Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Nelamurire

2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
Buna comunitate . Am o nelamurire, in urma unui atac pe avampost, am pierdut, dar mi-au ramas 18 soldati in picioare . Nu stiu cum se face asta . Daca aveti vre-o idee , lamuriti-ma .
Am adaugat raportul de lupta si un print screen . Attachment not found. Attachment not found.
Post edited by 2YzzY (RO1) on
[SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare

Comentarii

• Ar3sAr3s Postări: 851
    editat 07.08.2013
    2YzzY a scris: »
    Buna comunitate . Am o nelamurire, in urma unui atac pe avampost, am pierdut, dar mi-au ramas 18 soldati in picioare . Nu stiu cum se face asta . Daca aveti vre-o idee , lamuriti-ma .
    Am adaugat raportul de lupta si un print screen . Attachment not found. Attachment not found.

Dupa fiecare lupta iti raman cativa soldati in picioare. Uitate la primu screen si vezi un soldat bandajat asta e rata de supravieti\yuire.
    LIBERIUM DACIS :

Unitate,putere,incredere,loialitate,RESPECT

Aceste calitati sunt esentiale.

Cu stima Ar3s

27uu.jpg
  • Alexander (RO1)Alexander (RO1) Postări: 84
    editat 07.08.2013
    Nu iti mor toti soldati ! :) ai acel 10% ai vazut ?
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 07.08.2013
    Nu vreau sa fiu rau,dar e o prostie acest lucru
    De ce sa ramana daca au fost omarati in lupta?
    Nu are sens!
    A si apropo,frumos,duce la nivel 33,eu la 35 fusesesi print :)
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.
  • 2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
    editat 07.08.2013
    te ajung Dark :) . Am uitat complet de acea rata de supravietuire . Aia era cauza . Ok. Multumesc pentru lamurire .
    [SIGPIC][/SIGPIC]"Nu imi este teama de o armata de lei,condusa de o oaie ; Imi este teama de o armata de oi,condusa de un leu "-Alexandru Cel Mare
  • gaga papagaga papa Postări: 1
    editat 08.08.2013
    si un avampost are soldati ,tu trebuie sa spionezi mai intai avampostul,uitate ce nivel are si cati soldati are
    gaga papa @ ro 1
  • 2YzzY (RO1)2YzzY (RO1) Postări: 169
    editat 10.08.2013
    Ti-ai folosit primul raspuns la un post, ca sa spui chestia asta ? :) Mai citeste inca 1 data, draguta .
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!