Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Mai evoluam si noi sau???

Saraciiilorrrr, milogilorrr !!! mai schimbati premiile la evente lunare ca is aceleasi premii nefolositoare si acelasi cmdt de vandut !!! 
My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god

Comentarii

• Ekkoz (RO1)Ekkoz (RO1) RO1 Postări: 111
    Saraciiilorrrr, milogilorrr !!! mai schimbati premiile la evente lunare ca is aceleasi premii nefolositoare si acelasi cmdt de vandut !!! 
    Are 40 flanc şi 100 curte(sper că am calculat bine), ce vrei mai mult de atât? Vrei un comandant accesibil pentru toată lumea tunat? După iar săriţi cu gura că e prea bun şi că nu ştiu ce, exact cum aţi făcut la "mega-castelanul" de la metamorfi. Am mai spus-o odată, când e ceva slab vreţi ceva bun şi când e ceva prea bun nu vă convine, calmaţi-vă, jucaţi cu ce vi se dă şi aia e. Din punctu' meu de vedere, comandantul ăsta e numai bun pentru jucătorii începători de nivel 70. Nici prea tunat şi nici prea slab.
  • daishinkan (RO1)daishinkan (RO1) RO1 Postări: 262
    Are 40 flanc şi 100 curte(sper că am calculat bine), ce vrei mai mult de atât? Vrei un comandant accesibil pentru toată lumea tunat? După iar săriţi cu gura că e prea bun şi că nu ştiu ce, exact cum aţi făcut la "mega-castelanul" de la metamorfi. Am mai spus-o odată, când e ceva slab vreţi ceva bun şi când e ceva prea bun nu vă convine, calmaţi-vă, jucaţi cu ce vi se dă şi aia e. Din punctu' meu de vedere, comandantul ăsta e numai bun pentru jucătorii începători de nivel 70. Nici prea tunat şi nici prea slab.
    40 flanc e bun ? sper ca glumesti, 40 flanc e bun la lvl 20-30 ...
    My form is justice! My form is the world! Revere me. Praise me. This noble and beautiful... immortal and most powerful god
  • Ekkoz (RO1)Ekkoz (RO1) RO1 Postări: 111
    40 flanc e bun ? sper ca glumesti, 40 flanc e bun la lvl 20-30 ...
    Şi metamorfu' mic cât are? La capitolul putere curte şi flanc e la fel, metamorfu' mare are cu 10% flanc şi 40 curte mai mult. Deci pentru începători(lvl 70 cu legendar mic) comandantu' ăsta e ok, dacă ai nivel mare e logic să nu-ţi convine, mie unu' nu-mi trebuie, nu prea am ce face cu el căci am nivelul mare. Nu cred că ţi-ar conveni să vină un player de lvl mic cu un comandant trist(tunat pe bune) luat moca de la un event pe termen lung în care, dacă te pui, îl faci în câteva zile.
  • VRAJITORUL9 (RO1)VRAJITORUL9 (RO1) RO1 Postări: 114
    ma cand va aud ca vreti comandati si castelani ''mai buni'' mor pai unii au ''muncit'' pentru un comandant de berimond care acum e de 10 ori mai slab decat matamorful ala mic pe care il iei usor rau ,tu ce vrei sa iti dea la un event pe care il termini intr-o zi ,com de sistem cu 300 curte si 400 flanc?e ok asa cum este pentru ceva bun trebuie sa muncesti mai mult nu  4-5 ore  (am dat pe beri vreo 12 ore sa iau doar o piesa din comandant si e mia slab decat  comul asta  daca pui pietre  de lv 8 9  )
    Fortaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ordinul Pheonix
  • Grimm (RO1)Grimm (RO1) RO1 Postări: 406
    Mi se pare ca esti destul de paralel cu jocul....40 flanc la lvl 20-30
    Cand termini campionatul si event-ul saptamanal de-odata ai rasplati de iti ies pe cur, multumeste-te cu ce primesti spoiled brat!
    ma cand va aud ca vreti comandati si castelani ''mai buni'' mor pai unii au ''muncit'' pentru un comandant de berimond care acum e de 10 ori mai slab decat matamorful ala mic pe care il iei usor rau ,tu ce vrei sa iti dea la un event pe care il termini intr-o zi ,com de sistem cu 300 curte si 400 flanc?e ok asa cum este pentru ceva bun trebuie sa muncesti mai mult nu  4-5 ore  (am dat pe beri vreo 12 ore sa iau doar o piesa din comandant si e mia slab decat  comul asta  daca pui pietre  de lv 8 9  )
    cred ca trb sa iti dau o pereche de ochelari sa vezi ce am scris. nu am zis ca vreau cmdt cu 300 curte si 400 flanc. Doar mi-am exprimat nemultumirea pentru aceeasi cmdt neschimbati de la un event la altul. Si ca aspect si ca bns.
  • DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) RO1 Postări: 114
    eu leas face mai mici cel putin la aia cu lvl mai mic de 70
    DON VICENZO @ ro 1
  • Problema nu e ca nu baga comandanti "buni", ci ca au bagat multi comandanti extrem de buni ; voi v-ati obisnuit atat de mult cu astia ca vreti altii, mai puternici
    Cati dintre voi isi amintesc cat de greu se obtinea un comandant si un castelan decent acum 5-6 ani? Trebuia sa gasesti piese legendare, sa le bagi la tehnicus, ca astea unice nu existau. Stii cati oameni reuseau atunci sa aiba un comandant 90% 90%? Aproape nimeni. La fel si la castelani.
    Asa ca nu te mai plange ca se dau numai comandanti slabi, ca de fapt sunt foarte buni, numai ca sunt in numar atat de mare si atat de usor de obtinut, incat au ajuns la ordinea zilei.
    Problema nu e ca nu baga comandanti "buni", ci ca au bagat multi comandanti extrem de buni ; voi v-ati obisnuit atat de mult cu astia ca vreti altii, mai puternici
    Cati dintre voi isi amintesc cat de greu se obtinea un comandant si un castelan decent acum 5-6 ani? Trebuia sa gasesti piese legendare, sa le bagi la tehnicus, ca astea unice nu existau. Stii cati oameni reuseau atunci sa aiba un comandant 90% 90%? Aproape nimeni. La fel si la castelani.
    Asa ca nu te mai plange ca se dau numai comandanti slabi, ca de fapt sunt foarte buni, numai ca sunt in numar atat de mare si atat de usor de obtinut, incat au ajuns la ordinea zilei.
    eu stiu cum era inainte, in 2013-2014 m-am apucat de joc si inca mai tin minte bucuria cand am facut un cmdt din epice si legendare cu 90% distanta, doar atat.
Sign In to comment.