Discuții Update Martie

Aici puteți discuta despre următorul update.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
«1

Comentarii

• Muffins 2.0 (ASIA1)Muffins 2.0 (ASIA1) Postări: 2,941ASIA1
    261k spatiu hrana pe principal, nice.
    :))
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• KingKong (RO1)KingKong (RO1) Postări: 16
    Articol 11-15 brutarie, e nevoie de art de niv 10, de unde?
  • Articol 11-15 brutarie, e nevoie de art de niv 10, de unde?

Dupa cum poti vedea , acele articole se dezasambleaza iar in urma lor primesti acele materiale . Prin urmare , acele articole se cumpara cu Rubine .

• KingKong (RO1)KingKong (RO1) Postări: 16
    Nu cred asa ceva, cum sa ne arate ce materiale primim din dezansamblare? Ar trebui sa fie materiale necesare pentru fiecare nivel de articol , Eu nu pot sa-nteleg asa ceva, daca se cumpara pe rubine sa puna pretul pe rubine , la ce ne arata ce materiale primim din dezansamblare?
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 171RO1
    pe rubine sau nu..nivelul maxim actual al brutariei este 5...de unde vor sa il mareasca de la 11 - 15....

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) Postări: 259RO1
    pe rubine sau nu..nivelul maxim actual al brutariei este 5...de unde vor sa il mareasca de la 11 - 15....
    8
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
    sunt 5 niveluri la articolul de constructie care permite marirea capacitatii de stocare.... asa ca nu te mai baga in seama ............. 8 sunt nivelurile de reducere ale consumului de hrana al soldatilor

(Ludwing van Beethoven)

sunt 5 niveluri la articolul de constructie care permite marirea capacitatii de stocare.... asa ca nu te mai baga in seama ............. 8 sunt nivelurile de reducere ale consumului de hrana al soldatilor
    ai zis nivelul brutariei nu al articolului de brutarie. Brutaria e 8 nu 5
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) Postări: 235RO1
    http://prntscr.com/myns3x

de 6 cumparat de la metamorfi...sunt care au mai mare dar nu mai stiu de la ce eveniment....
    http://prntscr.com/myns3x

de 6 cumparat de la metamorfi...sunt care au mai mare dar nu mai stiu de la ce eveniment....
    la roata parca era, la locu 1 stiu ca avea 20k stocare
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) Postări: 220RO1
    daca tot bagati rasplati noi la roata poate nu mai cresteti nr de bilete pt invartiri
    dianna5 @ ro 1
  • taunul (RO1)taunul (RO1) Postări: 114RO1
    Planul este de a lansa această actualizare săptămâna viitoare.  Vom începe actualizarea dimineața între orele 10:00 și 14:00. Timpul de nefuncționare este de așteptat să dureze aproximativ 30-60 de minute.

Pai, manca-v-as, ziceti si in care zi din saptamana....Oricum, din cate am inteles, e anul acesta ;)  e de bine, deci...prin urmare, rabdare si tutun  o:) 
    taunul @ ro 1
    Planul este de a lansa această actualizare săptămâna viitoare.  Vom începe actualizarea dimineața între orele 10:00 și 14:00. Timpul de nefuncționare este de așteptat să dureze aproximativ 30-60 de minute.

Pai, manca-v-as, ziceti si in care zi din saptamana....Oricum, din cate am inteles, e anul acesta ;)  e de bine, deci...prin urmare, rabdare si tutun  o:) 
    ei zic doar saptamana " aceasta" dar in ce zi nu :)) si eu i-am intrebat in ce zi intr-o actualizare anterioara si mi-au raspuns sincer, tare si raspicat : saptamana aceasta :)))))
  • KenoKeno Postări: 1,177Moderator
    Data update-ul nu este stabilita.. De asta este scris acolo ca update-ul va avea loc "saptamana viitoare" (18-22 martie)

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
    Keno a zis:
    Data update-ul nu este stabilita.. De asta este scris acolo ca update-ul va avea loc "saptamana viitoare" (18-22 martie)
    Cand a fost stabilita ? Niciodata nu s-a zis " marti, miercuri " etc, doar cu o zi inainte sau chiar cateva ore :))
  • Lotus (RO1)Lotus (RO1) Postări: 205RO1
    editat 18.03.2019
    Daca nu baga castelanu de la metamorfi e degeaba upgrade ....  .  Pe langa asta n-avem activitati adica stam si dam pe nomanzi straini  ; samurai ; corbi ca roboti  nimic funny . Salturile de 5h ; 24 h sunt destul de rare ; 15-16 h pe constructie  si nu-ti da pe eveniment nici macar 20 salturi de 5h sau 24 h.          Macaraua e aiurea ( in loc sa construiasca 3 cladiri ) ea asteapta sa fie gata una de parca ai un muncitor in tot castelu .     Atelier la fel jalnic daca faci scuturi nu mai poti face  sageti in falcari vorba aia ai un muncitor la doua ateliere ...     Mai si citesti vrajeala la misiuni " ce conteaza de viata a cativa muncitori ; mai avem o multime  :))))) .     Topurile n-au fost in stare nici acum sa le echilibreze .  Un jucator de nivel 1 legendar candideaza cu un jucator de 800 .          Si se mai spune ca asta-i joc nemtesc dar support cred ca-i chinezesc ( Made in china ) ! :)  
    Lotus @ ro 1
  • robert ladanyi (RO1)robert ladanyi (RO1) Postări: 166RO1
    actualizare la ceva ce nu exista
    sau e pe invizibil?
    unde-i articolul ala de brutarie?
    urmatoare actualizare

(Ludwing van Beethoven)

• colonelu7 (RO1)colonelu7 (RO1) Postări: 100RO1
    editat 22.03.2019
    Buna gluma cu articolele de brutarie,uite ca peste nivelul 5 nu mai sunt optiuni de ridicare,ce tot atata minciuna si dezimformare?
    Post edited by colonelu7 (RO1) on
    Rogather
  • actualizare la ceva ce nu exista
    sau e pe invizibil?
    unde-i articolul ala de brutarie?
    Articolul pentru brutarie a primit o actualizare prin adaugarea unor nivele suplimentare. Acest lucru insemana ca pana ieri articolul de brutarie disponibil in joc era pana in nivelul 10 (rareori vine o oferta cu articole de brutarie de nivel 8 , 9 , 10). 
    Dvs. in santier faceti articole pana la maxim nivel 10 , insa in cazul brutariei se face pana in nivel 5. In afara de brutarie mai sunt si alte articole care se fac pana la un nivel care este mai mic de 10.
    Incepand cu nivelele 11 - 15 articolele se cumpara cu Rubine sau se castiga la anumite evenimente ( dupa cum este prezentat in actualizarea cu "cresterea nivelului maxim al articolelor" sau ceva de genul).
    Ps: Acelasi lucru a fost facut si pentru articolul pentru donjon sau granare ori cariere.
    Nota: In caz ca nu ati observat - acolo este prezentat numarul de materiale pe care il primiti in urma dezasamblarii materialului si nu materialele necesare pentru craftarea articolului pentru brutarie.

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!