Acasă Romanian Goodgame Empire – Comunitate Jucătorii se prezintă

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Hi !

2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
editat 20.08.2013 în Jucătorii se prezintă
Deci,cum e la moda. O sa ma prezint si eu :)
Numele meu in joc este 2YzzY
Numele real este Ciprian
AM 19 ani si joc Empire din Aprilie
Sunt din Bistrita Nasaud
Va doresc multa bafta si spor la joc .
Ma pute-ti gasii si pe facebook, nu ma deranjeaza sa am prieteni in plus :))
Numele profilului de facbook este YzzY Daemon Ducky .
Post edited by 2YzzY (RO1) on
[SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare
«1

Comentarii

• Irina000Irina000 Postări: 1,156
    editat 16.08.2013
    bine ai venit!
    bafta multa!
    sa cresti cat mai repede
    r-Irina%20s.png
  • AlionteMarius1AlionteMarius1 Postări: 2,621
    editat 16.08.2013
    Salutare :p

Multa bafta si spor la joc :D

Sa cresti repede .
    200.gif

— Dă un clic AICI, dacă ai nevoie de informaţii de joc. Merci!

I'm a writer. Click here to see my fantastic stories!
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 16.08.2013
    Salut,bafta in continuare!
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.
  • 2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
    editat 16.08.2013
    Dark :)) Tu ma ai pe facebook :)) Cand am fost cu Simona Andreea, singuru prieten comun intre noi, era ea :)) Golan mic ce esti tu :)))
    [SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 16.08.2013
    2YzzY a scris: »
    Dark :)) Tu ma ai pe facebook :)) Cand am fost cu Simona Andreea, singuru prieten comun intre noi, era ea :)) Golan mic ce esti tu :)))

:)))))))))))))))))))
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.
  • sanda-2sanda-2 Postări: 655
    editat 16.08.2013
    bine te-am gasit ..... si spor la joc
  • RaZoRRaZoR Postări: 767
    editat 16.08.2013
    salut :)si spor la joc
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    LiKe a STAR ;X
  • mda99mda99 Postări: 236
    editat 16.08.2013
    Bafta!!! :D
    [SIGPIC][/SIGPIC]

TyGrU InAsCuT !!! :cool:

MDA99 {RO{UNU} 1} :cool:
  • legendary king9legendary king9 Postări: 651
    editat 16.08.2013
    sanda-2 a scris: »
    bine te-am gasit ..... si spor la joc
    welcome and good luck my friend!
    my dear sanda i think because at no one dont like your avatar in the prezent
    more like it was the last avatar without this one
    my friend 2YzzY asta este a doua oara cand te prezinti
    r-LEGENDARYKING9.pngattachment.php?attachmentid=2639&d=1375164121[/SIGPIC][/SIGPIC]g.v.a.:D
    prietenul adevarat la nevoie se cunoaste
    Trup si suflet Loyalty
    academie la THE ELDERS
    nu conteaza cine ai fost,conteaza cine vei fi
  • 2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
    editat 16.08.2013
    Am uitat :)) Dar vroiam sa fiu in pas cu moda ! :))
  • Ar3sAr3s Postări: 851
    editat 16.08.2013
    Asa-i frumos
    LIBERIUM DACIS :

Unitate,putere,incredere,loialitate,RESPECT

Aceste calitati sunt esentiale.

Cu stima Ar3s

27uu.jpg
    editat 16.08.2013
    dear king ,first of all learn to write correctly the English language, and don`t speak English because you're not above than neither one of us ... and no matter who like my avatar ...
  • TheGreatKingTheGreatKing Postări: 2,140
    editat 16.08.2013
    dear king ,first of all learn to write correctly the English language, and do not speak English because you're not above that neither one of us ... and no matter who like my avatar ...

=))))))))___
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Alexandru Catri (RO1)Alexandru Catri (RO1) Postări: 3,539
    editat 16.08.2013
    salut
    spor la joc
    si flacari putine:))
    editat 16.08.2013
    dear king ,first of all learn to write correctly the English language, and don`t speak English because you're not above than neither one of us ... and no matter who like my avatar ...
    se cunoaste ca ai fost pe google translate ca sa imi scrii si ca sa traduci ce am scris
    este asa de sofisticat sa stii engleza
    incercam in italiana?
    r-LEGENDARYKING9.pngattachment.php?attachmentid=2639&d=1375164121[/SIGPIC][/SIGPIC]g.v.a.:D
    Trup si suflet Loyalty
    academie la THE ELDERS
    editat 16.08.2013
    asa ...asa parca mai mult imi place dak vrei sa vb in eng joaca numai si numai in int 2 ... si stai p forumul in lb eng .. nu de alta dar e nasol sa vezi toti vb in romaneste si tu apari si vezi doamne vb in engl ...
  • d1vined1vine Postări: 411
    editat 16.08.2013
    se cunoaste ca ai fost pe google translate ca sa imi scrii si ca sa traduci ce am scris
    este asa de sofisticat sa stii engleza
    incercam in italiana?

Lol nu a folosit Google translate deoarece e prea corect,eventual tu ai folosit.Mi-am dat seama dupa "write correctly the English language," ,daca folosesti google translate iti da "write correctly in English language," ...Hai recunoaste ca nu suporti ca cineva sa-ti arate ca poate face ceva mai bine ca tine..."i think because at no one dont like your avatar in the prezent " cine te-a invatat engleza?Femeia de serviciu de la scoala? Corect e "I think because no one likes your avatar in the present".....
    "Vrand un lucru nu-ti da dreptul de al avea"
  • TheGreatKingTheGreatKing Postări: 2,140
    editat 16.08.2013
    d1vine a scris: »
    Lol nu a folosit Google translate deoarece e prea corect,eventual tu ai folosit.Mi-am dat seama dupa "write correctly the English language," ,daca folosesti google translate iti da "write correctly in English language," ...Hai recunoaste ca nu suporti ca cineva sa-ti arate ca poate face ceva mai bine ca tine..."i think because at no one dont like your avatar in the prezent " cine te-a invatat engleza?Femeia de serviciu de la scoala? Corect e "I think because no one likes your avatar in the present".....
    ai dreptate........
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    editat 17.08.2013
    d1vine a scris: »
    as fi zis ceva dar ma taxau moderatori
    iti spun o parte
    femeia de servici era x
    x-este cine te-a nascut
    Trup si suflet Loyalty
    academie la THE ELDERS
    editat 17.08.2013
    asa ...asa parca mai mult imi place dak vrei sa vb in eng joaca numai si numai in int 2 ... si stai p forumul in lb eng .. nu de alta dar e nasol sa vezi toti vb in romaneste si tu apari si vezi doamne vb in engl ...
    daca stiam ce este cu international 2 si ce este cu romania 1 ma duceam pe international2
    pt stirea voastra cand traduc din romana in engleza,englezul abia ma intelege ce zic
    si in plus cati ani ai tu si cati eu
    eu inca n-am terminat cu studiatul de engleza
    si cand ma contraziceti pe mine ca nu stiu sa vorbesc engleza contraziceti si englezi
    eu majoritatea de engleza o stiu de la filmele englezesti
    Trup si suflet Loyalty
    academie la THE ELDERS

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier