Acasă Romanian Goodgame Empire – Alianţe şi Pacturi Ştiri Alianţă

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Confederatia A.I.R (Alpha Independentes Regnum)

2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
editat 15.10.2013 în Ştiri Alianţă
Buna . Impreuna cu liderul aliantei Maximuns11 ,GoodBoy5, am decis sa infiintam o confederatie .Confederatia A.I.R(Alpha Independentes Regnum ) . Regatele Indefendente Alfa, recruteaza aliante de nivel mic cu scopul de a creste si de a invata unii de la altii .
Membrii ai confederatiei : Shadows Of Hell , Maximuns11 , Leii Albi, Extraterestrii94 si UNITI .
Doritorii pot trimite mesaj in joc, mie sau lui Goodboy5 . Numele meu in joc este 2YzzY . Multumesc.
Post edited by 2YzzY (RO1) on
[SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare

Comentarii

• 2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
    editat 29.09.2013
    Cum sa fie mai ? Ce treaba am eu cu OPAR ? Regatele independente, e simplu . Suntem neutrii razboiului . Nu avem nici o treaba cu ei . Vinde-ti poantele in alta parte .
    [SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare
  • boghymanboghyman Postări: 13
    editat 29.09.2013
    Aduceti ceva diferit in joc? Sau tot aceleasi mizerii ca pana acuma ? Daca mergeti pe aceleasi reguli inechitabile ca pana acuma ... Degeaba ati infiintat voi o confederatie ... Ce e nou sub soare ? Doar denumirea ciocoiului? Cu ce imbunatateste modul de joc noutatea voastra?
    boghyman @ ro 1
  • 2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
    editat 29.09.2013
    boghyman a scris: »
    Aduceti ceva diferit in joc? Sau tot aceleasi mizerii ca pana acuma ? Daca mergeti pe aceleasi reguli inechitabile ca pana acuma ... Degeaba ati infiintat voi o confederatie ... Ce e nou sub soare ? Doar denumirea ciocoiului? Cu ce imbunatateste modul de joc noutatea voastra?
    Trebuia sa pun pe forum ca sa stie lumea . Tu trebuie doar sa stii ca sa mai infiintat o confederatie, nu trebuie sa stii despre ce se vorbeste in ea atata timp cat nu faci parte .
  • WarriorRobert67WarriorRobert67 Postări: 883
    editat 04.10.2013
    nu prea sunt de acord
    WarriorRobert67 @ ro 1
  • DanSorin005DanSorin005 Postări: 906
    editat 04.10.2013
    nu prea sunt de acord

Cum e sa traiesti fara creier ?
    DanSorin005 @ ro 1
  • editat 04.10.2013
    DanSorin005 a scris: »

simplu, aici pe joc :)))
  • editat 04.10.2013
    DanSorin005 a scris: »

baga si alceva ca este sec :)
  • DanSorin005DanSorin005 Postări: 906
    editat 04.10.2013
    pleybool a scris: »
    baga si alceva ca este sec :)

Nu bag altceva, vreau sa-mi raspunda la intrebare.
    DanSorin005 @ ro 1
  • editat 08.10.2013
    :))) sincer Sorin are niste raspunsuri scurte si taioase dar in acelasi timp si haioase pentru altii din jur :)) bine le zici ..
  • first player (RO1)first player (RO1) Postări: 276
    editat 08.10.2013
    nu prea sunt de acord

Nu cred ca ti a cerut cineva acordul ...
    E un anunt , nu o cerere de a se da cu acordul ;)
    Hai sa ai bafta>
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Rivnesc la arte nu rivnesc la avere ;)

Si pentru lupte grele , am armele mele ... nu le tin la vedere :cool:
  • DONCASTERDONCASTER Postări: 556
    editat 09.10.2013
    nu prea sunt de acord
    Ce ne intereseaza pe noi daca nu prea esti de acord?
    Esti cumva un administrator????
    10649702_738728542840377_4052485051944509463_n.jpg?oh=800eb19ced6010a73cea636dbfabd210&oe=547D92C4&__gda__=1415300386_bf482e32337ff5da6e75c1ad4efcc1f6
  • regele arturregele artur Postări: 5
    editat 15.10.2013
    buna as dori ca alianta <>Nemuritori<> sa intre in confederatia dv va rog contatctati-ma numele meu in joc este regele artur
    regele artur @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier