Întrebare-Salcia experienței

Imperiul.Roman (RO1)Imperiul.Roman (RO1) Postări: 679RO1
Servus ,

Am o nelămurire cu privire la clădirea intitulată Salcia experienței . Conform descrierii acesteia , http://prntscr.com/apa17v ,se remarcă faptul că ea oferă un bonus de XP după tot ceea ce conține un caștig de XP , nu conteză că este obținut în urma misiunilor sau din NPC-uri . Aici e problema ; eu nu iau acel 10% bonus de XP din misiuni , având cladirea la nivel 1 ; deci ori s-a produs o  confuzie la descrierea clădirii ori e BUG si trebuie rezolvat . Aștept răspuns la acest topic , mai ales că o sa fie și un moderator pe acest forum .

Comentarii

• BeopminBeopmin Postări: 1,512
    Salut Imperiul.Roman,

Pana apare un CM va mai dura putin, asa ca o sa iti raspund eu la intrebare.
    Acel bonus se aloca automat(de exemplu daca la o lupta/misiune castigi 100 XP vei primi 110).
    Cand primesti XP nu se mai specifica acel bonus, dar e inclus in recompensa.
    Daca nu esti multumit de raspunsul meu, te rog sa contactezi serviciul de asistenta clienti care e disponibil de ieri.Am discutat deja cu Cosmin si e de treaba.Sunt sigur ca o sa te lamureasca raspunsul lui daca al meu nu a reusit
    https://support.goodgamestudios.com/?g=12&lang=ro 

Toate cele bune,
    Beopmin.
  • Imperiul.Roman (RO1)Imperiul.Roman (RO1) Postări: 679RO1
         Am înțeles , însă am făcut o comparație între mine și un coleg care nu are salcia și primește aceleași puncte de experiență . Amândoi am luat ca reper misiunea de la străini cu cele 5k XP , eu trebuia sa iau 5.5k căci am bonusul . O să trimit un mesaj la suport și voi posta aici răspunsul, poate mai sunt persoane cărora le este neclară această situație .
    Poti sa trimiti, o sa primesti maine un raspuns.Ar fi de ajutor daca ai avea 2 imagini,una cu XP de la tine si una cu XP colegului respectiv

Multa bafta,
    Beopmin.
  • DeahtWolf (RO1)DeahtWolf (RO1) Postări: 406
    trebuie sa vorbesc si eu cu el

Salut Imperiul.Roman,

Eu unul  nu mai am ce sa comentez :neutral:
    Probabil nu ai avut niste printscreen-uri destul de convingatoare
Sign In to comment.