Discuții Update Septembrie

2»

Comentarii

• update ca sa bage inapoi rubinele pe care le castigam de la evenimente cand baga?
    htagmuejepcariiGGE :)))))
  • taunul (RO1)taunul (RO1) Postări: 113RO1
    Mai, mai...parca-ati fi de la Cronica carcotasilor :p
    In loc sa fiti recunoscatori ca gegeistii va dau o mana de ajutor sa va convinga sa lasati dracului sandramalelel si sa va apucati de lucruri serioase, voi carcotiti si va lamentati...Asa cevaaaa.... ;) 
    taunul @ ro 1
  • Miraak (RO1)Miraak (RO1) Postări: 1
    E bug la turnuri, nu iti mai arata cate monezi castigi http://prntscr.com/kv10j4
  • Nu pot urca cupa in nivel pentru ca nu am catalizator compatibil : https://i.imgur.com/RSHWKdB.png
    Aceasta forja , cat si catalizatorii de la top 1 si 50 sunt nuli pentru o decoratiune inalta . Asta e faza initiala , pentru ca daca te uiti in update-ul forjei de fuziune vei vedea acolo catalizator de nivel 55 ... sau dau si aici peste o pesta a catalizatorilor iar pe cei compatibili ii veti  importa in actualizari viitoare ?  zic mai bine sa modificati forja asta si sa o faceti pentru decoratiunile care au si alte marimi in afara de 5x10 . Astfel ar merita sa bagi una de 5x10 intr-un copac de 2x2 pentru a-i oferi un bonus de 20 ordine si tot asa . Plus ca pana acum nu am vazut ca aceasta forja sa ofere un nivel maxim pana la care o decoratiune sa poata fi ridicata .   
    ⚔️Pay to win🤑💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳

• Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 494RO1
    Nu pot urca cupa in nivel pentru ca nu am catalizator compatibil : https://i.imgur.com/RSHWKdB.png
    Aceasta forja , cat si catalizatorii de la top 1 si 50 sunt nuli pentru o decoratiune inalta . Asta e faza initiala , pentru ca daca te uiti in update-ul forjei de fuziune vei vedea acolo catalizator de nivel 55 ... sau dau si aici peste o pesta a catalizatorilor iar pe cei compatibili ii veti  importa in actualizari viitoare ?  zic mai bine sa modificati forja asta si sa o faceti pentru decoratiunile care au si alte marimi in afara de 5x10 . Astfel ar merita sa bagi una de 5x10 intr-un copac de 2x2 pentru a-i oferi un bonus de 20 ordine si tot asa . Plus ca pana acum nu am vazut ca aceasta forja sa ofere un nivel maxim pana la care o decoratiune sa poata fi ridicata .   
    La ce-ti trebuie ? Oricum, singura menire a forjei e sa mai "mulga" niste rubine  >:)
    Aaa, da  :D ti-am raspuns si la faza aia cu catalizatorul compatibil si nivelul forjei :  TOTUL se rezolva cu (destule) rubine  >:)

Sa fiti iubiti <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) Postări: 237RO1
    e oficial, odata cu dragnea sa dus si gge, cam stranie coincidenta dar e ok, ambii o merita:))
    am spus mai mult de un an in urma ca baga abonament, tadaaaaaaaaaaaaa!!!!::))))))
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • yama (RO1)yama (RO1) Postări: 157RO1
    Abonament la gg pentru ce că nu e autobuz  :D
  • @yama Pentru ca GG$ a vandut 100% actiuni companiei StillFront iar aia o sa strice toate jocurile . GGS si-a pastrat in continuare marca pentru succesul pe care l-a avut . 
    ⚔️Pay to win🤑💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!