu reducerea sistemelor....

wqwq @ ro 1
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 494RO1
    editat 07.06.2019
    Ca un feed-back la intrebarile lui Artemis, nu am idee ce o fi cu academia aia militara... nicaieri nu am gasit o descriere despre ceeace stie ea sa faca, pentru a ma putea hotari daca s-o construiesc sau nu.
    Categoric, n-o s-o cladesc si ridic doar din curiozitate, ii astept pe altii s-o faca si o sa vad parerea lor.
    Prea multe tepe a dat gegeeul cu chestiile astea. Un "pact" cu gegeeul seamana cu un pact facut cu aghiuta  >:)  niciodata nu poti iesi castigator.
    Vorbesc astia despre mancatorii de lebede ca sunt asi la tepe ... ash... tre' sa ieie lectii de la nemti  >:)
    Totusi au facut un lucru bun : pot din nou sa vad mesajele fara sa dau mii de clickuri suplimentare  :) aproape ca imi dau lacrimile de cata grija arata gegeeul pentru feedback-ul primit  :D :D :D 
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • ArmyTEM (RO1)ArmyTEM (RO1) Postări: 1RO1
    ba ce naiba upedate mai e asta , nu tu unelte nu tu soldati la ev lunar...trist...
  • peter2 (INT2)peter2 (INT2) Postări: 51INT2
    Deci, stie careva care e treaba cu academia militara? 
    Deci, stie careva care e treaba cu academia militara? 
    Mareste puterea trupelor in anumite eventuri
    o mareste timp de doua ore si poate fi marit 
    Poate costa rubine , monede , medalii,tablete sau jetoane samurai
    Cu cat nivelul este mai mare cu atat iti deblochezi soldati mai buni
    Eu zic ca nu merita daca vrei sa iti faci sera relicva sau daca ai nevoie.
  • DDM (RO1)DDM (RO1) Postări: 133RO1
    jos comunismu' din ggs :))))) refaceti preturile la sisteme si refaceti evenimentul LTPE :)))) hai ciuss

jos comunismu' din ggs :))))) refaceti preturile la sisteme si refaceti evenimentul LTPE :)))) hai ciuss
    Te strange cu dinti in gura? :D Iau castelanul de la metamorfi si termin corbita si apoi Jos GGS ....

Asteapta , ce atata graba? :D O data in viata dau si astia cv moka fara sa faca nimic
    ( @Artemis sa nu te prind cu cadoul regelui eric de 200% oferta si boosterul ala ca alea au fost pt tona de buguri)
  • ArtemisArtemis Postări: 273Moderator

( @Artemis sa nu te prind cu cadoul regelui eric de 200% oferta si boosterul ala ca alea au fost pt tona de buguri)
    Am înteles, am tăcut! :D

Acum că a început evenimentul pe termen lung și cu toții puteți să vedeți schimbarea, puteți să vă exprimați în continuare (ne)mulțumirile și ideile pentru eventualele schimbări pe care le doriți. 

Țineți minte, dacă oferiți opinia, nu este garantat că este și aplicată. Tot ce eu pot să fac este să vă reprezint punctele de vedere atunci când acestea sunt solicitate.

O seară frumoasă vă doresc!

Artemis a zis:

Am înteles, am tăcut! :D

Acum că a început evenimentul pe termen lung și cu toții puteți să vedeți schimbarea, puteți să vă exprimați în continuare (ne)mulțumirile și ideile pentru eventualele schimbări pe care le doriți. 

Țineți minte, dacă oferiți opinia, nu este garantat că este și aplicată. Tot ce eu pot să fac este să vă reprezint punctele de vedere atunci când acestea sunt solicitate.

O seară frumoasă vă doresc!
    Ooof , parca mai crede cineva ca nemtii tin cont de feedback ???
    Poate la fel de mult cum isi luau feedback la Dachau, Auswitz si Birkenau de la evrei.
    Nici la banana din copacul din Ecuador nu-i doare  B)
    Pacat ca mama unor "anumite categorii de persoane" e permanent gravida, ca altfel si-ar lua fritii astia un "stop lovele" rasunator (si sa vedeti ce rapid ar da inapoi de la toate prostiile astea care aduc inflatie pe joc) ... cam ca atunci cand au vrut sa introduca stingerea pe verde cu ulei si sticla  >:) (dar macar atunci, s-a stopat "purchase" in proportie de 55% in cateva zile  :D Nu cred ca se mai repeta figura azi...
    Sa fiti iubiti  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • keep strong (RO1)keep strong (RO1) Postări: 32RO1
    dupa unele schimbari faine cum e asta cu satele private,    au scos toate rasplatile bune si ne-au dat jetoane total inutile, ca nu ai ce face cu ele, academia cu ce sa o construim ? ca e nevoie de o luna ca sa faci o sera din exterioae si liga,
    de data asta au dat-o in bara rau de tot, cred ca ar fi fost mai bine sa pastreze LTPE cum era si suplimentar daca au dorit eroarea asta cu jetoane, deja jocul e plictisitor 
    cred ca trebuie sa reducem timpul petrecut pe joc si sa nu mai cumparam rubine, ca nu ne-a intrebat nimeni inainte de actualizare daca dorim,  sper ca  mesajele noastre sa ajunga la GGE sa nu se mire de ce sunt atatea aveuri de hrana pe care nu le vrea nimeni

editat 07.06.2019
    dupa unele schimbari faine cum e asta cu satele private,    au scos toate rasplatile bune si ne-au dat jetoane total inutile, ca nu ai ce face cu ele, academia cu ce sa o construim ? ca e nevoie de o luna ca sa faci o sera din exterioae si liga,
    de data asta au dat-o in bara rau de tot, cred ca ar fi fost mai bine sa pastreze LTPE cum era si suplimentar daca au dorit eroarea asta cu jetoane, deja jocul e plictisitor 
    cred ca trebuie sa reducem timpul petrecut pe joc si sa nu mai cumparam rubine, ca nu ne-a intrebat nimeni inainte de actualizare daca dorim,  sper ca  mesajele noastre sa ajunga la GGE sa nu se mire de ce sunt atatea aveuri de hrana pe care nu le vrea nimeni

Mai bine bagau jetoane de construit si d-alea la lunar , parerea mea ca le faceam mai usor serele

Mai bine bagau jetoane de construit si d-alea la lunar , parerea mea ca le faceam mai usor serele
    corect
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • Mr.Buster (RO1)Mr.Buster (RO1) Postări: 24RO1
    editat 08.06.2019
    Parerea mea e ca se vor lasa si mai mult playeri de Empire, dupa acest...   "Sezonier mk2"

R.I.P timp vip, saci cu cremene, armurier pe moca... si multe altele

Mie unul imi convenea cel de pana acum, si sunt sigur ca toata lumea ar vrea sa revina cel de luna trecuta.
    Post edited by Mr.Buster (RO1) on
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 237RO1
    Cu acest 'sezonier" GGE tocmai ne-a aratat degetul.....
    Mai naspa ca la multi le arata degetul pe bani multi:))) Mai bine spus : si ars in ...si cu banii luati...
    nu uitati, trageti ca sa prindeti dublorul de rubine:))

Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
Sign In to comment.