Acasă Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Record de buguri, CM sa traiasca :))

http://prntscr.com/jvwsjd

Cat de prost trebuie sa fii, ca sa crezi ca voi baga bani, daca nu pot sa accesez misiunile ???
RIDENDO CASTIGAT MORES

Comentarii

• Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Toate aceste probleme au inceput sa apara cu noile evenimente sv contra sv, o mare porcarie.
    Treaba cu harta care se blocheaza cand vrei sa ataci, e de la flash. Dar majoritatea nu stiu sa dezinstaleze sau sa instaleze o versiune mai veche a flash-ului.
    Dar na, fiecare gandeste cum vrea.
    Treaba de azi cu berimondul si cartea de misiuni chiar e ceva nou, ma mir ca lucreaza in timp de weekend cei de la sistem.

Anyway, am sa ma bucur de o plimbare prin parc si putin soare in Duminica asta, departe de joc.
    Chit ca serverul meu nu are problemele care le intampina altele, se pare ca numai cateva sunt afectate. Tot o sa ma bucur de cateva ore departe de bug game empire
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• Gandalf7 (RO1)Gandalf7 (RO1) RO1 Postări: 528
    Toate aceste probleme au inceput sa apara cu noile evenimente sv contra sv, o mare porcarie.
    Treaba cu harta care se blocheaza cand vrei sa ataci, e de la flash. Dar majoritatea nu stiu sa dezinstaleze sau sa instaleze o versiune mai veche a flash-ului.
    Dar na, fiecare gandeste cum vrea.
    Treaba de azi cu berimondul si cartea de misiuni chiar e ceva nou, ma mir ca lucreaza in timp de weekend cei de la sistem.

Anyway, am sa ma bucur de o plimbare prin parc si putin soare in Duminica asta, departe de joc.
    Chit ca serverul meu nu are problemele care le intampina altele, se pare ca numai cateva sunt afectate. Tot o sa ma bucur de cateva ore departe de bug game empire
    Enjoy your ... joyride  ;)
    RIDENDO CASTIGAT MORES
Sign In to comment.