Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Op - number one !!!!

davidplayrdavidplayr Postări: 84
editat 02.09.2015 în Sugestii, laudă, critică
Ce mare capac le-a dat la black rage op-ul ,iau depasit cu peste 2 milioane la insule in ult 5 minute , is curios daca si luna asta dx le-o da la care incearca topul blk tigrii etc aici se cunoaste cine are portofelul mai adanc ;););););););););)
davidplayr @ ro 1
Post edited by davidplayr on

Comentarii

• The Viper (RO1)The Viper (RO1) Postări: 167
    editat 01.09.2015
    davidplayr a scris: »
    Ce mare capac le-a dat la black rage op-ul ,iau depasit cu peste 2 milioane la insule in ult 5 minute , is curios daca si luna asta dx le-o da la care incearca topul blk tigrii etc aici se cunoaste cine are portofelul mai adanc ;););););););););)

Gogule tu acum 2 luni nu pupai in cur tigrii?
    D-Generation X
  • NickName (RO1)NickName (RO1) Postări: 752
    editat 01.09.2015
    The Viper a scris: »
    Gogule tu acum 2 luni nu pupai in cur tigrii?

pupa si el unde-i mai caldut :)))))))))
    [SIGPIC] [/SIGPIC]NickName @ ro 1
  • doruzu (RO1)doruzu (RO1) Postări: 8
    editat 01.09.2015
    davidplayr a scris: »

ordinul pheonix e alianta cu drepturi depline, black rage e doar
    academie....cum plm compari una cu alta....
    doruzu @ ro 1
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 01.09.2015
    doruzu a scris: »
    bai dobitocule, ordinul pheonix e alianta cu drepturi depline, black rage e doar
    academie....cum plm compari una cu alta....
    lasa latratul asta a paguba pe aici si plansetele ca sunteti academie
    intelegeam ca sunteti academie daca nu bagati in alianta n'spe conturi ca asa v-a invatat paris sa ciupiti sa furati ca altfel nu va tine
    in alta ordine de idei sunteti sclavetii lui si el doarme linistit si prostimea trage la insule trage peste tot
    stai sa vina din concediu ca vrea glorie
    asa ca puscariilor ciocu mic si lasati plansetele ca o sa mai pupati evenimente cand o vrea utopia
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
  • doruzu (RO1)doruzu (RO1) Postări: 8
    editat 01.09.2015
    ba prietene nu ne plangem de mila
    noi nici nu am vrut primul loc normal....am vrut top 5
    dar am incercat si primul loc pt confederatie mai mult...nu s-a putun asta e... :)
    doruzu @ ro 1
  • r3kin (RO1)r3kin (RO1) Postări: 529
    editat 02.09.2015
    ba mie asa mi se pare ca pute a frustrare postul tau de mai sus
    ati incercat pt federatie...imi dau lacrimile deja
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
Sign In to comment.