Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Cucerire AV-uri

rege NamelesONErege NamelesONE Postări: 48
am facut acest topic sami spun nemultumirea a supra cuceriri AV-urilor deja luate si construite
sunt multi care au bagat ff multi bani in joc si se trezeste un ametit sa vina cu o alianta de 65 sa ii ia AV-urile full cu rubine
asa ceva nu este corect din privinta financiara
as vrea sa se voteze cine este de acord se sa blocheze cucerirea AV-urilor care deja au proprietar TRUE cine nu CONTRA
eu chiar cred ca asta este o oportunitate foarte buna din punct financiar nu de alta
de exemplu eu am bagat pete 1500-1600 EURO si sa vine unu cu o alianta cat china sami ia AV-urile ca DE is full cu bani nu este corect

Cu respect rege NamelesONE
Post edited by rege NamelesONE on
rege NamelesONE @ ro 1

Comentarii

• Ar3sAr3s Postări: 851
    editat 28.06.2013
    Imi pare rau sa iti spun asta e jocul asta e romanul,la furat .,
    Dar acum daca tu nu ai alianta sa te apere e problema ta bro..
    LIBERIUM DACIS :

Unitate,putere,incredere,loialitate,RESPECT

Aceste calitati sunt esentiale.

Cu stima Ar3s

27uu.jpg
  • cris1909cris1909 Postări: 1
    editat 28.06.2013
    pana la urma ... azi esti intr-o alianta si ziua urmatoare poti sa ramai fara spijinul aliantei din diverse motive (ori slabeste alianta ori iesi din alianta din diverse motive. Cred ca e o idee buna sa fie stopate aceste furturi, pentru ca timpul si resursele nu ti le da nimeni inapoi (nu mai zic de banii bagati in rubine)
    cris1909 @ ro 1
  • LordPlayer44LordPlayer44 Postări: 1
    editat 28.06.2013
    un mare TRUE de la mine
    LordPlayer44 @ ro 1
  • rege NamelesONErege NamelesONE Postări: 48
    editat 28.06.2013
    in modul asta toti care ar fi dispusi sasi bage rubine nu mai fac nici o tranzactie sa vad eu d unde isi mai iau salariile cei d la GGE ca ff multi sau lasat din cauza asta
    o sa imi dati dreptate mai tarziu

dc nu se face un UPGRADE pe verde
    de ex sa plecam sa gasim mine cu argint mine cu AUR ceva mai special alea sa se fure
    ar fi ceva super
    rege NamelesONE @ ro 1
  • XpawXpaw Postări: 426
    editat 29.06.2013
    NU ...... nu
    Razboinic-spartan.jpg
    Cand lupti numai pentru tine , risti sa devii prizonierul tuturor
  • AtheniyaAtheniya Postări: 73
    editat 29.06.2013
    true sau pro
    Alianta X-Treme Knight
    Invincibilitatea consta in aparare,iar sansele de victorie,in atac.
    Sun Tzu
  • editat 29.06.2013
    Data viitoare cand mai bagi 1500-2000 de euro intr-un avanpost, poate ar trebui sa te gandesti daca poti sa-l aperi. Asa este jocul si nu se va schimba.
    Sa cuceresti un avanpost este chiar foarte greu pentru ca oricine il poate ataca pe uzurpator, iar el nu poata sa foloseasca unelte in defensiva, nici sa modifice aranjamentul trupelor pe zid.

Topicul a fost creat intr-o sectiune gresita a forumului. Daca ai o sugestie pentru joc, atunci trebuie sa postezi aici [ http://ro.board.goodgamestudios.com/empire/forumdisplay.php?515-Sugestii-laud%C4%83-critic%C4%83 ].
    Closed.
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!