Acasă Romanian Goodgame Empire – Comunitate Distracţie şi conversaţie

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Stapanul castelului

Acest joc l-am intalnit acum multa vreme pe un alt forum, si se bucura de un succes imens. E cunoscut in forumurile internationale ca "King of the hill". Cred ca nu strica sa-l avem si aici

Cum se joaca: trebuie sa descrieti o metoda prin care sa cuceriti Castelul, stapanit de jucatorul dinaintea voastra.

Metodele de cucerire trebuie sa fie cat de cat elaborate, puneti-va imaginatia la lucru.

Va rog sa nu folositi subiectul ca pe o alta cale de a face post-hunting. Nu se dau premii pentru postarea din 2 in 2 minute. Daca se exagereaza in comentarii scurte si lipsite de creativitate, voi inchide jocul.

Asadar:

Sunt stapanul Castelului. Cine indrazneste sa-l cucereasca?
un comentariu ar trebui sa arate cam asa:

"eu , as ataca cu o armata de 500 de soldati pe flacuri si sageti cu otrava , si pe atac , 1000 de soldati cu 500 de pietre . lupta e crancena, dar soldatii tai abandoneaza Castelul deorece urasc geamurile sparte.
sunt stapanul Castelului!"

adica, trebuie sa descrii ce faci ca sa cuceresti castelul si sa inchei cu Sunt stapanul Castelului!

randul meu:

Vin cu o echipa de mesteri si geamgii ca sa repar geamurile sparte de soldatii tai cu pietre. Mesterii mei fac o galagie insuportabila. Soldatii tai nu mai suporta galagia, caii si-au ranit copitele prin atata sticla sparta si abandoneaza castelul.
Sunt stapanul Castelului!

Sunt stapanul Castelului. Cine indrazneste sa-l cucereasca?

«1

Comentarii

• Hopahopa (RO1)Hopahopa (RO1) Postări: 125
    eu,te-as ataca cu un com de sistem cu pietre de 11 ce maresc trupele atat pe flancuri cat si pe frontal si as veni cu un atac de 3k de orori veterane+niste scuturi de fonta si urletul lupului.Inainte ca atacul sa ajunga trupele tale s-au predat si mi-au jurat loialitate vesnica!Sunt stapanul castelului!
  • mosu8 (RO1)mosu8 (RO1) Postări: 212
    Vin cu o armata de tigani furatori de fer care iau armele soldatilor tai, care nu pot lupta fara arme, deci se plictisesc si pleaca. Sunt stapanul catelului

• aionut (RO1)aionut (RO1) Postări: 267
    eu iti cuceresc castelul cu 30 de moldoveni cu sosete urat miroasitoare si sase cai frumosi :))
  • Kage (ASIA1)Kage (ASIA1) ASIA1 Postări: 2,943
    editat 19.09.2016
    Eu cu siguranta nu o sa fac ce au zis cei 3 de mai sus.
    O tactica cat mai buna ar fii sa incercuiesti cetatea (castelul ) cu armata  si toti cei din castel sa nu mai iasa.
    Voi otravi apa si voi ocupa toate drumurile de alimentare a cetati (castelului) pana ce regele/regina vor muri sau vor ridica steagul alb de supunere.
    Si asa nu vor fi multe vieti spulberate (depinde de gandirea regelui, daca renunta sau moare odata cu poporul sau).
    :lol:
    In cele din urma sunt stapanul castelului!
    ] - asia 1 / Second player on power -   - 2.8m power - Oct. 04. 2019 

I'm a ghost, but i'm still here.
     To be continued....

editat 20.09.2016
    eu atac cu un cadour fals deoarece regele castelului si regina vor deschide cadoul si vor da de 9999999999999 de kilograme de pizza si se vor ingrasa si vor murii de la pizza lol
    Deci eu sunt stapanul castelului

• mosu8 (RO1)mosu8 (RO1) Postări: 212
    Eu le voi da cianura in pizza regelui si reginei tal;e, care vor muri. Sunt stapanul castelului

eu te voi ataca cu un mare nimic si soldati tai se vor plictisi si vor pleca apoi dupa ce au plecat soldati tai va veni armata mea de tigani +6 cai frumosi  s iti voi cuceri castelul
    Eu sunt stapanul castelului
    Cucerirea unui castel sau regat este foarte grea.
    Prin greu vreau sa zic ca poate dura luni sau ani sau cateva zile.
    Eu ca sa pot sa cuceresc castelul voi infiltra guvernatori falsi in castel ca ei sa creeze probleme intre rege si supusi si asa regele va fi in declin si oameni de rand se vor rascoli inpotriva lui si il vor omora si eu voi deveni Stapanul Castelului!

To be continued....

• madalin5 (RO1)madalin5 (RO1) RO1 Postări: 300
    eu voi cauta un bastard  al regelui omorat voi dovedi ca este copilul lui si totul a fost o pacaleala pentru cetateni si voi rascula iar impotriva ta si ei vor pune bastardul la putere iar eu ii voi spune ce sa faca si o sa conduc din umbra SI O SA DEVIN STAPANUL CASTELULUI

madalin5 @ ro 1
    eu voi ataca cu 10 infiltratori care vor plasa 10 bombe pe locul unde sunt soldati tai apoi activez bombele si boom iti distrug toti sold 

D   apoi eu devin STAPANUL CASTELULUI

• DeahtWolf (RO1)DeahtWolf (RO1) Postări: 406
    Voi trimite 7 calamitati asupra castelului.
    1  15 doctori ciuma care vor imbolnavii populatia
    2  voi trimite iscoade sa arunce in castel vase cu serpi veninosi care vor musca oamenii
    3  voi trimite o ploaie de sageti in flacari care vor arde o parte din cladiri
    4  voi aduce catapulte care vor darama zidurile
    5  voi trimite hoarde de lei si lupii
    6  voi ataca cu 50.000 de orori
    7 LOVITURA FINALA-voi elibera DRAGONUL
                                                Imagini pentru castele poze
                                     SUNT STAPANUL CASTELULUI  !!!!!

Eu o sa dobor un avion deasupra castelului si o sa pun un terorist sa strige Happy RamaRamaDingDong Everyone Allahu Akbarr !
    Si sunt STAPANU CASTELULUI

To be continued....

eu o sa vin cu o echipa de constructori si o sa reconstruiesc castelul dupa ce te alung din el cu armata mea de 20000000 orci si o sa pun 1000000 santinele din garda regelui si 30000000 arcasi din garda regelui plus cele mai bue unlte defensive sa nu mai ea nimeni castelul eu sunt stapanul castelului si nimeni nu mi-l mai fpoate fura
    madalin5 @ ro 1
    editat 22.09.2016
    eu vin cu 3000000000000000000000000000000000000000000000000 de orori demonica

eu vin cu 3000000000000000000000000000000000000000000000000 de orori demonica

eu iti fur toate alimentele inainte ca ororile sa ajunga la  castel si iti mor de foame ororile 
    sunt stapnul castelului
    madalin5 @ ro 1
    nu poti :D
    editat 23.09.2016
    eu te atac cu 9999999999999999999999999999999999 orori mortale + 9999999 saci cu hrana pt supravietuirea soldatilor si soldati vor manca inainte sa ajunga la tn :D deci EU SUNT STAPANUL CASTELULUI :D
    Post edited by Beopmin on
    eu te atac cu 9999999999999999999999999999999999 orori mortale + 9999999 saci cu hrana pt supravietuirea soldatilor si soldati vor manca inainte sa ajunga la tn :D deci EU SUNT STAPANUL CASTELULUI :D
    eu voi face o armata mai mare de soldati camunflati si vom face o ambuscada si iti voi omora oti soldatii
    sunt stapanul castelului
    madalin5 @ ro 1
    eu dau cu un infinit de soldati plus un infinit hrana +un infinit de orice :D
    Eu SUNT STAPANUL CASTELULUI

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier