Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Black Legion in confederatia F.O.C???

Dr.Floryn2Dr.Floryn2 Postări: 273
Dc nu mai este in H.of.F Black Legion si Palmyra, ce s intampalt? :->
Post edited by Dr.Floryn2 on
«134

Comentarii

• UltimateSpartakUltimateSpartak Postări: 937
    editat 01.11.2013
    ce?
    wow nu cred! Pune o poza sa o vad si eu ca momentan nu Sunt pe joc!
    te rog!
    Akm Sunt la scoala
  • Dr.Floryn2Dr.Floryn2 Postări: 273
    editat 01.11.2013
    este ma uitate la descriere
    BNlack Legion e in F.O.C si Palmyra neutra.
  • BraveWwwBraveWww Postări: 208
    editat 01.11.2013
    ce?
    wow nu cred! Pune o poza sa o vad si eu ca momentan nu Sunt pe joc!
    te rog!
    Akm Sunt la scoala

Nu stiu la ce scoala esti, in afara de scoala din Buzias, mai sunt doua similare la Targu Ocna si Gaesti,dar referitor la poza de la semnatura iti dau un sfat:

Legislatia romana interzice afisarea insemnelor xenofobe, discriminatorii, antisemite sau rasiale (art. 4 din Capitolul II al O.U. 31 / 13 martie 2002, modificat prin Legea nr. 278 / 2006)

IN ATENTIA STAFFULUI !!!!!!!
  • Mickey13Mickey13 Postări: 546
    editat 01.11.2013
    BraveWww a scris: »
    Nu stiu la ce scoala esti,dar referitor la poza din avatar iti dau un sfat:

Legislatia romana interzice afisarea insemnelor xenofobe, discriminatorii, antisemite sau rasiale (art. 4 din Capitolul II al O.U. 31 / 13 martie 2002, modificat prin Legea nr. 278 / 2006)

Brave doua obiectii am:
    1. Este minor si infractiunea se rasfrange asupra parintilor
    2. Poza de la avatar n-are nicio problema. Problema este la poza de la semnatura. (vezi, nici noi nu putem fi perfecti :p)

In ceea ce priveste poza aia, nu cred ca stia implicatiile legale, dar a nu sti o lege nu te impiedica de a raspunde in fata ei.

Oricum, pe cei care maltrateaza lb. romana (in special gramatica) i-as pedepsi mai rau...
    editat 01.11.2013
    In Romania, minorii pana in 14 ani nu raspund penal, intre 14 si 18 pot fi trimisi la o scoala de corectie, iar dupa 18 ani sunt trimisi la inchisoare.

Oricum din tot ce am citit scris de el pe forum am ajuns la concluzia ca are mari carente educationale:(
  • WarriorRobert67WarriorRobert67 Postări: 883
    editat 01.11.2013
    e ciudat ca black legion nu mai e in h o f
  • heavy_headshotheavy_headshot Postări: 45
    editat 02.11.2013
    fartilor hall of fame se duce la vale!!! deja au plecat 2 alianta foarte puternice si nu se va opri aici!! cred ca va domina liga F.O.C.:D
  • The Viper (RO1)The Viper (RO1) Postări: 167
    editat 02.11.2013
    fartilor hall of fame se duce la vale!!! deja au plecat 2 alianta foarte puternice si nu se va opri aici!! cred ca va domina liga F.O.C.:D

Si tu joci empire?:O...se duce hoff la vale :)))))))
  • DanSorin005DanSorin005 Postări: 906
    editat 02.11.2013
    Cei care au reusit sa scrie BLACK ci nu Blek sau Blak, ii felicit. Este o MINUNE
  • marele jumong (RO1)marele jumong (RO1) Postări: 151
    editat 02.11.2013
    chiar ce sa intamplat cu BLAK LEGION?
  • MusatTiberiusMusatTiberius Postări: 392
    editat 02.11.2013
    BraveWww a scris: »
    Nu stiu la ce scoala esti, in afara de scoala din Buzias, mai sunt doua similare la Targu Ocna si Gaesti,dar referitor la poza de la semnatura iti dau un sfat:

nu inteleg la ce te referi
    editat 02.11.2013
    MusatTiberius a scris: »
    nu inteleg la ce te referi

Copilul a reparat greseala.O fotografie cu Zelea Codreanu in prim plan si in spate legionarii cu salutul nazist.
    La injuraturi si obraznicie este primul,la istorie a studiat cu portarul scolii.
    editat 02.11.2013
    t ve viper nu stiu dar deja au plecat 2 aliante bune
  • editat 02.11.2013
    t ve viper nu stiu dar deja au plecat 2 aliante bune

ai emoti cand vb cu the viper ?
    eu asa cred,nu sti sa scri cand vb cu el :))))
    editat 02.11.2013
    vai vai vai:)) am emotii!!!el e un jucator ca oricare altu!!! se mai intampla!!! dar mi-am dat cu pararea!!! despre ce s-a intamplat
  • The Viper (RO1)The Viper (RO1) Postări: 167
    editat 02.11.2013
    vai vai vai:)) am emotii!!!el e un jucator ca oricare altu!!! se mai intampla!!! dar mi-am dat cu pararea!!! despre ce s-a intamplat

Da urmeaza sa ramana DX in hoff, sa ne luptam cu toata harta :))
    editat 02.11.2013
    Nu tin cu nimeni,dar H.of.F nu e usorde invins inainte era doar ea si wolverine is reuseau in DX sunt jucatori de elita chiar daca alianta are lvl 38 nu inseamna ca nu este cea mai buna alianta.
  • LucaBrasiLucaBrasi Postări: 3
    editat 02.11.2013
    Dr.Floryn2 a scris: »
    Nu tin cu nimeni,dar H.of.F nu e usorde invins inainte era doar ea si wolverine is reuseau in DX sunt jucatori de elita chiar daca alianta are lvl 38 nu inseamna ca nu este cea mai buna alianta.

e de departe cea mai buna alianta de pe harta si asta se vede cu ochiul liber indiferent ce ar zice alti
    editat 02.11.2013
    corect,au numai elita jucatori foarte puternici incepand de la sergenti pana la lider,si de academii nu mai spun.
  • sidekik2010 (RO1)sidekik2010 (RO1) Postări: 1
    editat 02.11.2013
    le-au mai murit din laudatori..acum se cam lauda singuri]
    :)))
    copii de pe joc...nu mai ii salta chiar asa sus

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier