Discuții Planuri Q4

Aici puteți discuta despre planurile viitoarelor update-uri.

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
«13

Comentarii

• Theolutu71 (RO1)Theolutu71 (RO1) Postări: 150RO1
    din ce in ce mai bine :p :p :p

"Singura dovada de superioritate pe care o recunosc este bunatatea"

(Ludwing van Beethoven)

• DANGamer3 (RO1)DANGamer3 (RO1) Postări: 11RO1
    Lasa-ti inventiile astea sofisticate si vedeti ce faceti cu salcia experienti, sa o putem scoate din castel si umblati la campament sa putem tine mai multi comandanti, in rest...   bani, bani si iar bani.
  • Obito (RO1)Obito (RO1) Postări: 223RO1
    Din ce in ce mai penibil :)
    Open the gates of heaven, in hell they did not receive me ! Nostale no1
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 491RO1
    http://prntscr.
    com/kxohtu

De ce nu spuneti tot ? Pe rubine  >:)  si numai pe rubine
    Plus alte rahaturi ca sa faceti jucatorii sa se desparta mai usor de jocul asta care la un moment dat era captivant... acum e o chinezarie, sau mai degraba un produs turcesc (ghici care?) ...

RIDENDO CASTIGAT MORES
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 237RO1
    http://prntscr.
    com/kxohtu

De ce nu spuneti tot ? Pe rubine  >:)  si numai pe rubine
    Plus alte rahaturi ca sa faceti jucatorii sa se desparta mai usor de jocul asta care la un moment dat era captivant... acum e o chinezarie, sau mai degraba un produs turcesc (ghici care?) ...

Cumva kebab?:))))
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
    sau..rahat..si apa rece >:)

(Ludwing van Beethoven)

• MrGog (RO1)MrGog (RO1) Postări: 56RO1
    editat 23.09.2018
    jocu asta o devenit de ceva vreme tot mai toxic...ati scos jafu si mutatul  uneltelor pentru echilibrare...sa zicem ca am trecut cu vederea, desi ati fi scos mai multa verdeata cu ele implementate in joc...ati scos rasplatiile la nomazi ,samurai,straini (sa zicem ca la beri mere) si ati baga trestiile astea. pe care nu cred ca exista persoana sa nu le foloseasca la forja ...ne-ati forjat in adevaratu sens al cuvantului...ne forjati banii ,timpul care din pacate nu se mai intoarce fara sa ne bagati in seama plangeriile pe care le facem...am trimis mesaj la suport acu 1 luna si inca astept sa mi se raspunda:)daca a  mai ajuns acolo....ce sa zic
    tot era vorba ca se va inchide jocu:))dapai daca continuati asa sigur se duce pe rapa....zi faina tuturor.
    Si sa nu uit de viitorul update mirific:))abonamentele :))mergem la sala,la meciuri de fotbal,baschet sau ce o mai fi de ne trb abonamente??:))Sa fim seriosi...(i-ati abonament sa nu mai arzi)e na...incendiile atunci dupa ce le-ati mai pus...hrana mai multa...era mai inteligent de ati fi pus titluri noi ...dar pay2win trebuie sa continue ceea ce a inceput:)dintr-un joc fain ,a ajuns intr-un joc fain, pentru ei:)
    wqwq @ ro 1
  • hai ca se poate si mai mult , totul   pentru a-ne face sa renuntam ! pai doar nu muncim sa   bagam toti bani in jocul asta? deja exagerati ,  usor usor  vom renunta unul cate unul  si asa  vor juca numai cei cu bani  multi !

• mai bine  faceti ceva sa ne atrageti   cu cvea nou si inovator , nu cu prostii  abonamente si etc .
     bagati  jaful inapoi ,  modificati campamentul ala , titluri noi , recompense noi sa traga toti playeri la topuri nu numai cei cu bani! 
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 491RO1
    editat 24.09.2018
    De fapt chestia aia ca n-o sa arzi, nu cred ca se va implementa, asa cum nu s-a implementat nici megasupercastelanul ala (care a fost suspect de rapid indisponibil).
    E deajuns sa se "planga" aceiasi plangaciosi care n-au vrut megasupercastelanul si se va remedia si asta repede  >:)
    Daca nu ai posibilitatea sa dai foc inamicului, ce haz mai are jocul ??? La ce ai mai facut castelan pompier , statie de pompieri, la ce sa mai dai poarta ??? Scoti soldatii , donezi resursele si aia e ... nu arde  :D :D :D , deci dati-mi voie sa fiu SCEPTIC  o:)

http://prntscr.com/kxzd0d      >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)
    WTF !!!
    BEWARE AT DOG  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    Asta e salariul pe vreo 3 sau 4 luni al unui amarastean de roman !!! 
    Chiar au tras ceva pe nas nemtii  :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • ati spus ca preturile abonamentelor vor fii raportate  in fuctie de tara .........6000 lei????  pe un abonament gge ??
    eu cred ca astia din cauza prafurilor  si berii au confundat Romania cu .....nici nu stiu cu ce pt ca totusi 1300 euro  nu ii faci chiar asa usor  indiferent de tara .Daca nu e bug clar sunt sub influenta fainei de plante interzise .
  • yama (RO1)yama (RO1) Postări: 157RO1
    editat 24.09.2018
     Au stat în beci lângă struguri de acolo se trage  :D  
    Toată treaba asta
  • Grimm (RO1)Grimm (RO1) Postări: 405RO1
    9 euro, beneficii relativ bune, cateva gamechanging, 5 euro beneficii minore dar plateste numai un membru, 6000 lei :))) Cel mai amuzant si trist bug posibil

eu inca cred ca e un bug sau o greseala la mijloc...nu pot baga un abonament de 1300 de euro pentru 2 chestii banale sa vinzi echipamente instant sau sa spionezi instant

(Ludwing van Beethoven)

sau poate pretul e valabil pe "luna" nu pe pamant respectiva romanica

(Ludwing van Beethoven)

• sau poate pretul e valabil pe "luna" nu pe pamant respectiva romanica

Pretul abonamentului cu numarul 2 este de 12,88 euro care inseamna aproximativ 60 de lei . Acolo trebuie schimbat punctul la dreapta cu un 0 . Atentie : daca bagati cardul pe un alt cont crezand ca plata se face o data va inselati si veti fi taxat pana cand respectivul anuleaza abonamentul/abonamentele de pe email-ul lui , cel mai probabil .
    9 euro, beneficii relativ bune, cateva gamechanging, 5 euro beneficii minore dar plateste numai un membru, 6000 lei :))) Cel mai amuzant si trist bug posibil

Cu cat investesc mai multi oameni cu atat se castiga mai multe rasplati pana la maxim 30 de abonamente (mai multe detalii suplimentare gasiti si la  `fondurile aliantei` ). Asta ar inseamna , pentru o alianta de 65 , o investitie de persoana la fiecare 2 luni .

⚔️Pay to win🤑💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳

• Muffins 2.0 (ASIA1)Muffins 2.0 (ASIA1) Postări: 2,938ASIA1
    eu inca cred ca e un bug sau o greseala la mijloc...nu pot baga un abonament de 1300 de euro pentru 2 chestii banale sa vinzi echipamente instant sau sa spionezi instant

Ala nu e 1200 euro baiiii :)))
    Este doar un bug, este 60 ron, adica 13 euroi :)))
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.4m power - Sep. 01. 2019 

Because of my addiction to this game, recently i lost something precious in my life, but that's the nature of our life.
     Just like in this game, sometimes we lose, sometimes we win.
     I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• taunul (RO1)taunul (RO1) Postări: 110RO1
    http://prntscr.com/ky2a1h
    Chestia era anuntata pentru update-ul din septembrie... Speram sa  fie anul asta :D
    taunul @ ro 1
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!