Castelani blaturi si jafuri

Duhul din lampă (RO1)Duhul din lampă (RO1) Postări: 715RO1
In momentul in care faci un blat pe insule iti raman cca 40k acvamarine ... daca iti pui castelan de jafuri tie automat iti ramn in stocare mai multe acvamarine in urma pradarii , dar nu stiu daca atacatorul primeste fullu de acvamarine ca inainte sa iti pui tu castelanul , zic sa nu afecteze prada atacatorului , nu am inteles exact cum sta treaba aici daca stie cineva ceva legat de asta sa raspunda , pt ca se pot scoate nise unelte suplimentare sau altceva per blat :)
Post edited by Duhul din lampă (RO1) on
⚔️Pay to win🤑💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳

Comentarii

• NickName (RO1)NickName (RO1) Postări: 752
    editat 03.07.2015
    daca are toate bonusurile pui castellan de jaf
    [SIGPIC] [/SIGPIC]NickName @ ro 1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 04.07.2015
    In momentul in care faci un blat pe insule iti raman cca 40k acvamarine ... daca iti pui castelan de jafuri tie automat iti ramn in stocare mai multe acvamarine in urma pradarii , dar nu stiu daca atacatorul primeste fullu de acvamarine ca inainte sa iti pui tu castelanul , zic sa nu afecteze prada atacatorului , nu am inteles exact cum sta treaba aici daca stie cineva ceva legat de asta sa raspunda , pt ca se pot scoate nise unelte suplimentare sau altceva per blat :)

tu esti mai prost asa sa pui asta pe forum , eram sigur ca din atatia unu se gaseste sa intrebe aici sterge in mata postul de cretin
    davidplayr @ ro 1
Sign In to comment.