Discuții - Actualizarea Lunii Aprilie 2019

13»

Comentarii

• peter2 (INT2)peter2 (INT2) Postări: 51INT2
    La filtre a aparut sectiunea de "Relicve" , dar de facut, cand o sa le putem face?
    Deocamdata is in testare pe alte servere cum ar fi Norvegia. Nu au precizat cei de la GGE cand o sa le poata face jucatorii de pe toate serverele, poate pana in 2020 o sa poata fi facute..
  • -ATLAS- (RO1)-ATLAS- (RO1) Postări: 5RO1
    editat 08.05.2019
    La filtre a aparut sectiunea de "Relicve" , dar de facut, cand o sa le putem face?
    Deocamdata is in testare pe alte servere cum ar fi Norvegia. Nu au precizat cei de la GGE cand o sa le poata face jucatorii de pe toate serverele, poate pana in 2020 o sa poata fi facute..
    La cate buguri sunt , nu m-ar mira sa mai dureze o luna.
    Am ajuns sa produc 80k de alimente pe pisc :))
  • liviu96vla (RO1)liviu96vla (RO1) Postări: 33RO1
    Baietii au de gand sa repare bugul la misiunea 'Umplerea cufarului de razboi' sau?
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) Postări: 259RO1
    Baietii au de gand sa repare bugul la misiunea 'Umplerea cufarului de razboi' sau?
    baietii sunt in pauza de odihna in weekend :))) pe maine
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 237RO1
    eu am reusit sa le umplu cufarul, e adevarat ca nu cu monede, ci cu carne dar e mers....
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • Nu știu nu prea înțeleg jocul azii strica mâine îl repara am sfat in naite sa producetii ceva nou testatil de multe orii fii siguri după puneți ceva nou in joc e sfatul meu

Nu știu nu prea înțeleg jocul azii strica mâine îl repara am sfat in naite sa producetii ceva nou testatil de multe orii fii siguri după puneți ceva nou in joc e sfatul meu

sfatul nostru e ca te duci la scoala si sa inveti sa scrii apoi sa joci :)))
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 494RO1

Nu știu nu prea înțeleg jocul azii strica mâine îl repara am sfat in naite sa producetii ceva nou testatil de multe orii fii siguri după puneți ceva nou in joc e sfatul meu

sfatul nostru e ca te duci la scoala si sa inveti sa scrii apoi sa joci :)))
    Mare adevar graiesti prietene si imposibil de realizat dezideratu' ala  >:)
    RIDENDO CASTIGAT MORES
    eu am reusit sa le umplu cufarul, e adevarat ca nu cu monede, ci cu carne dar e mers....
    Stai la coada, ca lista de "donatori" e mare  :D :D :D
    RIDENDO CASTIGAT MORES
    STU-PE-FI-ANT !!!

Nu pot sa nu-mi aduc aminte de genialitatea si universalitatea lu' Nenea 
    :D  : 

Sa fiti iubiti  <3

RIDENDO CASTIGAT MORES
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) Postări: 216RO1
    serios vb...mariti si voi stocarea la echipmente la 600 ca se iau relicve d-alea in draci
    dianna5 @ ro 1
  • ge010 (RO1)ge010 (RO1) Postări: 89RO1
    serios vb...mariti si voi stocarea la echipmente la 600 ca se iau relicve d-alea in draci
    Lasa ca e ok asa , dar la pietre se putea mari
    Lasa ca e ok asa , dar la pietre se putea mari
    chiar ai 480 pietre bune nefolosite ?
  • colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) Postări: 98RO1
    editat 23.05.2019
    Este un bug urat si fieraria aliantei,zice ca dai 80.000 monezi si te trezesti ca dai 2.000.000,este rau de tot,rezolvati eroarea
    PROJECT EMPIRE
    Si asta nu e tot. gge ne scoate ochii cu un bug de hrana care cica, ar fi in favoarea noastra si vor fi dezertari cand il repara !!!
    Baaaiii, voi sunteti chiar prosti sau doar niste nenorociti nesimtiti ???
    Bugul cu pricina IMI REDUCE PRODUCTIA  reala si ma obliga sa dau multe monede ca sa repar prostia lor de nenorociti cu ifose !!!
    Imi ajunge sera pe "-" !!! ce vorbiti voi acolo ?
    Dupa aproape 10 ani de gge inca mai bagati buguri in ochii playerilor ??? 
    INSEAMNA UN SINGUR LUCRU : BUGURILE REPREZINTA METODA PRIN CARE NE FURATI  :s 
    RIDENDO CASTIGAT MORES
Sign In to comment.