Acasă Romanian Goodgame Empire – Alianţe şi Pacturi Prezentări Alianţe şi Căutări

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Liga

2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
Am deschis acest topic in speranta ca Viper, Tuturicu sau mai stiu eu care, va da o geana si va citii ce scriu aici .
Suntem 2 aliante , King Of Shadow si Shadows Of Hell . Am vrea sa facem parte din Hall Of Fame sau Liga Gardienii Capitalei DX .
Daca ave-ti sugestii sau indrumari , va ascult .
Post edited by 2YzzY (RO1) on
[SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare

Comentarii

• d1vined1vine Postări: 411
    editat 16.08.2013
    Aliantele voastre au 12 si 17 memebri...Ca sa faceti parte din HoF va trebuie 65 de membri....scuze,dar nu aveti nici o sansa sa faceti parte din HoF...
    "Vrand un lucru nu-ti da dreptul de al avea"
  • 2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
    editat 16.08.2013
    Da, la asta m-am lamurit si eu :)) Macar din Liga Gardienii Capitalei .
    [SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare
  • alex123567890alex123567890 Postări: 93
    editat 16.08.2013
    bafta........
    https://www.youtube.com/watch?v=oRrwwmfu8gA
    astept cu nerabdare sa deblochez ghetarul iernii vesnice:o
  • andreyy98andreyy98 Postări: 294
    editat 16.08.2013
    bafta dar nu cred ca ai sanse reale
    images?q=tbn:ANd9GcRzLJ7wIJgi7SMCSZvwl1wkBn7wat5CCpbVEQYQhRmNbY-xrLN09g
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 16.08.2013
    Poate
    Nu se ştie niciodată
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier