Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

SONDAJ UPDATE - PvP si BANUTI NOROCOSI

Sunteti de acord cu scoaterea resurselor suplimentare de prada la atacurile PvP precum si cu scoaterea completa a banutilor norocosi de la recompense/ oferte si din tabara de mercenari ?

https://strawpoll.com/z1razby

PS: Sondajul anterior a avut o exprimare gresita iar acesta este facut in limba engleza. Acesta va fi distribuit pe toate forumurile GGE .

Comentarii

• Sunteti de acord cu scoaterea resurselor suplimentare de prada la atacurile PvP precum si cu scoaterea completa a banutilor norocosi de la recompense/ oferte si din tabara de mercenari ?

https://strawpoll.com/z1razby

PS: Sondajul anterior a avut o exprimare gresita iar acesta este facut in limba engleza. Acesta va fi distribuit pe toate forumurile GGE .

Multumim pentru ca ai facut acesta discutie.
    - WINNER SEBI -  made w Imgflip meme maker
  • Caliman81 (RO1)Caliman81 (RO1) RO1 Postări: 58
    Cu placere.

• crysty1780 (RO1)crysty1780 (RO1) RO1 Postări: 68
    sper sal ia cineva din sefii gge in considerare
    crysty1780 @ ro 1
  • sper sal ia cineva din sefii gge in considerare
    Asa speram toti..........
    - WINNER SEBI -  made w Imgflip meme maker
  • Banutii norocosi echilibreaza putin diferenta intre jucatorii care baga bani in joc si ceilalti. Cat de greu ar fi sa obtii rubine fara banutii norocosi...
  • Eu am votat NU ca multi alti playeri !
    :):D;):/:o:s:p:'(:|B):#:*<3o:)>:)

• Caliman81 (RO1)Caliman81 (RO1) RO1 Postări: 58
    Foarte multi de pe forumul asta au votat in felul asta, la fel si pe alte forumuri, german, spaniol,britanic. Forumul nostru este f linistiti referitor la criticile despre acest UPDATE, fata de altele unde tuna si fulgerea.
  • Au scos banuti norocosi  ca sa bagam noi bani in joc si sa lu-am unelte pentru a ne apara de altii jucatori pe care ei o sa ne atace de azi inainte pentru resursele speciale... 
  • spartans (RO1)spartans (RO1) RO1 Postări: 9

moneda speciala pentru rubine :))

robonic @ ro 1
  • yonion (RO1)yonion (RO1) RO1 Postări: 6
    Update de tot rahatul..........sunt in greva pana la revenire.....daca nu?....mai sunt si alte jocuri
    fara nici un regret........rusine C.A. GGE ptr. asemenea decizie.
  • Banuti norocosi echilibreaza jocul intre jucatori care baga bani si cei care nu, @BestOfBest (RO1)are dreptate, fara banuti norocosi abea ai face rubine, banuti norocosi sunt esentiali pentru jucatori care nu au bagat bani.

Nu mi-e teama de o armata de lei condusa de o oaie.
    Mi-e teama de o armata de oi condusa de un leu.
  • Stiu , nasol update...Dar a fost demult...
    :):D;):/:o:s:p:'(:|B):#:*<3o:)>:)

Sign In to comment.