Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

FELICITARI GGE

Ati reusit sa indepartati majoritatea playerilor de inca un event.

BRAVOO

In prezent, pretul unei extrageri la roata norocului este de nici mai mult nici mai putin decat de ... 20 de ori mai mare fata de acum un an !!!
Nu stiu cati "manageri" reusesc sa faca asemenea scumpiri la produsele lor. Inca o data,  FELICITARI.

Unii dintre cititori poate nu si-au dat seama de ce 20 si nu 10  >:)  Pentru ca rubinele costa azi cu dublor cat costau anul trecut FARA dublor. Aici ati fost maestrii ai disimularii, majoritatea playerilor nici n-au observat scumpirea asta . Daca mai pui ca in loc de 3 tickete ai nevoie de 30 pentru a obtine aceleasi premii de nimic... devine clar.

Nu pot de asemenea sa nu va felicit pentru managementul EXCEPTIONAL de care ati dat dovada cu concursul pentru castigarea sabiei furiei  :D:D:D Capeau bas monsieurs  :D:D:D Cel putin cateva sute de playeri v-au platit sume cu care ar fi putut comanda chiar ei faurirea sabiei cu pricina si le-ar fi ramas si de un chef monstruos la un local de lux dintr-o locatie exotica (inclusiv cheltuieli de transport cu o cursa charter)  cu toti prietenii lor  >:)  Chiar ati merita un premiu pentru management  :D

Dar, va fac o previziune : daca o tineti tot asa veti numara abandon dupa abandon al veteranilor , iar playeri noi ... hmmm... s-a dus de multa vreme chestia aia cu "JOACA GRATIS, ACUM..."  vor veni, vor vedea ca e pe bani (prea multi si pentru care oferiti prea putin)  si vor pleca 999 din 1000 . Cu cei ramasi nu o sa puteti plati nici curentul pentru servere...

RIDENDO CASTIGAT MORES

Comentarii

• Joker (RO1)Joker (RO1) RO1 Postări: 39
    Ati reusit sa indepartati majoritatea playerilor de inca un event.

BRAVOO

In prezent, pretul unei extrageri la roata norocului este de nici mai mult nici mai putin decat de ... 20 de ori mai mare fata de acum un an !!!
    Nu stiu cati "manageri" reusesc sa faca asemenea scumpiri la produsele lor. Inca o data,  FELICITARI.

Unii dintre cititori poate nu si-au dat seama de ce 20 si nu 10  >:)  Pentru ca rubinele costa azi cu dublor cat costau anul trecut FARA dublor. Aici ati fost maestrii ai disimularii, majoritatea playerilor nici n-au observat scumpirea asta . Daca mai pui ca in loc de 3 tickete ai nevoie de 30 pentru a obtine aceleasi premii de nimic... devine clar.

Nu pot de asemenea sa nu va felicit pentru managementul EXCEPTIONAL de care ati dat dovada cu concursul pentru castigarea sabiei furiei  :D:D:D Capeau bas monsieurs  :D:D:D Cel putin cateva sute de playeri v-au platit sume cu care ar fi putut comanda chiar ei faurirea sabiei cu pricina si le-ar fi ramas si de un chef monstruos la un local de lux dintr-o locatie exotica (inclusiv cheltuieli de transport cu o cursa charter)  cu toti prietenii lor  >:)  Chiar ati merita un premiu pentru management  :D

Dar, va fac o previziune : daca o tineti tot asa veti numara abandon dupa abandon al veteranilor , iar playeri noi ... hmmm... s-a dus de multa vreme chestia aia cu "JOACA GRATIS, ACUM..."  vor veni, vor vedea ca e pe bani (prea multi si pentru care oferiti prea putin)  si vor pleca 999 din 1000 . Cu cei ramasi nu o sa puteti plati nici curentul pentru servere...

Cioara din 2 in 2 luni si bagi ceva in el de joc...nu mai merita s-a dat drq de tot..
    Programming just for fun LUA, HTML, PHP, JavaScript, Java, C#
  • Blad3 (RO1)Blad3 (RO1) RO1 Postări: 9
    de ce nu ma mir deloc ca au facut asta ??
  • queenxena (RO1)queenxena (RO1) RO1 Postări: 13
    buna ziua

ami spune si mie cineva pe ce criterii s au dublat decorativele  cand s a facut update ul??
    mi se pare ca doar unii jucatori au beneficiat de aceasta dublare!!!
  • Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) RO1 Postări: 528
    editat 22.06.2018
    buna ziua

ami spune si mie cineva pe ce criterii s au dublat decorativele  cand s a facut update ul??
    mi se pare ca doar unii jucatori au beneficiat de aceasta dublare!!!
    http://prntscr.com/jy7135

Nu stiu care a fost mecanica, dar am un sentiment STRONG ca e in legatura cu ce e in printul de mai sus.
    Datorita "corectitudinii" de care dau dovada unii, au stiut adevarul doar "prietenii care stiu de ce"  >:) pentru restul fraierilor s-au dat stiri alarmante , etc... nu care cumva sa beneficieze si cei care nu fac parte din "club"...
    Asa cum aceiasi "prieteni care stiu de ce"  >:) au avut parte si de alte avantaje de acest gen, iar fraierii pe care si-i doresc ei "cotizanti" au aflat doar dupa ce s-a fixat bugurile cu pricina  o:)
    Chestie ce tine de caracterul personajelor (sau mai degraba de lipsa acestuia). Sau , cine stie, poate gresesc eu si ei de fapt au caracter... (numa' ca-l au cam ... va las pe voi sa apreciati, ca nu gasesc eufemisme)

Sa fiti iubiti <3

PS : referitor la roata (ne)norocului, am uitat sa spun ceva : AU "ECHILIBRAT-O" SI P-ASTA  B) 
    Post edited by Gandalf7 (RO1) on
    RIDENDO CASTIGAT MORES
  • taunul (RO1)taunul (RO1) RO1 Postări: 123

PS : referitor la roata (ne)norocului, am uitat sa spun ceva : AU "ECHILIBRAT-O" SI P-ASTA  B) 
    Da-le dreac' de pacanele...n-ai ce face??? o:)
    taunul @ ro 1
  • se vede progres eu sunt multumit bun,bravo,tot asa,felicitari!
  • yama (RO1)yama (RO1) RO1 Postări: 157
    Mai bun era Boepmin ca moderator aveai totu la zi
Sign In to comment.