NU SE MAI POATE

Buna ziua,am facut acest subiect special pentru a ne uni, poate reusim ceva....
Oare va mai aduceti aminte jocul de dinainte?Daca da eu nu mai gasesc vechiul empire..... se pare ca e complet altceva de cand nemtii l-au "imbunatatit"!
Stiu numai sa ne ceara banii dar sa faca ceva bun nu se poate... mai ales pe serverul RO1 inainte discutam cu orele cu un moderator pe baza unui subiect!
NU SE MAI POATE sa joci acest joc in asemenea conditii mizere.... oare de ce si-au dat atatia delete la cont?Nu vedeti ce ati creat?Vreau vechiul joc inapoi, nu se mai poate, daca nu bagi rubine inseamna ca nu poti sa joci??Si mai ales upgrade dupa upgrade,nu se vede ca serverul abia mai suporta!Si cu bugurile astea la evente ce e? Le bagati cu intarziere de 2 zile .... cel putin asa s-a intamplat la nomanzi si berimond!Noi suntem romani si ne credeti inferiori voua?Ne dati niste cadouri de rahat si ne inchideti gura.... nu mai suport!Trebuie sa ne unim!NOI SUNTEM DE VINA CA ACCEPTAM ASA CEVA!PUTEREA STA IN UNIRE!!
Messia intaiul @ ro 1

Comentarii

• Dupa mine iti dau dreptate dar sa nu uitam ca si ei sunt oameni si au si ei lucruri de facut nu pot sa stea doar la Pc sa rezolve "bugurile" creeate tot de ei...
    Dar mai bine ar fi sa trimitem mesaje la support zi de zi !
    Ca sa inteleaga ca nu sunt numai ei pe acest joc ..
    Ma rog .. daca creeatorul jocului sau creeatori jocului ar juca pe un server cum ar fi Ro1 nu cred ca iar fi tot una :)
    Deci dupa ei : lasati sa mai pierdem niste jucatori ca dupa o sa ramana aia cu bani multi gen Dnx si  multi alti din toputile 70-nivel legendar 800 cu putere 100000000 ... deci de aia fac asa :D
    Hey duds 
     My Level is 59 
    Title  The Resolute  0_o and berimond The Windowmaker
    Power points 126 k
    My alliance Русь Великая - level 50 
    My castle http://prntscr.com/ab7j0c
    Muffins70 @ Asia1
  • Degeaba ne unim, atata timp cat lumea va baga bani in joc ei n-au nicio treaba. Poate doar cand vor observa ca nu le mai vin banii vor misca ceva ca sa tina jucatorii aproape, ca pana atunci, atata timp cat vine banu, de ce sa se chinuie ei sa fixeze ceva ?

Dupa mine iti dau dreptate dar sa nu uitam ca si ei sunt oameni si au si ei lucruri de facut nu pot sa stea doar la Pc sa rezolve "bugurile" creeate tot de ei...

Daca nu ar mai crea buguri, atunci nu ar mai avea ce fixa si totul ar merge perfect. Simple enough.

Cat despre suport, serverul roman nu mai are suport propriu, ceea ce inseamna ca trebuie sa  le scriem celor din strainatate. Multi nu stiu limbi straine, deci doar foarte putini vor putea sa le scrie coerent, iar 2-3 insi nu vor reusi sa le deschida ochii celor din echipa gge.

• BeopminBeopmin Postări: 1,512
    editat 27.02.2016
    Buna seara,

Inainte ca actualizarile sa fie valabile pe serverele live ele sunt implementate intr-un server de test, insa apar erori pentru ca se adauga noi linii in cod si undeva, prin restul codurilor, se schimba ceva.
     Uneori erorile sunt gasite imediat, dar cateodata se gasesc mai greu deoarece codul pt GoodGame Empire este foarte complex.
     In plus, nu actualizari = nu rezolvari de erori

Cat despre echipa de asistenta suport si CM, in momentul de fata se lucreaza la asta,

Ce s-a intamplat cu Pittiplatsch ?

Ea nu mai lucreaza la GGS de luni, 7.12.2015
  • Bai oameni buni faceti dracu jocul asta exact cum a fost inainte altfel multi o sa va paraseasca, voi nu vedeti ce ati creat?Uitati-va la berimond castigi 3k monede si pierzi cate 50 soldatii, pai cu monedele alea nu refaci nici jumate din cat ai pierdut....
    Nu imi place sa o zic dar jocul asta merge la fund cu toti playeri care mai joaca...Asta e o bataie de joc.
    Din cauza la ce ati facut ma las de joc.
  • Bai oameni buni faceti dracu jocul asta exact cum a fost inainte altfel multi o sa va paraseasca, voi nu vedeti ce ati creat?Uitati-va la berimond castigi 3k monede si pierzi cate 50 soldatii, pai cu monedele alea nu refaci nici jumate din cat ai pierdut....
    Nu imi place sa o zic dar jocul asta merge la fund cu toti playeri care mai joaca...Asta e o bataie de joc.
    Din cauza la ce ati facut ma las de joc.
    Dragule te rog sa iti controlezi limbajul de cartier ! Pe forum nu se injura ca la usa cortului !
    Voi astia care va credeti buricul pamantului sunteti foarte norocosi ca nu avem support si staff-ul necesar pe forum pentru a va inchide 14-15 zile gura si contul !
    Tata dute te rog pe forumul englez ma rog sau german si injura acolo in 2-3 topicuri !
    Ca aia nu se iau dupa avertizmente si alte lucruri !
    Cum a spus si Beopmin se lucreaza la un nou moderator !
    Deci nu mai injurati !
    Cat despre evenimente ... fiecare cu placerea si nervi lui !
    Nu am crezut ca si pe internet sa ajuns ca la TV :(
    Nu stiu dupa ce am mai creeat contul pe forum daca sunt asa indivizi pe acest forum ...
    Multumesc,Muffins70
    Hey duds 
     My Level is 59 
    Power points 126 k
    Muffins70 @ Asia1
  • Degeaba ne unim, atata timp cat lumea va baga bani in joc ei n-au nicio treaba. Poate doar cand vor observa ca nu le mai vin banii vor misca ceva ca sa tina jucatorii aproape, ca pana atunci, atata timp cat vine banu, de ce sa se chinuie ei sa fixeze ceva ?

Dupa mine iti dau dreptate dar sa nu uitam ca si ei sunt oameni si au si ei lucruri de facut nu pot sa stea doar la Pc sa rezolve "bugurile" creeate tot de ei...

Daca nu ar mai crea buguri, atunci nu ar mai avea ce fixa si totul ar merge perfect. Simple enough.

Cat despre suport, serverul roman nu mai are suport propriu, ceea ce inseamna ca trebuie sa  le scriem celor din strainatate. Multi nu stiu limbi straine, deci doar foarte putini vor putea sa le scrie coerent, iar 2-3 insi nu vor reusi sa le deschida ochii celor din echipa gge.

E corect ceea ce zici tu acolo ... dar ei sunt nevoiti sa ne ajute cu bugurile/evenimentele si un nou moderator pe forum deoarece tu la inceput ai bifat o casuta tu Termeni si conditiile lor de utilizare !
    In acele doua pagini ma rog ... scrie ca ei sunt nevoiti sa repare stricaciunile si neplacerile facute ... gen tu bagi bani in joc dar nu primesti rubinele 
    ex ; "comanzi" 10.000 de rubine si tu iei numai 5000 sau 6000 din care nu sti ce sa intamplat si tu ai acces la support :)
    Nu ma refer la tine doar la uni jucatori care vin pe forum si injura si batjocoresc in stanga si in dreapta far nici un rost ...

Si sa le dam si lor timp cu evenimentele si bugurile ca nu le pot rezolva in timp !
    Am obs ca deja nu mai merge jocul asa de greu adica sageata in reluare si cand ataci pe cnv iti apare prea multi soldati pe flancuri :) Se rezolva in timp daca ai rabdare ! Atata timp cat nu esti ruby player !
    Adica jucatori cu bani gheata care nu stiu cand sa se opreasca ...
    Eu joc acest joc de un an sau doi si nu am bagat nici un cent in aces joc si inca imi place chiar daca am intampinat lucruri rele si jucatori ofticati :))
    Multumesc,Muffins70
    Hey duds 
     My Level is 59 
    Power points 126 k
    Muffins70 @ Asia1

E corect ceea ce zici tu acolo ... dar ei sunt nevoiti sa ne ajute cu bugurile/evenimentele si un nou moderator pe forum deoarece tu la inceput ai bifat o casuta tu Termeni si conditiile lor de utilizare !
    In acele doua pagini ma rog ... scrie ca ei sunt nevoiti sa repare stricaciunile si neplacerile facute ... gen tu bagi bani in joc dar nu primesti rubinele 
    ex ; "comanzi" 10.000 de rubine si tu iei numai 5000 sau 6000 din care nu sti ce sa intamplat si tu ai acces la support :)
    Nu ma refer la tine doar la uni jucatori care vin pe forum si injura si batjocoresc in stanga si in dreapta far nici un rost ...

Si sa le dam si lor timp cu evenimentele si bugurile ca nu le pot rezolva in timp !
    Am obs ca deja nu mai merge jocul asa de greu adica sageata in reluare si cand ataci pe cnv iti apare prea multi soldati pe flancuri :) Se rezolva in timp daca ai rabdare ! Atata timp cat nu esti ruby player !
    Adica jucatori cu bani gheata care nu stiu cand sa se opreasca ...
    Eu joc acest joc de un an sau doi si nu am bagat nici un cent in aces joc si inca imi place chiar daca am intampinat lucruri rele si jucatori ofticati :))
    Multumesc,Muffins70
    bai muffins daca toti ar fi ca tine am face o romanie mai buna:))))))
    dar nu iti dau dreptate jocul s-a dus mult de rapa, daca nu sti cum a fost inainte n-ai dreptul sa le iei apararea ;)
    Messia intaiul @ ro 1
  • Nu iau apararea nimanui mai ales a lor :))
    Stiu ca sunt flamanzi dupa bani si iar bani ... ca de "Nemti"

Stiu cum era jocul inainte  :))
    Nu iti mergea sageata in reluare si alte buguri :)
    Acum m-as lasa si eu de joc ... ca inainte jucam cu bucurie acest joc dar cu noile update-uri si implementari mai bine ma apuc de Farmerama sau BigFarm :)))))
    Decat sa bag bani intr-un joc in care multi sunt ofticati si cu o comunitate (scuze de limbaj) "de rahat" !
    E doar o parere T_T sa nu vina toti ofticati sa injure fara rost ca nu o sa tastez pentru un "inteligent" !
    Asa ca injura in gandul tau si pentru tine &_&
    Pe mine nu ma misca  cu nimic ca vine cineva sa ma injure :) 
    Pe o ureche intra pe alta iese ^_^
    Spor la joc ! Muffins70 

Hey duds 
     My Level is 59 
    Power points 126 k
    Muffins70 @ Asia1
Sign In to comment.