Tata Keno pleacă la munte ~2 săptămâni

KenoKeno Postări: 1,177Moderator
Dragi copii,

De pe 9 Februarie voi pleca în vacanță la munte ~2 saptămâni. Nu vreau să vă las singurei pe forum cât voi fi plecat.. așa că am rugat-o pe colega mea, Beatrice, de pe BigFarm să arunce un ochi și peste anunțurile de pe Empire.

Dacă vă comportați frumos cu ea, poate, va mai rămâne o perioadă și după ce mă întorc.

Haideți să îi urăm bun venit tinerei domnițe @BM_Artemis !

P.s: Toate jignirile și amenințările aduse colegei noastre de pe BigFarm vor fi șterse, iar jucătorii respectivi vor primi penalizări!

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
Post edited by Artemis on

Comentarii

• daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) Postări: 259RO1
    editat 07.02.2019
    Keno a zis:
    Dragi copii,

De pe 9 Februarie voi pleca în vacanță la munte ~2 saptămâni. Nu vreau să vă las singurei pe forum cât voi fi plecat.. așa că am rugat-o pe colega mea, Beatrice, de pe BigFarm să arunce un ochi și peste anunțurile de pe Empire.

Dacă vă comportați frumos cu ea, poate, va mai rămâne o perioadă și după ce mă întorc.

Haideți să îi urăm bun venit tinerei domnițe @BM_Artemis !

P.s: Toate jignirile și amenințările aduse colegei noastre de pe BigFarm vor fi șterse, iar jucătorii respectivi vor primi penalizări!
    eu zic ca toate amenintarile si jignirile sa ii aduca " comentatorului " ban permanent. Daca e nesimtit sa jigneasca o fata.
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • KenoKeno Postări: 1,177Moderator
    editat 23.02.2019
    Dragi copilași, 

Tata Keno a revenit din cele din urmă acasă. Pe parcursul zilei de astăzi am să citesc toate anunțurile și modificările aduse jocului și am să vă răspund la mesajele private.

Vă urez un weekend plăcut!

Cum s-a comportat Beatrice cu voi în perioada asta? Vreți să mai rămână pe forumul nostru? :)

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • ArtemisArtemis Postări: 287Moderator
    Bine ai revenit! :)

Să știi că au fost foarte cuminți, verifică dacă nu crezi!  :p

• Firegen7 (RO1)Firegen7 (RO1) Postări: 38RO1
    Suntem foarte multumiti de lui Artemis  :p:p:p:p
    Daca ea doreste sa mai ramana, ramane :))

• Muffins 2.0 (ASIA1)Muffins 2.0 (ASIA1) Postări: 2,941ASIA1
    Il vreau pe Papa @Beopmin (RO1)" inapoi. #SaSeRefacaGanguTestServer :))))

La cat is eu de activ pe forumul roman, si pe joc.... Artemis poa' sa ramana, nu strica o mana de ajutor pe forum @Keno :smirk:

As recomanda, daca vreti si voi, sa modificati putin forumul, puneti-l putin la punc, si stergeti din vechile mesaje/posturi ale jucatorilor/moderatorilor.
    Mai faceti niste jocuri noi (Pe premii, sau posturi noi la sectiunea "Distractie si conversatie")
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• baubau (RO1)baubau (RO1) Postări: 42RO1
    @Muffins 2.0 (ASIA1) n-ai vrea sa revina beopmin :))) te pupa dead man de pe serverul de teste ;))))
    you know me not gonna change , you know . 
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!