Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

htlm5

Domnu moderator Keno, te-ai aerisit la munte sa-ti fie de bine, dar rezolva ceva cu prapaditul asta de htlm5, merge ca ochiul mortului, printurile de pe chat nu se mai pot deschide si multe altele nu stau sa le mai enumar si eu. Carcotasii or sa spuna ca pc-ul e de vina, dar la toti care au dat mesajele is pc-urile invechite si stricate. Hai ca esti baiat descurcaret, rezolva problema.
strawdog @ ro 1

Comentarii

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    Domnu moderator Keno, te-ai aerisit la munte sa-ti fie de bine, dar rezolva ceva cu prapaditul asta de htlm5, merge ca ochiul mortului, printurile de pe chat nu se mai pot deschide si multe altele nu stau sa le mai enumar si eu. Carcotasii or sa spuna ca pc-ul e de vina, dar la toti care au dat mesajele is pc-urile invechite si stricate. Hai ca esti baiat descurcaret, rezolva problema.
    ce treaba are keno cu problema jocului ?
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • ulise 57ulise 57 Postări: 10
    de cand s-a activat HTML5 n-am mai gsit serverul pe care jucam,romania1 si m-a aruncat pe un cont nou pe international.Ce server sa caut ca sa-mi pot recupera contul,pe browswrul Crome
    ulise 57 @ ro 1
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    ulise 57 a zis:
    de cand s-a activat HTML5 n-am mai gsit serverul pe care jucam,romania1 si m-a aruncat pe un cont nou pe international.Ce server sa caut ca sa-mi pot recupera contul,pe browswrul Crome
    Sa selectezi romania1 .
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier