Dan1999 :d

davidplayrdavidplayr Postări: 84
editat 18.06.2015 în Sugestii, laudă, critică
MAI VREO 2 STEAGURI PUSE PE CAPITALA ARCADIEI SI FACE 500 LEGENDAR E MISTO SA F..I TOT DEF-UL FEDERATIEI SA FACI TU 500 LEGENDAR SUNT CURIOASA AIA DE ACOLO ASA PROSTII IS INCAT NU AU ALTCEVA DE FACUT DECAT SA FACA DEF EA , CARE E URM LA RAND VIPEROASA ??:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
davidplayr @ ro 1
Post edited by davidplayr on

Comentarii

• mihaiSRLmihaiSRL Postări: 185
    editat 13.06.2015
    Poti sa repeti, te rog frumos ?
    .
  • DeloiuSergio (RO1)DeloiuSergio (RO1) Postări: 15
    editat 13.06.2015
    romana te rog
    DeloiuSergio @ ro 1photo.php?fbid=1612728955605335&set=a.1384661345078765.1073741828.100006047378378&type=1&theater
  • FabianLuptatoruFabianLuptatoru Postări: 297
    editat 13.06.2015
    Incercati sa translatati pe Google Translate, cine stie, poate reusiti.
    FabianLuptatoru @ RO1

Nume castel: FortareataBuna
    Nume avanposturi: 1. Fabian lemnos 2. Fabian sculptat
    Nume castel gheata: FabianInghetat

Alianta: Gates of Hell
    Titlu: Baron
  • Johann HartwigJohann Hartwig Postări: 695
    editat 13.06.2015
    davidplayr a scris: »
    MAI VREO 2 STEAGURI PUSE PE CAPITALA ARCADIEI SI FACE 500 LEGENDAR E MISTO SA F..I TOT DEF-UL FEDERATIEI SA FACI TU 500 LEGENDAR SUNT CURIOASA AIA DE ACOLO ASA PROSTII IS INCAT NU AU ALTCEVA DE FACUT DECAT SA FACA DEF EA , CARE E URM LA RAND VIPEROASA ??:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Pentru limba română vă rugăm să procuraţi un DEX şi un Abecedar. Mulţumim pentru înţelegere.
    1298-m.jpg
  • Alex B.Alex B. Postări: 500
    editat 14.06.2015
    Pentru limba română vă rugăm să procuraţi un DEX şi un Abecedar. Mulţumim pentru înţelegere.

Johann,nu-ti bate capul cu asemenea "exemplare' ale forumului..ala nici nu stie ce e abecedar ..si tu vorbesti de DEX?:)
    images?q=tbn:ANd9GcSZTIewerfokIGV4DzRjnp0ylQs2ZCPhMlwreqc0NqF825RwN1W2A
    Cand viata iti da lamai...da-le drq..ia-ti o tequila :))))
    Pentru orice problema : support.goodgamestudios.com
    Facebook : https://www.facebook.com/devreaux2700
  • Kis Sárkány (HU1)Kis Sárkány (HU1) Postări: 6
    editat 14.06.2015
    Aiii de capu' meu!!!Ce limba mai poti vorbi?Imi inveti si mie limba asta candva?

Cu umor,Gamer.A
    Gamer.A @ ro 1
  • Johann HartwigJohann Hartwig Postări: 695
    editat 14.06.2015
    Alex B. a scris: »
    Johann,nu-ti bate capul cu asemenea "exemplare' ale forumului..ala nici nu stie ce e abecedar ..si tu vorbesti de DEX?:)

Lasă, trăim pentru a învăţa. :)
    1298-m.jpg
  • osvald (RO1)osvald (RO1) Postări: 1
    editat 15.06.2015

Asa dupa logica ta de ce a fost bagat steag de la dan1999????
    haver1988 @ de 1
  • Stella63 (RO1)Stella63 (RO1) Postări: 42
    editat 15.06.2015

Cooool. Super tare indicaţia. Grea a naibii limba asta română.... :)
    Joo
    Este doar un joc.
  • Aurel68 (RO1)Aurel68 (RO1) Postări: 91
    editat 15.06.2015
    Vaai , ce chineza avansata.. X_X
    Aurel68 @ ro 1
  • MeMo101 (RO1)MeMo101 (RO1) Postări: 44
    editat 17.06.2015

o_O A bagat steagu Alina in ea ptr ca are muzeul mai mare, si poate pune unele bonusuri datorita muzeului,dar ce sa sti tu? Decat sa scri pe forum mai bine te-ai uitat la desene animate! :D

In curand, va intra din nou steagu in ea,dar atunci va ramane definitiv! :P
    MeMo101 @ ro 1
  • davidplayrdavidplayr Postări: 84
    editat 17.06.2015
    MeMo101 a scris: »
    o_O A bagat steagu Alina in ea ptr ca are muzeul mai mare, si poate pune unele bonusuri datorita muzeului,dar ce sa sti tu? Decat sa scri pe forum mai bine te-ai uitat la desene animate! :D

In curand, va intra din nou steagu in ea,dar atunci va ramane definitiv! :P

nu mai visa prietene dx-ul va muri cu gandul la capitalele din no name , cu tot cu marsaviile lor, de incercat mai puteti incerca fac baietii glorie pe spatele vostru voi bagati numai def acolo , prost sa fii sa faci def sa faca x si y nivelul legendar mai mare, multi oameni tampiti pe jocul asta
    davidplayr @ ro 1
  • editat 18.06.2015
    nu mai visa prietene dx-ul va muri cu gandul la capitalele din no name , cu tot cu marsaviile lor, de incercat mai puteti incerca fac baietii glorie pe spatele vostru voi bagati numai def acolo , prost sa fii sa faci def sa faca x si y nivelul legendar mai mare, multi oameni tampiti pe jocul asta

tu esti cel mai mare dintre ei.
  • dan1999dan1999 Postări: 32
    editat 18.06.2015
    Lasa-l make,daca el crede saracutu ca eu din steagul infipt fac nivel legendar 500:))))
    Desteptule ,care esti la limba romana repetent,ca asa te-a facut mata bolovan in care a incaput o farama de creier al unei drosophila melanogaster ,nivelul legendar il faci din atacurile pe care le dai,din turnurile pe care le ataci si muzeul ti-l ridici cu resurse ,fraiere coclit care visezi noaptea sa ajungi macar la degetul meu mic.
    Bai maimuta ,uitate la curu tau rosu si poate o sa ramai definitiv cu nasul acolo .
    dan1999 @ ro 1
  • editat 18.06.2015
    dan1999 a scris: »
    Lasa-l make,daca el crede saracutu ca eu din steagul infipt fac nivel legendar 500:))))
    Desteptule ,care esti la limba romana repetent,ca asa te-a facut mata bolovan in care a incaput o farama de creier al unei drosophila melanogaster ,nivelul legendar il faci din atacurile pe care le dai,din turnurile pe care le ataci si muzeul ti-l ridici cu resurse ,fraiere coclit care visezi noaptea sa ajungi macar la degetul meu mic.
    Bai maimuta ,uitate la curu tau rosu si poate o sa ramai definitiv cu nasul acolo .

vai..alina..:)))))=)))))))=))))))))=)))))))))))))))) bine zis!!!...eu nu m-am consumat atat sa-i scriu:))))
    editat 18.06.2015
    Taci mai make:)))
    Nu ma enerva:)))))))))))))))
    dan1999 @ ro 1
    editat 18.06.2015
    Da cine masa e david player asta??
    dan1999 @ ro 1
    editat 18.06.2015
    stai ca eu cred ca player a vrut sa scrie da ia iesit playr:)))))))))))
    nici cu engleza nu prea stie
    dan1999 @ ro 1
  • editat 18.06.2015
    dan1999 a scris: »
    stai ca eu cred ca player a vrut sa scrie da ia iesit playr:)))))))))))
    nici cu engleza nu prea stie

un boschetar cine sa fie...:))) sa ne dezhidrateze prin sugere ca tot e jocul oprit si nu avem ce face:)))
  • Nustiucine2Nustiucine2 Postări: 2
    editat 18.06.2015
    calmeazate alina ca faci cosuri :))
    Nustiucine @ ro 1
Sign In to comment.