Acasă Romanian Goodgame Empire – Comunitate Distracţie şi conversaţie

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Stapanul castelului

2»

Comentarii

• baron2 (RO1)baron2 (RO1) Postări: 269
    Iti atac castelul cu morti vii care folosesc masini de asediu si distrug zidul.
    Dupa vine un val cu pirati si iti ard cladirile.
    Si ultimul val... Vin cu demoni din caverne si ii bag pe rege si regina in arest la domiciliu cu alti arestati mirositori
    EU SUNT STAPANUL CASTELULUI
    The sea calls me home...
  • aionut (RO1)aionut (RO1) Postări: 267
    editat 24.09.2016
    eu atac cu asta
    Imagini pentru imagini haioase:D
    apoi EU SUNT STAPANUL CASTELULUI
  • eu dau cu un infinit de soldati plus un infinit hrana +un infinit de orice :D
    imi bag hack si iti sterg contul =))))
    eu sunt stapanul castelului
    editat 25.09.2016
    atunci eu atac dinou cu asta DDDDDDDD
    Imagini pentru imagini haioase

• mosu8 (RO1)mosu8 (RO1) Postări: 212

Cum? Nu mai ai cont

Cum? Nu mai ai cont
    la ce te referi ca inca am cont pe joc
  • atunci eu atac dinou cu asta DDDDDDDD

Cum? Nu mai ai cont
    la ce te referi ca inca am cont pe joc
    ti l-am sters =)))
    lol ce minciuna
    editat 25.09.2016
    si pt ca eu sunt cel mai tare dau cu o armata intrega de dinastia
    Imagini pentru imagini haioaseImagini pentru imagini haioaseImagini pentru imagini haioase

stiu am folosit mult imaginea asta dar mi se pare haioasa
  •   Chiar haioasa. Am ras o ora cand am vazut imaginea asta :smiley:

Dau cu un ciocan de 7 ori mai mare decat bebelusii si ii sparg :smiley:
       Apoi in loc de gard , tot castelul va fi inconjurat de garduri electrice de 100m si singura intrare va fi prin poarta , care va fi incuiata pt straini. Pun 1.000.000.000 soldati la defensiva si la atac 2.000.000.000.
        Daca vrei sa ma faci ruine , imi cumpar miliarde de rubine si imi iau protectie 100 de ani :)
        Iar daca vrei sa-mi stergi contul , am sters eu acel buton. Era desenat cu creionul si aveam o guma de sters :)))
          SUNT STAPANA CASTELULUI SI NIMENI NU MA MAI POATE OPRI!!!
    :):D;):/:o:s:p:'(:|B):#:*<3o:)>:)

•   Chiar haioasa. Am ras o ora cand am vazut imaginea asta :smiley:

Dau cu un ciocan de 7 ori mai mare decat bebelusii si ii sparg :smiley:
       Apoi in loc de gard , tot castelul va fi inconjurat de garduri electrice de 100m si singura intrare va fi prin poarta , care va fi incuiata pt straini. Pun 1.000.000.000 soldati la defensiva si la atac 2.000.000.000.
        Daca vrei sa ma faci ruine , imi cumpar miliarde de rubine si imi iau protectie 100 de ani :)
        Iar daca vrei sa-mi stergi contul , am sters eu acel buton. Era desenat cu creionul si aveam o guma de sters :)))
          SUNT STAPANA CASTELULUI SI NIMENI NU MA MAI POATE OPRI!!!
    Ma duc la muntele Atos, ma rog, fac post 10 ani de zile , ating puterile divinitatii, ma rog la Dumnezeu sa-mi dea puteri miracoloase, iti sparg protectia de 100 ani. Apoi, tot de la Dumnezeu , voi primii 50.000.000.000 rubine, cu care imi voi cumpara 1 mil. soldati "rambutati" ( o specie noua de soldati care va aparea in GGE .Un astfel de soldat are 10 metrii inaltime, o capacitate de a fura lemn,piatra,alimente de 20.000, + 50.000 puncte attack , si de asemenea capabil sa zboare folosind forta inertiei cuantice si formula de gradul 4 a lui Newtton. ) . Acesta e planul A , si astfel voi devenii STAPANUL CASTELULUI. ( Desii, nu stiu ce o sa mai ramana din castelul ala dupa cate o sa i s-au intamplat ::)))) ) 
    Planul B: Tot de la Dumnezeu, voi primii 1000 $.. 
    Si, voi angaja un hacker , afla unde stai, merg la tine acasa, ii zic lui maica-ta ca stai 26/24 ore la pc in loc sa inveti, aceasta o sa se enerveze, o sa te bata si nu te va mai lasa la pc.
    Astfel, nu vei mai fii online, soldatii tai vor murii de foame, si tot ce mai am de facut e sa astept 100 ani pana dispare protectia ta. Si apoi sa te atac cu vreo 1000 soldati tzagani in flacari si betivi, si astfel VOI DEVENII STAPANUL CASTELULUI !!!
  • Ma duc departe , departe pana in regatul lui Regelui Ghimpe atacat de mortii vii , Ma duc la castelul necromantului si ii zic ca ma fac sluga la el ca sa nu ma omoare , si in timp ce doarme , ii iau potiunea aia care ii face pe soldati zombie. Dupa aceea fug din regat. Ma fac sluga la regatul tau si in timp ce dormi tu si soldatii tai eu pun potiunea aia pe toti soldatii aia "rambutati" si fug iar. Apoi soldatii "rambutati" care sunt morti vii se trezesc cand tu inca dormi , si iti jefuiesc alimentele , monedele , rubinele si se duc la stapanul sau necromantul. Acum nu mai poti recruta niciun soldat pentru ca nu mai ai monede sa bagi la cazarma , si chiar daca ai fi avut ,nu aveai alimente. Apoi ma intorc ( tu nu stiai pt ca dormeai) la regatul tau si la noapte le voi spune tuturor lucratorilor ca daca se angajeaza la mine ii voi plati dublu fata de tine. Se angajeaza la mine si voi avea productia de alimente dubla. Imi voi recruta multi soldati iar tu pt ca esti singur te vor invinge. SUNT STAPANA CASTELULUI !!
    Stai!
    Inca nu sunt , nu am rezolvat planul B. Hmmm...
    Vine hacker-ul tau la fereastra mea sa vada daca sunt pe PC sau daca fac teme. Ma vede la birou incercand sa invat , deschid fereastra si ii zic ca il platesc dublu daca actioneaza pe tine. Asa se si intampla si tu nu o sa mai fi on ca sa ma ataci si te fac ruine.
    Acum chiar ca SUNT STAPANA CASTELULUI ! !!!!!

• Inconjor zidul castelului cu o gramada de soldati, ca sa nu mai iasa de acolo nimeni, blochez si poarta
    Ma fac stapan pe tate caile de comunicare catre acest castel
    Nu va mai exista productie de resurse sau alimente acolo, deci o parte din soldati vor muri
    Voi trimite orori demonice si mortale din umbra (chiar daca nu exista) sa ii sperie pe oameni noaptea.
    Se preda castelul, castigand prin infometare si ingrozire

Eu sunt stapanul castelului
  • luizazanuta (RO1)luizazanuta (RO1) Postări: 145
    editat 10.07.2017
    Acum nu voi rezolva cu atacuri si forta :)

Pun un spion sa se duca la castelul tau si cand se intoarce afla ca soldatii tai sunt innebuniti dupa fete frumoase ( Aoleo!) aduc fete frumoase si soldatii tai se indragostesc si fug cu fetele ( Hopa! :*<3) care sunt milionare ( :o Chiar si eu ma mir de unde am scos ideea asta ) acum tu nu mai ai soldati si nici monede , ca le-au cheltuit soldatii tai pe toate sa le cumpere bijuterii Swarowski fetelor, iar colectorul de biruri e in concediu. SUNT STAPANA CASTELULUI!

• Il trimit pe pomohaci sa bage frica in copii
    Si nu o sa se mai nasca urmatoarea generatie
    In 100 de ani sunt stapanul castelului

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier