Acasă Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

pe nedrept rau!

xxXDemoniXxxxxXDemoniXxx Postări: 267
editat 15.03.2015 în Sugestii, laudă, critică
GHINIONISTUL2 ma acuza fara nicio dovada ca am un cont de lv 70 ca cica eu ma laud cu acesta chestie dar nu am vorbit nimic cu el si mam laudat tot ce vrea e sa fiu banat ca sa ma atace se mai si lauda ca el a fost pe locul 2 la dubios are 4000 rubine 90.000 monede si zice am lv 20 si inving jucatori de lv 30 acest GHINIONIST il mai ataca si pe prietenul meu big castle si tot la fel ai spune ca are 2 conturi cand defat minte nu are decat 1!

Spunetim voi daca e corect ce face GHINIONISTUL2!
Post edited by xxXDemoniXxx on
xxXDemoniXxx @ ro 1

Comentarii

• marculet 300marculet 300 Postări: 60
    editat 13.03.2015
    ?? In primul rand invata sa scrii ca nu am inteles nimic si in al doilea rand rezolvativa problemele singuri , nu ne intereseaza pe noi
    Try , try and try

http://prntscr.com/8az7hl
  • xxXDemoniXxxxxXDemoniXxx Postări: 267
    editat 13.03.2015
    marculet 300 a scris: »
    ?? In primul rand invata sa scrii ca nu am inteles nimic si in al doilea rand rezolvativa problemele singuri , nu ne intereseaza pe noi

vezi ca nu am gresit
    in aldoilea rand daca nu te intereseaza atunci hai pa :P
    xxXDemoniXxx @ ro 1
  • .DIACONU. (RO1).DIACONU. (RO1) Postări: 802
    editat 13.03.2015
    xxXDemoniXxx a scris: »
    GHINIONISTUL2 ma acuza fara nicio dovada ca am un cont de lv 70 ca cica eu ma laud cu acesta chestie dar nu am vorbit nimic cu el si mam laudat tot ce vrea e sa fiu banat ca sa ma atace se mai si lauda ca el a fost pe locul 2 la dubios are 4000 rubine 90.000 monede si zice am lv 20 si inving jucatori de lv 30 acest GHINIONIST il mai ataca si pe prietenul meu big castle si tot la fel ai spune ca are 2 conturi cand defat minte nu are decat 1!

of of... e foarte grav,amenintare violare de domiciliu, bande inarmate de teroristi... chemati avocatii e foarte grav
    [SIGPIC][/SIGPIC],
    editat 13.03.2015
    .DIACONU. a scris: »
    of of... e foarte grav,amenintare violare de domiciliu, bande inarmate de teroristi... chemati avocatii e foarte grav

Sincer acum in locul tau as inceta sa mai fac glume total inutile e treaba ta!
    xxXDemoniXxx @ ro 1
  • Borfasel (RO1)Borfasel (RO1) Postări: 457
    editat 13.03.2015

Adevarat! Respect! :D

In locul tau as inceta sa mai fac SPAM...
    Nothing Here
  • GHINIONISTUL2GHINIONISTUL2 Postări: 217
    editat 13.03.2015

faza cand am zis ca ai cont de 70 tu ai zsi asa " am experienta ,de level 70 deci ai grija" eu asa am inteles !!
    big are 2 conturi tu il cunoste de o saptamana de pe forum eu de 2 luni am fost cu el in alianta :))
    nu stiu dc faci topicuri de asa gen !!!
    Otât o fost de ZÎS............NimiC mai mult .... ☆_☆
    Tu for me = Ø
    Semnătură oRiginală akă 1 mai PROST ca altu'
    You pentru mine = π π
    GGE = Unsolved mistery boy, exactly as....... as Elodia :D
    Ecuatia VETI ............
    NU actiona gresit in VEATA , in VEATA ma in VEATA
    Lumea se distugeeee MA e pe DUCAAAAAAAA ,Romania (RO) se duca din cauza adultiilor
    ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ NU FI PROST
    αβ <
    TRadu ! NU poti :P
    ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ .
    editat 13.03.2015
    Attachment not found.
    asta plus ca a recunoscut :P
    pe chatul aliantei !!
    Tu for me = Ø
    You pentru mine = π π
    Lumea se distugeeee MA e pe DUCAAAAAAAA ,Romania (RO) se duca din cauza adultiilor
    ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ NU FI PROST
    αβ <
    ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ .
    editat 13.03.2015

:) ce prost scri nu stau sa iti arat greselile ca dureaza :) sa te banez :) ce mincinos :)invidia ??
    ca sa te banez pot repede ca mai injurat :) dar nu-s nesimtit Attachment not found.
    am mai multe dovezi ca esti prost de cat ai tu glorie :)
    Tu for me = Ø
    You pentru mine = π π
    ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ NU FI PROST
    αβ <
    ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ .
  • MONsT3R2MONsT3R2 Postări: 465
    editat 13.03.2015

e faina gluma :)
    []===]::::MONsT3R::::::::::::::::>
    editat 14.03.2015

ioi ce ma fac sare cineva in ajutor,va rog? xxxdemonixxx, m-a amenintat ca ma ruineaza ,help....cat e gluma e gluma prostule daca ard crezi ca nu am armata sau nu fac..?uite raport..
    Attachment not found.Attachment not found.
    [SIGPIC][/SIGPIC],
    editat 14.03.2015
    ;)nu m-am uitat e leval 10 saracul oricum la cata gura are banuiam..;)
    [SIGPIC][/SIGPIC],
    editat 14.03.2015
    TheMircea a scris: »
    Nu mai plange ca un copil,e un joc de razboi, se vede ca esti un copil de 7 ani...
    Ai 2 conturi,sigur ca ai, nu mai repet.

alt prost ba nu am decat un cont asta!

dar ce sa mai zic daca nu te duce capul .
    xxXDemoniXxx @ ro 1
    editat 14.03.2015
    ioi ce ma fac sare cineva in ajutor,va rog? xxxdemonixxx, m-a amenintat ca ma ruineaza ,help....cat e gluma e gluma prostule daca ard crezi ca nu am armata sau nu fac..?uite raport..
    Attachment not found.Attachment not found.

esti chiar prost si se vede eu nu am zis ca arzi tu si cu mircea sa va luati amandoi de mana sunteti la fel!
    xxXDemoniXxx @ ro 1
  • MONsT3R2MONsT3R2 Postări: 465
    editat 14.03.2015

nu stiu daca tu ai 2 contuti dar big castle are 2....esti penibil frate
    []===]::::MONsT3R::::::::::::::::>
    editat 14.03.2015
    esti chiar prost si se vede eu nu am zis ca arzi tu si cu mircea sa va luati amandoi de mana sunteti la fel!

daca o luam pe mata amandoi e bine?
    ;)
    [SIGPIC][/SIGPIC],
    editat 14.03.2015
    MONsT3R2 a scris: »
    nu stiu daca tu ai 2 contuti dar big castle are 2....esti penibil frate

Te rog eu nu te mai lua dupa prostul ala de GHINIONISTUL2 is este un handicapat nu are absolut nicio dovada ca am 2 conturi si ma acuza degeaba
    xxXDemoniXxx @ ro 1
  • DauFlood18DauFlood18 Postări: 5
    editat 14.03.2015
    ba demonixxx esti un handicapt ba pisatule.
    www.alegemuzica.ro Muzica Noua !!! By Dj Vici si xSuperGeo96 si Bobospider !!!!!!!!

Abonatii la xSuperGeo96
    editat 14.03.2015
    DauFlood18 a scris: »
    ba demonixxx esti un handicapt ba pisatule.

ma pupi in c*r firai a dracu de bou!
    xxXDemoniXxx @ ro 1
  • PrimeRa2PrimeRa2 Postări: 4
    editat 15.03.2015
    yoy ce bataie va dau :mad:
    PrimeRa @ ro 1
  • PrimeRa2PrimeRa2 Postări: 4
    editat 15.03.2015
    neimtitilor :mad:treci an casa cava arat eu handicapatie ;)
    PrimeRa @ ro 1
Sign In to comment.