Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Probleme tehnice şi Bug-uri

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Boicot impotriva gge

ionel petreaca (RO1)ionel petreaca (RO1) Postări: 60
Stimati colegi de joc - aliati si inamici - fac apel la voi sa jucati cu celeritate si dupa cum ati constatat in ultima vreme asa zisele bug-uri ne seaca buzunarele de bani in consecinta gge isi bat joc de noi pe bani nostri fix pentru ca investim in acest joc care a devenit din ce in ce o HOTIE PE FATA !
Va propun sa nu mai cumparam rubine indiferent de ofertele care le pun ei si sa continuam jocul cu cea ce ei ne ofera si fara sa mai investim in nimic pentru ca indiferent de ticketele care le trimitem primim raspunsuri negative si nu ni se returneaza cheltuielile aferente . In cel mai fericit caz ne returneaza o mana de soldati dar rubinele pentru unelte si cele care sau consumat in atacuri sau asistenta , dupa caz , nu .Deasemenea Faza cu metropolele de azi este culmea hotiei si a indolentei !

Bafta la jocul pe surcele ! si haideti sa falimentam servarul RO1 ASA CUM EI NE-AU FALIMENTAT PE NOI IN ULTIMA VREME !!!
Post edited by ionel petreaca (RO1) on
ionel petreaca @ ro 1

Comentarii

• ElijahM. (RO1)ElijahM. (RO1) Postări: 2
    editat 23.10.2013
    foarte bine zis
    ar trebui toti liderii de aliante sa se intalneasca si sa hotarasca sa nu mai fie voie sa ne atacam si aparam decat pe uneltele din joc(lemne)iar cine nu respecta sa fie exclus din alianta si ars de toti in felul asta poate vom atrage atentia suportului din germania de oamenii incapabili pe care ii au aici

pt suport va doresc sa dati toti banii care ii castigati pe medicamenteeeee
  • first player (RO1)first player (RO1) Postări: 276
    editat 23.10.2013
    Se pot lua unelte si din rubinele facute la baroni talhari ;) nu ar fi o problema
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Rivnesc la arte nu rivnesc la avere ;)

Si pentru lupte grele , am armele mele ... nu le tin la vedere :cool:
  • vinti.kentvinti.kent Postări: 3
    editat 23.10.2013
    Ce bine gandesti tu mai baiatule,pai eu am bagat 300.000 de rubine calculeaza cam cati ani mi-ar trebui sa iau de la talhari,vb si voi ca sa va aflati in vb
    vinti.kent @ ro 1
  • first player (RO1)first player (RO1) Postări: 276
    editat 23.10.2013
    vinti.kent a scris: »
    Ce bine gandesti tu mai baiatule,pai eu am bagat 300.000 de rubine calculeaza cam cati ani mi-ar trebui sa iau de la talhari,vb si voi ca sa va aflati in vb

Esti pe aratura ...fara suparare
    Ma referam la faptul ca nu ar fi o problema sa se faca o greva si sa nu mai bage nimeni rubine in acest joc deoarece o vreme s ar putea descurca cu baronii ;)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Rivnesc la arte nu rivnesc la avere ;)

Si pentru lupte grele , am armele mele ... nu le tin la vedere :cool:
  • clau_avdclau_avd Postări: 31
    editat 23.10.2013
    harag97 a scris: »
    Esti pe aratura ...fara suparare
    Ma referam la faptul ca nu ar fi o problema sa se faca o greva si sa nu mai bage nimeni rubine in acest joc deoarece o vreme s ar putea descurca cu baronii ;)

Si el se refera la pierdere..cine ii da banii inapoi??
    clau_avd @ ro 1
  • sidekik2010 (RO1)sidekik2010 (RO1) Postări: 1
    editat 23.10.2013
    harag97 a scris: »
    Se pot lua unelte si din rubinele facute la baroni talhari ;) nu ar fi o problema
    inseamna ca tu faci cate 3000 pe zii..daca te aperi pe talhari...
    sidekik2010 @ WWW 2

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier