Utopia, noua putere pe harta !!!

davidplayrdavidplayr Postări: 84
CE PARERE AVETI VOR INCLINA PUTEREA IN FAVOAREA LOR CEI DE ACOLO , AU VREO SANSA IN FATA GIGANTLOR TIGRII, NO LIMIT SI BKL , ASTEPT PARERI ??? :confused::confused::confused:
davidplayr @ ro 1
Post edited by davidplayr on
«138

Comentarii

• Grimm (RO1)Grimm (RO1) RO1 Postări: 406
    editat 21.03.2015
    Sincer am fost foarte uimit sa vad cate aliante sunt acolo, DX, OL, ANTANTA, ZAMOLXES, LEGENDARY sunt capii federatiei UTOPIA la prima vedere :)
    Deci balanta este putin inclinata spre UTOPIA acum dar, sa speram ca nu o sa aiba un impact asa puternic asupra NO NAME-ului :)
  • marius adrian4marius adrian4 Postări: 152
    editat 21.03.2015
    utopia are 12 alianta iar no name parca cinci sau sase(((
    marius adrian4 @ ro 1
  • udednaudedna Postări: 20
    editat 21.03.2015
    Din nou incepe razboiul)))
    udedna @ ro 1
  • impreuna2impreuna2 Postări: 1
    editat 21.03.2015
    No Name este trecutul,Utopia este prezentu,sfatul meu pentru cei care inca cred intro corictitudine a jocului al distractie si al bunului simt sa incerce sa intzre in aceasta noua Liga unde dupa ce am intrebat si eu pe unu altul va fi total diferit de ce a fost pentru ca sau saturat de toate magarile si nedreptatile ce se fac si vor sa aduca dinou pe aceasta harta pofta de a juca si a da si altora posibilitate de a juca si a celor ce nu isi Permit sa bage asa multe Rubine ,deci eu zic ca sfatul meu este bun ,degeaba astepti tu acuma Pina se va inclina harta sa te duci acolo cind e totul gata ,dute acuma si vei putea spune ca ai fost de la inceputul inceputurilor si pune bratul la lupta contra ciocoilor :)

semnez
    impreuna ni se rupe la basca
    impreuna @ ro 1
  • editat 21.03.2015
    impreuna2 a scris: »
    No Name este trecutul,Utopia este prezentu,sfatul meu pentru cei care inca cred intro corictitudine a jocului al distractie si al bunului simt sa incerce sa intzre in aceasta noua Liga unde dupa ce am intrebat si eu pe unu altul va fi total diferit de ce a fost pentru ca sau saturat de toate magarile si nedreptatile ce se fac si vor sa aduca dinou pe aceasta harta pofta de a juca si a da si altora posibilitate de a juca si a celor ce nu isi Permit sa bage asa multe Rubine ,deci eu zic ca sfatul meu este bun ,degeaba astepti tu acuma Pina se va inclina harta sa te duci acolo cind e totul gata ,dute acuma si vei putea spune ca ai fost de la inceputul inceputurilor si pune bratul la lupta contra ciocoilor :)

semnez
    impreuna ni se rupe la basca

Dupa cum vorbesti esti un membru din LEGENDARY promovezi prea mult Utopia si ai doar un post pe forum si anume asta:)) Draguta incercarea totusi dar nu ne pacaliti asa usor,cel putin pe mine nu.Si sa mai spun ceva,toti au promis un joc echitabil la inceput si cand au ajuns la putere au fost niste caini,asta este ori No Name ori Utopia tot aia e.
  • editat 22.03.2015
    Jucator109 a scris: »
    Dupa cum vorbesti esti un membru din LEGENDARY promovezi prea mult Utopia si ai doar un post pe forum si anume asta:)) Draguta incercarea totusi dar nu ne pacaliti asa usor,cel putin pe mine nu.Si sa mai spun ceva,toti au promis un joc echitabil la inceput si cand au ajuns la putere au fost niste caini,asta este ori No Name ori Utopia tot aia e.

Din Legendary postez doar eu dupa contul meu si colegii mei cu numele dupa joc ori nu ai observat asta pana acum?:)))

Da s-a promis multe la inceputul fiecarei federatii ca va fi ca va face ca va patii, am facut si liga asta promitem altceva, vom vedea ce se va intampla timpul le va dezvalui pe toate incet incet:d cat despre puterea no name ului sau puterea ligii actuale sau tot asa tot timpul le va dezvaluii.
    Pentru inceput am pus ora de impact 7 - 00 adica am mai micsorat cu 2 ore impactul vine vara iesim la terase in concedii etc nu mai avem timp de joc, atata timp cat no name va venii in haita vom merge in haita, cand nu vor respecta ora de impact nu o vom respecta nici noi, nu vorbesc in numele intregii confederatii ci in numele aliantei mele, daca noi avem scris 00 si ei vin la 02 noi vom merge la 04 daca nu vor sa respecte niste reguli ne vom impune respectul asupra lor. Daca No Name accepta niste reguli de bun simt la mica intelegere asa va fi dar imi doresc din toata inima sa nu le accepte verbal ci sa le impunem noi sa le accepte. Si cum ei sunt mandrii si orgoliosi si se cred cei mai tari pe munca si spinarea altora nu cred ca o sa accepte asa ca ... sa castige cel mai bun:D
  • editat 22.03.2015
    h3rny3 a scris: »
    Sincer am fost foarte uimit sa vad cate aliante sunt acolo, DX, OL, ANTANTA, ZAMOLXES, LEGENDARY sunt capii federatiei UTOPIA la prima vedere :)
    Deci balanta este putin inclinata spre UTOPIA acum dar, sa speram ca nu o sa aiba un impact asa puternic asupra NO NAME-ului :)

daca veniti tot cu atacuri d-astea nu stiu daca mai rezistati o luna:

http://snag.gy/1HxFq.jpg

Spor!
  • editat 22.03.2015
    sanki a scris: »
    degeaba le are ...sunt academi in no name care sunt mult peste unele aliante din utopia
    tot cinci sau sase aliante de acolo duc greul restul sunt de umplutura

nici o alianta nu e de umplutura in razboiul dintre doua ligi fiecare soldat conteaza si o alianta chiar daca e mica si are putini membri poate fi mai feroce in atacuri decat una mare care stau si asteapta unii la altii;)
  • editat 22.03.2015
    davidplayr a scris: »
    CE PARERE AVETI VOR INCLINA PUTEREA IN FAVOAREA LOR CEI DE ACOLO , AU VREO SANSA IN FATA GIGANTLOR TIGRII, NO LIMIT SI BKL , ASTEPT PARERI ??? :confused::confused::confused:

daca ei sunt giganti, atunci noi suntem titani!:)))
  • dnx (RO1)dnx (RO1) RO1 Postări: 250
    editat 22.03.2015
    davidplayr a scris: »

Vezi ca ai uitat 2 giganti : ARCADIA si VULTURASII :)))))
  • brassov (RO1)brassov (RO1) Postări: 117
    editat 22.03.2015
    makedonix a scris: »
    Din Legendary postez doar eu dupa contul meu si colegii mei cu numele dupa joc ori nu ai observat asta pana acum?:)))

Da s-a promis multe la inceputul fiecarei federatii ca va fi ca va face ca va patii, am facut si liga asta promitem altceva, vom vedea ce se va intampla timpul le va dezvalui pe toate incet incet:d cat despre puterea no name ului sau puterea ligii actuale sau tot asa tot timpul le va dezvaluii.
    Pentru inceput am pus ora de impact 7 - 00 adica am mai micsorat cu 2 ore impactul vine vara iesim la terase in concedii etc nu mai avem timp de joc, atata timp cat no name va venii in haita vom merge in haita, cand nu vor respecta ora de impact nu o vom respecta nici noi, nu vorbesc in numele intregii confederatii ci in numele aliantei mele, daca noi avem scris 00 si ei vin la 02 noi vom merge la 04 daca nu vor sa respecte niste reguli ne vom impune respectul asupra lor. Daca No Name accepta niste reguli de bun simt la mica intelegere asa va fi dar imi doresc din toata inima sa nu le accepte verbal ci sa le impunem noi sa le accepte. Si cum ei sunt mandrii si orgoliosi si se cred cei mai tari pe munca si spinarea altora nu cred ca o sa accepte asa ca ... sa castige cel mai bun:D

DESPRE CE VORBIM ???

CARE CORECTITUDINE ???

:))))))

http://prntscr.com/6jq78v
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Forever young
  • marius adrian4marius adrian4 Postări: 152
    editat 22.03.2015
    nici o alianta nu e de umplutura in razboiul dintre doua ligi fiecare soldat conteaza si o alianta chiar daca e mica si are putini membri poate fi mai feroce in atacuri decat una mare care stau si asteapta unii la altii;)
    salut!
    aici ai mare dreptate
    daca o alianta mica este unita si activa poate da atacuri foarte puternice...
    marius adrian4 @ ro 1
  • alexstoian (RO1)alexstoian (RO1) RO1 Postări: 65
    editat 22.03.2015
    Mie unul nu mi-a placut de la inceput ideea cum ca NO name va fi la putere ...au ajuns acolo in principal din cauza unor mari neintelegeri si faptul ca TIGRII s-au dezvoltat mult pe bani reali
    Sunt de partea UTOPIEI si ar fi frumos sa fie la putere ..
    alexstoian @ ro 1
    editat 22.03.2015
    daca veniti tot cu atacuri d-astea nu stiu daca mai rezistati o luna:

http://snag.gy/1HxFq.jpg

Spor!
    Este scump armurierul :)
    Dar ala sa aparat foarte slab, prost am fost ca nu am dat cu unelte mai costisitoare ca si-o lua in bot :))))))))
  • oMg6 (RO1)oMg6 (RO1) Postări: 34
    editat 22.03.2015
    dnx3 a scris: »
    Vezi ca ai uitat 2 giganti : ARCADIA si VULTURASII :)))))

Mare adevar, astea 2 sunt din umbra aliantele de baza ale no nameului
    oMg6 @ ro 1
    editat 22.03.2015
    alexstoian a scris: »
    Mie unul nu mi-a placut de la inceput ideea cum ca NO name va fi la putere ...au ajuns acolo in principal din cauza unor mari neintelegeri si faptul ca TIGRII s-au dezvoltat mult pe bani reali
    Sunt de partea UTOPIEI si ar fi frumos sa fie la putere ..
    Presupun ca ai sustinut si FOC-ul cand era sa dea jos HoF-ul
    Si la fel No Name pe FOC
    Iar acum sustii UTOPIA sa dea jos No Name
    etc
    eu nu tin decat cu o persoana, si anume cu mine :))))))))
  • andrei 224 (RO1)andrei 224 (RO1) RO1 Postări: 181
    editat 22.03.2015
    Hopa sa facut o liga noua toata lumea repede sa isi dea cu parerea ba baieti si fete lasati parerile la o parte acu fiecare sa fuga in noua liga sau ce sa fiti protejati

daca noiua liga va castiga si peste ceva timp va veni alta liga fugiti iarasi unde e cal ia stai si neutri si nu va mai ascundeti succes
    andrei 224 @ ro 1
    editat 22.03.2015
    successsss eu ziceam dar peste o luna sau 2 tot pe harta o sa fiu si daca o sa fie asa o sa iti dau mesaj sa te intreb daca e cum am prezis sau nu )))))))))

in rest numai bine pa pa
    andrei 224 @ ro 1
  • udednaudedna Postări: 20
    editat 22.03.2015
    Nu sunt de acord cu aliantele care au max 30 si la descriere vezi no name sau altceva.Asa jumate de harta ar fi aparata de cateva aliante mari, sa se bage doar cele putenice peste 35 membri.Si sa ffie razboiul alianta mare contra alianta mare nu alianta mare contra academie.
    udedna @ ro 1
    editat 22.03.2015
    pai o alianta mare dc sa nu atace o academi??????

atat timp cat o academie isi permite sa atace intr-o alianta mare si alianta mare ataca inapoi

daca o alianta de 30 atac intr-o alianta de 65 inseamna ca isi permite sa duca un razboi
    andrei 224 @ ro 1
Sign In to comment.