SONDAJ UPDATE - PvP si BANUTI NOROCOSI

Sunteti de acord cu scoaterea resurselor suplimentare de prada la atacurile PvP precum si cu scoaterea completa a banutilor norocosi de la recompense/ oferte si din tabara de mercenari ?

https://strawpoll.com/z1razby

PS: Sondajul anterior a avut o exprimare gresita iar acesta este facut in limba engleza. Acesta va fi distribuit pe toate forumurile GGE .

Comentarii

• Sunteti de acord cu scoaterea resurselor suplimentare de prada la atacurile PvP precum si cu scoaterea completa a banutilor norocosi de la recompense/ oferte si din tabara de mercenari ?

https://strawpoll.com/z1razby

PS: Sondajul anterior a avut o exprimare gresita iar acesta este facut in limba engleza. Acesta va fi distribuit pe toate forumurile GGE .

Multumim pentru ca ai facut acesta discutie.
    - WINNER SEBI -  made w Imgflip meme maker
  • Caliman81 (RO1)Caliman81 (RO1) Postări: 58RO1
    Cu placere.

• crysty1780 (RO1)crysty1780 (RO1) Postări: 60RO1
    sper sal ia cineva din sefii gge in considerare
    crysty1780 @ ro 1
  • sper sal ia cineva din sefii gge in considerare
    Asa speram toti..........
    - WINNER SEBI -  made w Imgflip meme maker
  • Banutii norocosi echilibreaza putin diferenta intre jucatorii care baga bani in joc si ceilalti. Cat de greu ar fi sa obtii rubine fara banutii norocosi...
  • Eu am votat NU ca multi alti playeri !
    :) :D ;) :/ :o :s :p :'( :| B) :# :* <3 o:) >:)

• Caliman81 (RO1)Caliman81 (RO1) Postări: 58RO1
    Foarte multi de pe forumul asta au votat in felul asta, la fel si pe alte forumuri, german, spaniol,britanic. Forumul nostru este f linistiti referitor la criticile despre acest UPDATE, fata de altele unde tuna si fulgerea.
  • Au scos banuti norocosi  ca sa bagam noi bani in joc si sa lu-am unelte pentru a ne apara de altii jucatori pe care ei o sa ne atace de azi inainte pentru resursele speciale... 
  • spartans (RO1)spartans (RO1) Postări: 9RO1

moneda speciala pentru rubine :))

robonic @ ro 1
  • yonion (RO1)yonion (RO1) Postări: 6
    Update de tot rahatul..........sunt in greva pana la revenire.....daca nu?....mai sunt si alte jocuri
    fara nici un regret........rusine C.A. GGE ptr. asemenea decizie.
  • Banuti norocosi echilibreaza jocul intre jucatori care baga bani si cei care nu, @BestOfBest (RO1)are dreptate, fara banuti norocosi abea ai face rubine, banuti norocosi sunt esentiali pentru jucatori care nu au bagat bani.

Nu mi-e teama de o armata de lei condusa de o oaie.
    Mi-e teama de o armata de oi condusa de un leu.
  • Stiu , nasol update...Dar a fost demult...
    :) :D ;) :/ :o :s :p :'( :| B) :# :* <3 o:) >:)

Sign In to comment.