Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Update nemultumiri

apreciez ca in ult update ati adaugat recompense noi la evenimentele x si y sau ca ati marit stocarea de echipamente...

dar este revoltator faptul ca, dupa ce ca ati scos monedele care ne dubleaza rubinele din joc, v-ati mai gandit sa mai si injumatatiti prada de rubine de la npc-uri. degeaba ne luati pe noi cu analizele curului si economia lui peste, ca voi vreti sa ne facem un obicei in care sa jucam cu mouse-ul intr-o mana si cu cardul in cealalta....va ţâţâie curul ca nu va mai baga lumea bani in joc. va spun eu ca nu este pt nimeni o experienta placuta daca faceti asta  :D

mai bn vedeti ce faceti cu prafalaii aia de straini si corbi. ati bagat recompense pana-n 2 milioane de glorie. mariti atunci si defensiva de  la ei ca eu nu bag oferte la straini de 4-500 def. dau cate 10 atacuri pe straini de la inceput pana in ultima zi si zic saru'mana daca vad unul cu 4-5k...macar de luam resurse multe de la ei dar nici asta nu se mai poate

inca o data....ati reusit sa faceti rahatul praf :)

dianna5 @ ro 1

Comentarii

• ceacubazatul (RO1)ceacubazatul (RO1) RO1 Postări: 25
    ai doare fix iç .. de joi jucatorii
    voi nu vede-ti ca de cand a venit la putere Juifii si de cand a reluat gge
    l-au distrus
    vor sa faca bani cu sacul
    si de aceeia vor sa scoata definit sa putem procura rubine din npc-uri
    vor sa faca in asa fel sa bage lumea bani la greu.
    Prosti suntem noi jucatorii ca le umplem lunar conturile la nenorocitii aia de la puterea gge
    seth84 @ ro 1
  • SIRALEXFERGUSON (RO1)SIRALEXFERGUSON (RO1) RO1 Postări: 179
    cea mai buna strategie de marketing,sa mai faca cateva schimbari de astea si in 1-2 ani o sa dea faliment sobolani:)))
    ati inrebat jucatori daca sunt de acord u aceste schimbari? cum plm faci astfel de update-uri  stiind ca o sa nemultumesti intreaga comunitate
    asta inseamna sa fii comunist:))))sa te doara in pl  de parerea jucatorilor:)
    mue gge:)
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    Nu stiu de voi, DAR NU AU FOST SCOSI PERMANENT BANUTI NOROCOSI!
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

• goldberg (RO1)goldberg (RO1) Postări: 46
    Am zis eu ca or sa scoata rubinele de la beri si fortarete-dragoni ,incet incet se adevereste:))) ,  urmeaza la dragoni si fortarete asta a fost partea I , trebe sa se echilibreze balanta cum zicea amicul @Beopmin :)) ,
     atata timp cat lumea baga oferte la nomazi /samurai ( boosterele pt tablite/jetoane) , nu se va schimba nimic ar trebui sa nu mai bage nimeni bani o perioada ,   ca degeaba `` ne plangem ``pe forum nu are nici un efect...
    goldberg @ ro 1
  • SIRALEXFERGUSON (RO1)SIRALEXFERGUSON (RO1) RO1 Postări: 179
    pai e careva multumit de asta?nimeni! II DOARE FIX IN PL DE PAREREA JUCATORILOR PE ASTIA DE LA SISTEM:))
  • Blood-Dragon (RO1)Blood-Dragon (RO1) RO1 Postări: 363
    Prima data ati modificat forteretele in 2013, dupa ati modificat nomazii ca dadeau multe tablite tot in acelasi an, dupa va ganditi sa scoateti banutii norocosi, iar acum sa injumatatiti recompensa de rubine de la turnuri... Pai ce mama ei de treaba facem aici ? Dupa ce ca ne luati tot ce e mai bun si mai frumos la joc macar sa ne intrebati daca si noi suntem de acord... faceti ce va taie capul, cum ati pierdut jucatori cu nivelul legendar cand s-a implementat o sa pierdeti si acum.
    Blood-Dragon @ ro 1
  • Mondeo (RO1)Mondeo (RO1) RO1 Postări: 243
    Ca sa echilibrati si mai tare, mai bine il luati pe joc cu server cu tot si il introduceti in rect atat de adanc incat sa se vada umflatura de la mouse in omuletul gatului. Atunci si doar atunci cred ca o sa fie balansat in mod corespunzator
    Sfat gratuit fara rubine, macar niste ulei de masline sa aveti la indemana inainte sa incepeti echilibrarea

Se poate opta si pentru scoaterea si introducerea jocului impreuna cu server cu tot in mod repetat si asta fara risc sa fie considerat farmare, dimpotriva, este chiar recomandat!

Daca cumva o sa vedeti vreun porc de vreo 232 de kile ca survoleaza Hamburg-ul  la altitudine joasa sa stiti ca am cumparat eu rubine, daca nu o sa il vede-ti insemana cu nu cumpar rubine...

Multa bafta sa aveti, nu de altceva dar chiar o sa aveti nevoie...
    Gânditul este una dintre cele mai dificile slujbe.
    Poate din acest motiv foarte puțini se angajează la el
  • dianna5 (RO1)dianna5 (RO1) RO1 Postări: 220

resursele acuma se fac greu pt ca ati soc jafurile

la evente tragem greu pt ca ati scos blaturile

acuma injumatatiti si rubinele de la npc-uri

dar bn ca bagati rasplati pana la 2 milioane la straini si nu mai stiu cate sute de mii la beri...

continuati voi cu astfel de update-uri si o sa ajungeti sa jucati singuri jocul asta

dianna5 @ ro 1
  • baron2 (RO1)baron2 (RO1) Postări: 269
    editat 30.08.2017
    cea mai buna strategie de marketing,sa mai faca cateva schimbari de astea si in 1-2 ani o sa dea faliment sobolani:)))
    ati inrebat jucatori daca sunt de acord u aceste schimbari? cum plm faci astfel de update-uri  stiind ca o sa nemultumesti intreaga comunitate
    Cum iti permiti sa adresezi cuvinte jignitoare pe forumul GGE Comunist? Ma voi adresa Comandantului, tovarasul Beopmin.

(Comandantul Keno nu a mai trecut pe la post)

Lasand vrajeala
    Cand am citit m-a bufnit rasul plus un oarecare sentiment ca astia o sa scoata de tot rubinele obtinute in joc.
    The sea calls me home...
  • goldberg (RO1)goldberg (RO1) Postări: 46
    Cum iti permiti sa adresezi cuvinte jignitoare pe forumul GGE Comunist? Ma voi adresa Comandantului, tovarasul Beopmin.

(Comandantul Keno nu a mai trecut pe la post)

Lasand vrajeala
    Cand am citit m-a bufnit rasul plus un oarecare sentiment ca astia o sa scoata de tot rubinele obtinute in joc.
    Keno e sofer de curse profesionist n-are timp de ``plangerile`` voastre pe forum ;)))
    goldberg @ ro 1
  • Blood-Dragon (RO1)Blood-Dragon (RO1) RO1 Postări: 363
    Oricum nu o sa bage nimeni in seama ceea ce zicem noi aici, ii doare fix undeva :wink:
    Ca de obicei, update-uri fara un sondaj de opinie : "Jucatorilor sunteti de acord cu aceste schimbari? Le facem sau nu?" 
    Erati mai seriosi in 2013-2014. Inteleg ca ne puneti la dispozitie echipamente, unelte, soldati si fel si fel de recompense dar asta e picatura care a umplut paharul !
    Blood-Dragon @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier