Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Comandanti de test

Poate nu ar fi o idee rea sa existe pe langa comandanti si castelani, cate unul de test
Pe acesta sa se poata pune unelte si pietre (care sa poata fi demontate gratis) doar pentru a-i vedea abilitatile si bonusurile
Normal, cu acest comandant sa nu se poata da atacuri, iar castelanul sa nu poata fi instalat pe nici o locatie.
Ar ajuta mult pe unii care nu stiu prea multe despre echiaprea comandantilor :)

Astept idei :)
Dark_Master @ ro 1

Comentarii

• Ahaaaaa.
    M-am prins la cine te referi cu acel "Abuz"
    Unu singur se potriveste, si el, chiar si cu IQ=2, poate intelege referinta
    Dark_Master @ ro 1
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    editat 16.11.2017
    Poate nu ar fi o idee rea sa existe pe langa comandanti si castelani, cate unul de test
    Pe acesta sa se poata pune unelte si pietre (care sa poata fi demontate gratis) doar pentru a-i vedea abilitatile si bonusurile
    Normal, cu acest comandant sa nu se poata da atacuri, iar castelanul sa nu poata fi instalat pe nici o locatie.
    Ar ajuta mult pe unii care nu stiu prea multe despre echiaprea comandantilor :)

Astept idei :)
    Un idiot a dat "abuz" la postarea ta  :D
    Mai ca-mi vine sa cred ca stiu cine e, iti dau un indiciu, are cel mai mare numar de postari , e un troll pe forum si isi imagineaza ca are IQ cu vreo doua ordine de marime mai mare decat are in realitate  :D:D:D

Referitor la propunerea ta, alti dezvoltatori de jocuri au (in joc) simulatoare pentru diverse chestii, inclusiv care iti prevad rezultatul bataliilor in functie de spionajul obtinut si de felul in care asezi tu atacul (si cand spun asta, ma refer la faptul ca iti arata si cati soldati pierzi si de care)... dar asta se intampla la dezvoltratori seriosi, care nu stau toata ziua sa scorneasca toate tampeniile posibile cu care sa-ti mai mulga portofelul...
    Ca unul care lucreaza in IT iti dai seama ca n-ar fi deloc greu se facut o subrutina pentru orice fel de simulare... singura intrebare pe care si-o pune gge in legatura cu aceasta este pur filozofica : "da' de ce ?"  :D
    De ce am dat abuz ? :grey_question:
    Este foarte greu sa cauti pe forum in casuta "Cautare" sa vezi daca ideea a fost deja ceruta/ sau au mai fost persoane care au cerut astfel de idei.

P.S troll pe forum, buna asta.
    Mai sunt pe aici unii care abia stiu romana, inghesuie cuvinte dupa cuvinte si emoji de pe forum fara numar. Nu dau nume, dar se poate gasi usor cine sunt ei.
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier