Discuții despre Ținuturile Exterioare

KenoKeno Postări: 1,177Moderator
Aici puteți discuta despre următorul eveniment.
Post edited by Keno on

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori

Comentarii

• dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) Postări: 216RO1
    nu gasesc unde scrie despre eveniment :)
    dianna5 @ ro 1
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 491RO1
    era un buton de genul "apasa aici" in prezentarea facuta de catre moderator... doar ca are un bug :D :D :D NU FUNCTIONEAZA :D :D :D

Iar eu NU MA MIR  >:)
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • Muffins 2.0 (ASIA1)Muffins 2.0 (ASIA1) Postări: 2,937ASIA1
    era un buton de genul "apasa aici" in prezentarea facuta de catre moderator... doar ca are un bug :D :D :D NU FUNCTIONEAZA :D :D :D

e gge :))
    te astepti sa functioneze ceva pe aici?
    asteapta evenimentul nou sa vina, si noile abonamente...
    parca vad ca cumperi abonamentele, si nu ai nici un bonus, sau numerg.. si bani nu iti sunt restituiti.. :))
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.4m power - Sep. 01. 2019 

Because of my addiction to this game, recently i lost something precious in my life, but that's the nature of our life.
     Just like in this game, sometimes we lose, sometimes we win.
     I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) Postări: 491RO1

e gge :))
    te astepti sa functioneze ceva pe aici?
    asteapta evenimentul nou sa vina, si noile abonamente...
    parca vad ca cumperi abonamentele, si nu ai nici un bonus, sau numerg.. si bani nu iti sunt restituiti.. :))
    Deci, odată ce evenimentul Outer Realms sa terminat, toți jucătorii și toate castelele și progresele vor fi șterse de pe server și, prin urmare, vor fi șterse (amintiți-vă că recompensele și rubinele achiziționate vor fi transferate în contul dvs. principal, totuși.Toate rubinele pe care le-ați cheltuit în timpul evenimentului Outer Realms nu vor fi transferate!)

Fraza de mai sus defineste esenta noului event :))
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • KenoKeno Postări: 1,177Moderator
    Link-ul pentru noul event nu a aparut inca deoarece traducerea pentru RO nu a fost realizata inca.. Nu eu ma ocup de ea.. ci un tip de la studio :)

Regulament ForumSupport | Termenii și Condițiile de UtilizareHUB | Flash PlayerȘtiri de la Moderatori
  • yama (RO1)yama (RO1) Postări: 157RO1
    Keno a zis:
    Link-ul pentru noul event nu a aparut inca deoarece traducerea pentru RO nu a fost realizata inca.. Nu eu ma ocup de ea.. ci un tip de la studio :)
    Dacă știați că pe Serverul de Teste apare fiecare update  :D
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!