Discuții despre actualizarea din februarie

Bună ziua, 

Aici puteți să vă exprimați opiniile despre următoarea actualizare a jocului! :) 

«1

Comentarii

• Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 491RO1
    Mirobolant  :D :D :D
    (de fapt, nu tocmai)  >:)
    Nu stiu despre ce feedback vorbeste dezvoltatorul, dar mi se pare interesanta modificarea asta cu #1 si #2 ...
    Adica 1 si 2 capata ceva ce oricum e mult sub valoarea rubinelor pe care trebuie sa le cheltuiesti pentru top 1 si 2 , restul devine plevusca  >:)
    Inca o data , bravo echipei gge  >:)
    Iar despre aspectele alea permanente pe care nu poti pune pietre ... sper ca daca imi da din greseala asa ceva sa pot sa le vand.
    Anuntati-ma cand veti avea aspecte permanente pe care sa pot pune pietre.
    Dupa cum spuneau tovaraseii : "hai la lupta cea mare..."  >:)
    Sa fiti iubiti  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) Postări: 259RO1
    Nu stiu despre ce feedback vorbeste dezvoltatorul, dar mi se pare interesanta modificarea asta cu #1 si #2 ...
    Adica 1 si 2 capata ceva ce oricum e mult sub valoarea rubinelor pe care trebuie sa le cheltuiesti pentru top 1 si 2 , restul devine plevusca  >:)
    Iar despre aspectele alea permanente pe care nu poti pune pietre ... sper ca daca imi da din greseala asa ceva sa pot sa le vand.
    Sa fiti iubiti  <3
    aspect permanent cu piatra nu va exista niciodata :))) nu se calca ei pe coada singuri
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Crusader (RO1)Crusader (RO1) Postări: 15
    editat 15.02.2019
    Sa inteleg ca vom putea lua doar niste aspecte de castel permanente...Inutile? De ce ai cumpara asa ceva pe rubine? Modificarile la concursul de nobilime suna ok...Avand in vedere ca nu sunt batute in cuie recompensele...
  • Mirobolant  :D :D :D
    Sa fiti iubiti  <3
    aspect permanent cu piatra nu va exista niciodata :))) nu se calca ei pe coada singuri
    Ar fi interesant un aspect permanent cu o piatra temporara. 
    ⚔️Pay to win🤑💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳

• Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 237RO1
    vax albina crema puca....
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) Postări: 108RO1
    Sa fiti iubiti  <3
    macar piatra sa expire si sa ramana aspectul
    DON VICENZO @ ro 1
  • Duhul din lampă (RO1)Duhul din lampă (RO1) Postări: 721RO1
    editat 21.02.2019
    Va rugam ca data viitoare cand prezentati actualizarile sa ne oferiti toate implementarile care vor avea loc . 
    Eu observ faptul ca , czarma poate fi ridcata de la nivel 5 la 9 iar in prezentarea actualizarii nu scrie nimic despre acest lucru!
    ⚔️Pay to win🤑💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳

• Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 237RO1
    Pai crezi ca ei stiau?
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) Postări: 212RO1
    si jetoane de constructie/ modernizare cazarma/ sera nu se vor baga si la alte evenimete ?  raman la exterioare numa? macar banutii erau in evenimente pana i-au scos:)))
  • Muffins 2.0 (ASIA1)Muffins 2.0 (ASIA1) Postări: 2,937ASIA1
    De ce is 9 nivele la cazarma ? :))
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.4m power - Sep. 01. 2019 

Because of my addiction to this game, recently i lost something precious in my life, but that's the nature of our life.
     Just like in this game, sometimes we lose, sometimes we win.
     I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• ArtemisArtemis Postări: 251Moderator
    Bună dimineața, 

Îmi cer mii de scuze pentru dezinformarea produsă. Am să revin cu informații referitoare la cazarmă de îndată ce îmi sunt oferite de către superiori. 

O zi bună vă doresc! 

Sa inteleg ca vom putea lua doar niste aspecte de castel permanente...Inutile? De ce ai cumpara asa ceva pe rubine? Modificarile la concursul de nobilime suna ok...Avand in vedere ca nu sunt batute in cuie recompensele...
    sunt oameni care in maxim 2 zile au facut la loc rubinele pe care le-ar da pe un aspect deci de ce nu ... daca cumperi ceva e placerea ta proprie
    DON VICENZO @ ro 1
  • baubau (RO1)baubau (RO1) Postări: 42RO1
    Sa fiti iubiti  <3
    Ar fi interesant un aspect permanent cu o piatra temporara. 
    Sunt aspecte permanente pe harta la multi jucatori doar ca ele nu se vad, si au piatra incorporata in ele (orice vrei tu) (intrebati la dagoon si cozmaalexandru)
    you know me not gonna change , you know . 
  • Se vede cine te ataca la Carnaval?
    Sau o sa fie ca un camp asemanator atacurilor camumflate?
  • Alina_1982 (RO1)Alina_1982 (RO1) Postări: 212RO1
    Se vede cine te ataca la Carnaval?
    Sau o sa fie ca un camp asemanator atacurilor camumflate?
    nu se vede cine t ataca doar ai grija cand ataci tu sa nu incurci butoanele;))) ca apoi e bai:))) te trezesti ca dai atac pe bune daca nu esti atent.....apoi pune pompierii:))) 
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 491RO1
    Hai sa vorbim aici (ca nu avem unde altundeva) despre mult asteptata (si mult prea fasaita) trecere la html5

O prima observatie e ca jocul merge mai greoi decat pe hulitul flash.
    Apoi, pentru o gramada de chestii, nu merge primul click... dar aici atentie : asta e metoda pe care gge o agreeaza, ca asa se pierd multe rubine aiurea...
    Daca ati patit-o si voi , claxonati, ca altfel, iar cred geniile alea (urmasii lu' tata dolfi) ca toate-s bune si frumoase pe minunatul lor joc, din ce in ce mai "compensat" , ca nah... era "decompensat" (sic).
    Sa fiti iubiti  <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
    Hai sa vorbim aici (ca nu avem unde altundeva) despre mult asteptata (si mult prea fasaita) trecere la html5

Apoi, pentru o gramada de chestii, nu merge primul click... dar aici atentie : asta e metoda pe care gge o agreeaza, ca asa se pierd multe rubine aiurea...
    Daca ati patit-o si voi , claxonati, ca altfel, iar cred geniile alea (urmasii lu' tata dolfi) ca toate-s bune si frumoase pe minunatul lor joc, din ce in ce mai "compensat" , ca nah... era "decompensat" (sic).
    Sa fiti iubiti  <3
    pe pc ca pc dar pufinul e distrus
    DON VICENZO @ ro 1
  • Firegen7 (RO1)Firegen7 (RO1) Postări: 37RO1
    Nu stiu ce va plangeti voi dar pufin-ul merge foarte bine la mine...Pe harta ma pot deplasa, pot selecta...Doar in colturile castelului nu pot ajunge, atat
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) Postări: 259RO1

Sa fiti iubiti  <3
    pe pc ca pc dar pufinul e distrus
    dc e distrus ? eu si acum cand sunt la munca tot pe el joc si nu vad nimic schimbat...
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!