Acasă Goodgame Empire - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Discuții Update Septembrie

2»

Comentarii

• SIRALEXFERGUSON (RO1)SIRALEXFERGUSON (RO1) RO1 Postări: 179
    update ca sa bage inapoi rubinele pe care le castigam de la evenimente cand baga?
    htagmuejepcariiGGE :)))))
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 122
    Mai, mai...parca-ati fi de la Cronica carcotasilor :p
    In loc sa fiti recunoscatori ca gegeistii va dau o mana de ajutor sa va convinga sa lasati dracului sandramalelel si sa va apucati de lucruri serioase, voi carcotiti si va lamentati...Asa cevaaaa.... ;) 
    taunul @ ro 1
  • Miraak (RO1)Miraak (RO1) Postări: 1
    E bug la turnuri, nu iti mai arata cate monezi castigi http://prntscr.com/kv10j4
  • Nu pot urca cupa in nivel pentru ca nu am catalizator compatibil : https://i.imgur.com/RSHWKdB.png
    Aceasta forja , cat si catalizatorii de la top 1 si 50 sunt nuli pentru o decoratiune inalta . Asta e faza initiala , pentru ca daca te uiti in update-ul forjei de fuziune vei vedea acolo catalizator de nivel 55 ... sau dau si aici peste o pesta a catalizatorilor iar pe cei compatibili ii veti  importa in actualizari viitoare ?  zic mai bine sa modificati forja asta si sa o faceti pentru decoratiunile care au si alte marimi in afara de 5x10 . Astfel ar merita sa bagi una de 5x10 intr-un copac de 2x2 pentru a-i oferi un bonus de 20 ordine si tot asa . Plus ca pana acum nu am vazut ca aceasta forja sa ofere un nivel maxim pana la care o decoratiune sa poata fi ridicata .   

• Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) RO1 Postări: 527
    Nu pot urca cupa in nivel pentru ca nu am catalizator compatibil : https://i.imgur.com/RSHWKdB.png
    Aceasta forja , cat si catalizatorii de la top 1 si 50 sunt nuli pentru o decoratiune inalta . Asta e faza initiala , pentru ca daca te uiti in update-ul forjei de fuziune vei vedea acolo catalizator de nivel 55 ... sau dau si aici peste o pesta a catalizatorilor iar pe cei compatibili ii veti  importa in actualizari viitoare ?  zic mai bine sa modificati forja asta si sa o faceti pentru decoratiunile care au si alte marimi in afara de 5x10 . Astfel ar merita sa bagi una de 5x10 intr-un copac de 2x2 pentru a-i oferi un bonus de 20 ordine si tot asa . Plus ca pana acum nu am vazut ca aceasta forja sa ofere un nivel maxim pana la care o decoratiune sa poata fi ridicata .   
    La ce-ti trebuie ? Oricum, singura menire a forjei e sa mai "mulga" niste rubine  >:)
    Aaa, da  :D ti-am raspuns si la faza aia cu catalizatorul compatibil si nivelul forjei :  TOTUL se rezolva cu (destule) rubine  >:)

Sa fiti iubiti <3
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 242
    e oficial, odata cu dragnea sa dus si gge, cam stranie coincidenta dar e ok, ambii o merita:))
    am spus mai mult de un an in urma ca baga abonament, tadaaaaaaaaaaaaa!!!!::))))))
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • yama (RO1)yama (RO1) RO1 Postări: 157
    Abonament la gg pentru ce că nu e autobuz  :D
  • @yama Pentru ca GG$ a vandut 100% actiuni companiei StillFront iar aia o sa strice toate jocurile . GGS si-a pastrat in continuare marca pentru succesul pe care l-a avut . 

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!