Acasă Romanian Goodgame Empire - Jocul Sugestii, laudă, critică

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Tabara noamazilor !!! Mare tzapa !!!

ionel petreaca (RO1)ionel petreaca (RO1) Postări: 60
editat 12.07.2013 în Sugestii, laudă, critică
:))) mare tzeapa acest ultim update .. mai gogonata ca beimondu lu' peste.
Strategia acestui ultim up-date este sa-i amageasca pe jucatori noi veniti , sa-i atraga si daca se poate sa bage cat mai multe rubine in joc !Pt.noi astia vechi inca nu au adaptat up-date convenabil , pt ca ne-am invatat ca magarul din poveste..noi cumparam asa din instinct ca ne-a intrat in sange ..:)))
La mai bine si tot inainte , asteptam spadasini vetarani ... atunci sa vedeti armii nimicitoare ...!! SUS STEAGUL GGE ! ..:)
Post edited by ionel petreaca (RO1) on
ionel petreaca @ ro 1

Comentarii

• editat 10.07.2013
    :))))))))))))))))))) :d )))))))))))) :d :d :d :d :d :d
  • editat 10.07.2013
    :))))))
    da e cam teapa dar berimondul e foarte eficient daca sti cum sa profiti de el faci multi soldati
  • CataUrsu (RO1)CataUrsu (RO1) RO1 Postări: 33
    editat 10.07.2013
    mie nu mi se pare si esti cum va analfabet
    andreicatalin11 @ ro 1
  • editat 12.07.2013
    nu mai posta subiecte pana nu inveti sa scrii corect
    si berimond nu e teapa daca stii sa joci
  • DangerMan2DangerMan2 Postări: 7
    editat 12.07.2013
    treaba asta nu tabara nomazilor aveti dreptate e teapa,am pierdut 500 de ursi pe o tabara si un prieten 1500 tot pe o tabara de lvl 80 si cu spionaj
    DangerMan2 @ ro 1
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!