Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Sugestie "Atenționare, serverul se închide"

2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
editat 20.02.2014 în Sugestii, laudă, critică
Salutări .
Ghiciți ce sa întâmplat .
Tocmai când prime-am un atac, așa, ca ominii buni și când îmi era lumea mai dragă, apare dragul mesaj "Atenție, serverul se închide.."
Bineînteles că am început să îi "laud" pe dragii noștrii interpreți de muzică populară .
Și cum vorba multă,sărăcia omului, sugestia mea este următoarea și nu cred că vorbesc doar în numele meu .
Ar fi frumos, ca dragul mesaj, ce ne face pe toți să tresărim de bucurie, că mai ieșim și noi la aer, să apară cu cel puțin 10 minute,înainte de-a ne scoate efectiv, pe toți la aer .
Să ne anunțe cu 10 minute înainte și 1 sau 2 minute, când se oprește propriu-zis , serverul .
Dați-vă cu părerea , iar comentariile aiurea,lăsați-le pentru voi .
Post edited by 2YzzY (RO1) on
[SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare

Comentarii

• Papis2Papis2 Postări: 91
    editat 17.02.2014
    Super Idee :D . Este bine sa te anunte..

P
    R
    O
    Papis @ ro 1
  • churcaschurcas Postări: 555
    editat 17.02.2014
    2Yzzy , ai dreptate , dar cand ne arata acel mesaj " Atentie sererul se va opri pentru un minut ! " sa ne spuna si noua " Atentie serverul se va inchide pentru 30 de min ! "
    nu sa ne minta asa , ca o i-au razna .
    [SIGPIC]pose-amuzant...ochelari.jpg[/SIGPIC]
    Pisicuta misto :)
  • 2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
    editat 17.02.2014
    churcas a scris: »
    2Yzzy , ai dreptate , dar cand ne arata acel mesaj " Atentie sererul se va opri pentru un minut ! " sa ne spuna si noua " Atentie serverul se va inchide pentru 30 de min ! "
    nu sa ne minta asa , ca o i-au razna .
    Da, e aiurea rău , păi îți vine să și ..cumperi ceva mai mare,în care să încapă .
    Dacă am fi anunțați înainte cu 10 minute, ar fi totul ok, ai avea timp să trimiți hrană, să îți faci defensiva, mai construiești o fermă, și tot ți-ar mai rămâne 5 minute să le spui colegilor că vă citiți mai încolo .
    [SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare
  • hazard12hazard12 Postări: 48
    editat 17.02.2014
    aici ai dreptate 2YzzY.ar trebui anuntat un pic mai devreme sa avem timp sa ne dam comenzile..
    hazard12 @ ro 1
    editat 17.02.2014
    hazard12 a scris: »
    aici ai dreptate 2YzzY.ar trebui anuntat un pic mai devreme sa avem timp sa ne dam comenzile..
    Mulțumesc, problema este că postul ăsta, nu va atrage pe nimeni care să ne bage în seamă ...
    Este urât cum un post,în "Distracție și conversație" face mai multe răspunsuri în 10 minute, decât v-oi face eu în 2 săptămâni .
    Dar,asta este . Fiecare cu ce îl doare .
  • fealthis2fealthis2 Postări: 10
    editat 18.02.2014
    O idee grozavă!
    Și mie mi s-a întâmplat sa spună că serverul se inchide și deodată când vroiam să-mi trimit trupe de defensivă la avp că eram atacat... m-a deconectat...

PRO
    fealthis @ ro 1
  • nick.nickusor (RO1)nick.nickusor (RO1) RO1 Postări: 33
    editat 19.02.2014
    Frate au dreptate toti cand se opreste si vezi ca nu se deschide , nu se deschide si astepti si iar astepti nu v-ar veni si voua sa spargeti pc dupa un anumit timp devine dependenta de empire fara suparare si eu sunt la fel de aceea e bine sa se anunte cu macar 5-10 minute inainte si cat timp dureaza lucrarile de intretinere nu ca intr-o anumita zi de am asteptat peste 4 ore credeam ca numai i se da drumul deci e super buna ideea
    eu votez P R O
  • maximilian12345maximilian12345 Postări: 17
    editat 19.02.2014
    o idee foarte buna!
    maximilian12345 @ ro 1
  • DArtagnanDArtagnan Postări: 758
    editat 19.02.2014
    2YzzY a scris: »
    Salutări .
    Ghiciți ce sa întâmplat .
    Tocmai când prime-am un atac, așa, ca ominii buni și când îmi era lumea mai dragă, apare dragul mesaj "Atenție, serverul se închide.."
    Bineînteles că am început să îi "laud" pe dragii noștrii interpreți de muzică populară .
    Și cum vorba multă,sărăcia omului, sugestia mea este următoarea și nu cred că vorbesc doar în numele meu .
    Ar fi frumos, ca dragul mesaj, ce ne face pe toți să tresărim de bucurie, că mai ieșim și noi la aer, să apară cu cel puțin 10 minute,înainte de-a ne scoate efectiv, pe toți la aer .
    Să ne anunțe cu 10 minute înainte și 1 sau 2 minute, când se oprește propriu-zis , serverul .
    Dați-vă cu părerea , iar comentariile aiurea,lăsați-le pentru voi .
    defapt azi puteai sa stii cu 20 de minute mai devreme ca se va opri serverul pt ca a postat harp0 ca se va face urmatorul update in aproximativ 20 de minute :D
    Sa pierzi un prieten bun, nu mai da niciun sens vietii.
    editat 19.02.2014
    Da, ca multi dintre noi,stau pe forum si citesc ce scrie Harp.
    Hai sa fim seriosi.
  • igilly511 (RO1)igilly511 (RO1) Postări: 74
    editat 19.02.2014
    pro.........
    igilly511 @ ro 1
  • Andrei2207Andrei2207 Postări: 6
    editat 19.02.2014
    ai pro de la mine forte buna idea
    Andrei2207 @ ro 1
  • CosminGamer75CosminGamer75 Postări: 25
    editat 19.02.2014
    un foarte mare pro
    CosminGamer75 @ ro 1
  • MAURUL1MAURUL1 Postări: 3
    editat 20.02.2014
    Sunt de acord pt ca intentionam si eu sa fac aceasta propunere. Pe unele jocuri intentia de a opri serverul pt problem tehnice, se face chiar cu o saptamana inainte.
    MAURUL1 @ ro 1
  • Dorian castelDorian castel Postări: 1,094
    editat 20.02.2014
    Foarte buna ideea!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Luptatorii Grei>>>><<<<Luptatorii Grei
  • Magaru68 (RO1)Magaru68 (RO1) Postări: 232
    editat 20.02.2014
    pro. :) foarte buna sugestie
    Magaru68 @ ZAMOLXES
  • deadlystrike (RO1)deadlystrike (RO1) Postări: 718
    editat 20.02.2014
    proooooooo......!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier