Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

bravos :))))

Deci castelanul asta de la meta a fost " pierdut " pentru a reveni si a se baga pe milioane bune de lei :)) - cel cu bns de prima data nu scheletii aia refacuti pe insemne si farmece. Bv GGE :)) BV. Dc nu ne-am gandit la asta ?:)) 
My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god

Comentarii

• Ekkoz (RO1)Ekkoz (RO1) RO1 Postări: 111
    Deci castelanul asta de la meta a fost " pierdut " pentru a reveni si a se baga pe milioane bune de lei :)) - cel cu bns de prima data nu scheletii aia refacuti pe insemne si farmece. Bv GGE :)) BV. Dc nu ne-am gandit la asta ?:)) 
    Varianta castelanului cu farmece are 90 curte şi 50 limită pe zid. Dacă şi variantele astea două gratis sunt nişte scheleţi înseamnă că tu ai o problemă, nu ăştia de la GGS.
  • Grimm (RO1)Grimm (RO1) RO1 Postări: 406
    Ador mentalitatea asta de copil rasfatat.
    Nu poti avea tot ce iti doresti :)
    Multumeste-te cu ce primesti
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    eu am vrut sa ma refer la altceva :)) profesorul meu avea o vorba : daca un elev a inteleg ceva la sfarsitul orei, ma simt bine pentru ca stiu ca nu am vorbit degeaba...asa sunt si eu acum :)) daca cineva a inteles ideea mea, ma bucur, o persoana din 1000.
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) RO1 Postări: 528
    eu am vrut sa ma refer la altceva :)) profesorul meu avea o vorba : daca un elev a inteleg ceva la sfarsitul orei, ma simt bine pentru ca stiu ca nu am vorbit degeaba...asa sunt si eu acum :)) daca cineva a inteles ideea mea, ma bucur, o persoana din 1000.
    Totusi, e o mare diferenta : tu nu esti profesor  :D:D:D
    RIDENDO CASTIGAT MORES
    de multe ori viata ma forteaza cand ma uit la altii.
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) RO1 Postări: 528
    Hmmm, poate ca esti noul Ceausescu si lumea inca nu a observat asta  :D:D:D
    De la ala isi luau si academicienii notite (cu o singura exceptie: academiciana de renume mondial :D , daca nu ai prins-o si categoric nu ai prins vremurile alea, iti zic eu ca academiciana era un fel de dancila, la fel de frumoasa, la fel de disteapta )  :D:D:D 
    RIDENDO CASTIGAT MORES
    Hmmm, poate ca esti noul Ceausescu si lumea inca nu a observat asta  :D:D:D
    De la ala isi luau si academicienii notite (cu o singura exceptie: academiciana de renume mondial :D , daca nu ai prins-o si categoric nu ai prins vremurile alea, iti zic eu ca academiciana era un fel de dancila, la fel de frumoasa, la fel de disteapta )  :D:D:D 
    Eu cred ca am prins si cand te-ai nascut tu, ti-as propune sa nu te mai bagi unde nu iti e dat sa te aflii.
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!