Discuții Update Octombrie

Aici puteți discuta despre următorul update.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
«1

Comentarii

• Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 237RO1
    editat 18.10.2018
    eu am retinut doar asta
    • Acest eveniment va avea și un magazin (pe care îl veți vedea în imaginea de mai jos)
      • Veți putea cumpăra decorațiuni speciale, cu Nivel de Fuziune 52 + 350 Ordine Publică (29999 rubine) și Nivel de Fuziune 30 + 250 Ordine Publică (2000 rubine)
      • restul e can can, hehe, make a photo?
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 150RO1
    din nou rubine...si iar rubine.... B) B) B)

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• Intrand pe servarul de test am observat ca , catalizatorii de nivel 1 , 2 , 3 si 4 nu mai exista. Cel mai mic este de nivel 5. Ce veti face atunci cand veti implementa actualizarea ? ii veti transpune in catalizatori mai mari ? ( 1->5 , 2->6 samd.) sau se pierd ? @Keno

⚔️Pay to win🤑💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳

• yama (RO1)yama (RO1) Postări: 157RO1
    In acest an gge-ul a avut cele mai bune rezultate in moda de "Copy and Paste the same sh*t, over and over again".
    Pe tema Toamnei au bagat evenimentul de primavara/vara sau ce a fost.
    Pentru evenimentul de Halloween au bagat acelasi comandant ca si in precedentul eveniment lunar. 
    Tema de Halloween pentru evenimentul lung nici macar nu are legatura cu ..... Halloween-ul, tot ce ati bagat e asta 

+Numele evenimentului... atat e tot Halloweenul..
    Si acum veniti cu gunoiul asta de eveniment care tine cateva zile.. si care este copie a metamorfilor..
    Bai frate, credeam ca numai la noi in tara lumea are asa IQ scazut... si nu au creativitate, dar se pare ca si in Hamburg sunt persoane care sunt angajate cu talentul de a da copy/paste la aceeasi chestii timp de luni bune.
    Ma rog, ma asteptam macar la ceva diferit pentru Halloween anul acesta, trupele schimbate, uneltele si macar.. mapa daca era schimbata.
    Dar inca odata, gge-ul a ramas in urma cu creativitatea, la ei mai important e sa fara skinuri pe care nu le cumpara nimeni.

Acest joc se indreapta in directia buna, adica in aceea in care nimeni nu o sa mai joace... asa cum se doreste de la management-ul si staff-ul jocului.

Vine Craciunul, deja imi fac cateva imagini in cap cu evenimentul lunar.. si mapa, si ce vor scoate.. skinuri pentru principal si avanposturi in forma de morcov si mos de zapada.
    Si cica varsta legala pentru a te inregistra pe acest joc e de 16 ani?
    Mai degraba 9+.... cu ce chestii se ofera jucatorilor... castele de nisip si lopatici..

Trist... :neutral:
    Daa, inainte sa citesc postarea ta, intrasem cu gandul sa scriu : "the same sh*t, another day"  >:)

Sper din tot sufletul ca participarea la acest event de culoare dubioasa sa se faca doar daca dau vreun click pe un "intra" la fel ca la evenimentul cu tinuturile exterioare. Adica sa nu fiu obligat sa particip in vreun fel. Nu am NIMIC de castigat ! 
    Iar gegeeul poate ca ar trebui sa priceapa ca pe unii dintre noi, prea putin ne intereseaza aspectele pe care nu putem pune o piatra pretioasa. Hai sa vedem si niste aspecte permanente care sa suporte pietre.
    Da !
    Alea ne-ar interesa.
    In ceeace priveste rata abandonurilor... e mai mult decat fireasca atata vreme cat primesti trivialitati prin mesaje, faci tickete si NU SE INTAMPLA ABSOLUT NIMIC !!!
    Gunoaiele sunt in continuare tolerate si iti iei mesaje de genul : "pentru protectia datelor personale nu va putem spune ce masuri am luatB)
    Pe bune ?
    Adica ceva de genul "contul respectiv a fost sanctionat cu ban 24 de ore" afecteaza datele personale ???
    Cat de prost sa fii sa crezi asa ceva ? Asta e curata nesimtire !
    Bine ca a aparut editia 2018 a unui regulament de functionare a forumului , care transforma forumul intr-un instrument de laude si osanale pentru gge. Traiasca tovarasul secretar general al partidului ...
    Poate ca n-ar strica "unora" sa caute prin dictionare semnificatia  cuvantului FORUM
    Cica, nu intrii in casa omului ca sa-l jignesti. Dar "omul" sa nu se mire ,   daca in bucataria lui pute , o sa-i refuz categoric cafeaua  >:) , mai mult decat atat , daca el are simtul mirosului alterat si habar n-are de duhoare, ii fac numa' un bine sa-i aduc asta la cunostinta !
    Sa fiti iubiti  <3
    P.S. : De cat timp au nevoie geniile alea ca sa modifice supermegacastelanul ala si sa-l scoata macar la o parte din cat au promis initial ?
    Bani au cu tot nepăsare heil gg  :D
  • Intrand pe servarul de test am observat ca , catalizatorii de nivel 1 , 2 , 3 si 4 nu mai exista. Cel mai mic este de nivel 5. Ce veti face atunci cand veti implementa actualizarea ? ii veti transpune in catalizatori mai mari ? ( 1->5 , 2->6 samd.) sau se pierd ? @Keno

Daca urcam o decoratiune in forja aceasta devine unica. Daca amplasam 50 de decoratiuni unice pe 1 avanpost si 50 pe altul , iar acestea se captureaza , ce se intampla cu decoratiunile care nu mai intra in stocarea unica de decoratiuni ( maxim 50 ) se pierd sau le ia persoana care a ocupat obiectivul ?@Keno
    ⚔️Pay to win🤑💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳

• KenoKeno Postări: 1,177Moderator
    Intrand pe servarul de test am observat ca , catalizatorii de nivel 1 , 2 , 3 si 4 nu mai exista. Cel mai mic este de nivel 5. Ce veti face atunci cand veti implementa actualizarea ? ii veti transpune in catalizatori mai mari ? ( 1->5 , 2->6 samd.) sau se pierd ? @Keno

Daca urcam o decoratiune in forja aceasta devine unica. Daca amplasam 50 de decoratiuni unice pe 1 avanpost si 50 pe altul , iar acestea se captureaza , ce se intampla cu decoratiunile care nu mai intra in stocarea unica de decoratiuni ( maxim 50 ) se pierd sau le ia persoana care a ocupat obiectivul ?@Keno
    In legatura cu prima intrebare:
    Probabil ca vor ramane si catalizatorii mici pana vor fi consumati. Voi reveni saptamana care vine cu un raspuns oficial.

La a doua intrebare:
    In principiu adversarul nu ar trebuii sa obtina nici o decorativa din capturarea obiectivului. Cel mai probabil vor depasii limita de 50. In cel mai rau caz vor fi sterse.. dar nu cred ca este posibil.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • Eu nu inteleg cum vei influenta cantitatea de suflete pe care o vei primi pe zi...
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 491RO1
    Eu nu inteleg cum vei influenta cantitatea de suflete pe care o vei primi pe zi...
    Intreaba-l pe aghiuta  >:)
    Ala e campion la asta...
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • DON VICENZO (RO1)DON VICENZO (RO1) Postări: 108RO1
    editat 23.10.2018
    numai eu am observat schimbarea adusa noului aspect de la halloween care acuma  arata de tot rasul
    DON VICENZO @ ro 1
    numai eu am observat schimbarea adusa noului aspect de la halloween care acuma  arata de tot rasul
    Este un bug. Se cercetează problema.

• Thanatos (RO1)Thanatos (RO1) Postări: 244
    Mda...  atacurile nu se vad.
    60-70 de suflete / atac?! ... ridicol
    nici nu ma mai complic...

q S r @ ro 1
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) Postări: 216RO1
    @Keno ; eu nu am primit niciun rubin de la tinutul exterior
    dianna5 @ ro 1
  • Joker (RO1)Joker (RO1) Postări: 39RO1
    Inca un update de tot kkt-ul baga-mi-as bani in buzunar :smiley:
    Programming just for fun LUA, HTML, PHP, JavaScript, Java, C#
  • vulcan stins (RO1)vulcan stins (RO1) Postări: 83RO1
    daca atac un jucator acesta va vedea ca-l atac ? sau sunt ceva tabere specifice lnga castel si eu nu le vad ?

vulcan stins @ ro 1
    daca atac un jucator acesta va vedea ca-l atac ? sau sunt ceva tabere specifice lnga castel si eu nu le vad ?

Atacurile speciale date pentru a colecta suflete nu arata jucatorul care a lansat atacul pentru a nu creea razboaie din cauza acestui eveniment.

• Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 491RO1
    Keno a zis:

Atacurile speciale date pentru a colecta suflete nu arata jucatorul care a lansat atacul pentru a nu creea razboaie din cauza acestui eveniment.
    In schimb , nu poti spiona sub aceeasi protectie. Doar o data poti accesa butonul "spioneaza acum" din fereastra de atac a eventului, apoi  butonul ala dispare.
    Pentru a nu se isca discutii aiurea, va zic din start ca am prins spionaje , deci nu asigurati anonimatul 100%
    In alta ordine de idei, premiile de la event ... hmmm, daca sunt doar alea care se vad acolo, chiar nu merita sa ma obosesc, poate doar ca sa mai experimentez chestii nastrusnice  :D
    RIDENDO CASTIGAT MORES
    Keno a zis:

In schimb , nu poti spiona sub aceeasi protectie. Doar o data poti accesa butonul "spioneaza acum" din fereastra de atac a eventului, apoi  butonul ala dispare.
    Pentru a nu se isca discutii aiurea, va zic din start ca am prins spionaje , deci nu asigurati anonimatul 100%
    In alta ordine de idei, premiile de la event ... hmmm, daca sunt doar alea care se vad acolo, chiar nu merita sa ma obosesc, poate doar ca sa mai experimentez chestii nastrusnice  :D
    Păi cine te pune să spionezi ținta întăi?

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!