Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Întrebare-Salcia experienței

Duhul din lampă (RO1)Duhul din lampă (RO1) RO1 Postări: 740
Servus ,

Am o nelămurire cu privire la clădirea intitulată Salcia experienței . Conform descrierii acesteia , http://prntscr.com/apa17v ,se remarcă faptul că ea oferă un bonus de XP după tot ceea ce conține un caștig de XP , nu conteză că este obținut în urma misiunilor sau din NPC-uri . Aici e problema ; eu nu iau acel 10% bonus de XP din misiuni , având cladirea la nivel 1 ; deci ori s-a produs o  confuzie la descrierea clădirii ori e BUG si trebuie rezolvat . Aștept răspuns la acest topic , mai ales că o sa fie și un moderator pe acest forum .

Comentarii

• BeopminBeopmin Postări: 1,510
    Salut Imperiul.Roman,

Pana apare un CM va mai dura putin, asa ca o sa iti raspund eu la intrebare.
    Acel bonus se aloca automat(de exemplu daca la o lupta/misiune castigi 100 XP vei primi 110).
    Cand primesti XP nu se mai specifica acel bonus, dar e inclus in recompensa.
    Daca nu esti multumit de raspunsul meu, te rog sa contactezi serviciul de asistenta clienti care e disponibil de ieri.Am discutat deja cu Cosmin si e de treaba.Sunt sigur ca o sa te lamureasca raspunsul lui daca al meu nu a reusit
    https://support.goodgamestudios.com/?g=12&lang=ro 

Toate cele bune,
    Beopmin.
  •      Am înțeles , însă am făcut o comparație între mine și un coleg care nu are salcia și primește aceleași puncte de experiență . Amândoi am luat ca reper misiunea de la străini cu cele 5k XP , eu trebuia sa iau 5.5k căci am bonusul . O să trimit un mesaj la suport și voi posta aici răspunsul, poate mai sunt persoane cărora le este neclară această situație .

Poti sa trimiti, o sa primesti maine un raspuns.Ar fi de ajutor daca ai avea 2 imagini,una cu XP de la tine si una cu XP colegului respectiv

Multa bafta,
    Beopmin.
  • DeahtWolf (RO1)DeahtWolf (RO1) Postări: 406
    trebuie sa vorbesc si eu cu el

Salut Imperiul.Roman,

Eu unul  nu mai am ce sa comentez :neutral:
    Probabil nu ai avut niste printscreen-uri destul de convingatoare
Sign In to comment.