Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

cladiri in acelasi timp....

telepatelepa Postări: 28
voi nu doriti sa dam sa spun o limita de rubine pentru a debloca un compartiment care sa construiasca sau sa mareasca cladiri tot asa la o perioada sa zic 7 zile si cam cu 1000 de rubine sunteti de acord?:D
Post edited by telepa on
telepa @ ro 1

Comentarii

• DanSorin005DanSorin005 Postări: 906
    editat 28.06.2013
    Nu inteleg ce vrei sa spui. Poti inchiria compartiment 7 zile in schimbul a 625 de rubine.
    DanSorin005 @ ro 1
  • MEDEEA_MEDEEA_ Postări: 46
    editat 28.06.2013
    Deja există ceva în gen pentru care plătești 625 de rubine pentru 7 zile pentru a putea elibera încă un slot, acel slot ajutându-te să construiești încă o clădire în plus în același timp.

PS: Postarea mea se poate șterge, colegul de mai sus a fost mai iute în postare
    .
    ________coltisorderai.blogspot.ro______orange_blue_butterfly_fluttering_lg_clr.gif
  • mda99mda99 Postări: 236
    editat 28.06.2013
    Sa intellg caci tu ai vrea sa mareasca suma de rubine in schimbul deblocari celui de-al doilea compartiment?? Esti nebun???????
    [SIGPIC][/SIGPIC]

TyGrU InAsCuT !!! :cool:

MDA99 {RO{UNU} 1} :cool:
  • telepatelepa Postări: 28
    editat 28.06.2013
    mam referit ca sa se poate construi 2 sau 3 cladiri in acelasi timp in schimbul unei sume de rubine

eu cred ca asa este cel mai bine decat pe rand
    telepa @ ro 1
  • mda99mda99 Postări: 236
    editat 28.06.2013
    pai asta se poate deblochezi compartimentele doamneee inchideti topicul!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

TyGrU InAsCuT !!! :cool:

MDA99 {RO{UNU} 1} :cool:
  • miron234miron234 Postări: 5
    editat 28.06.2013
    nu sa fie 100 de rubine ca nu toti poate avea atatea rubine
    miron234 @ ro 1
  • razboinicmihrazboinicmih Postări: 10
    editat 28.06.2013
    a vrut sa spuna ca daca tot dai niste rubine in plus pentru deblocat slotul, sa se construiasca 3 cladiri in acelasi timp, nu pe rand, si ar merita sa bage asa pentru 1000 rubine :)
    razboinicmih @ ro 1
    editat 28.06.2013
    exact asta am vrut sa scriu dar mam incurcat

asa este in tocmai mam incercat eu dar asta am vrut sa spun
    telepa @ ro 1
  • Blood-Dragon (RO1)Blood-Dragon (RO1) RO1 Postări: 363
    editat 28.06.2013
    ar fi bine sa construiesti sau sa modernizezi doua sau poate 3 cladiri,in functie de cate compartimente de constructie ai inchiriat, in acelasi timp
    e o idee buna,dar crezi ca o sa fie pusa in practica?eu nu cred asta!!!
    Blood-Dragon @ ro 1
    editat 28.06.2013
    nici eu dar mas bucura daca ar fi luata in serios

si mam gandit sa dam 1000 rubine si sa tina 7 zile
    telepa @ ro 1
  • Alexander (RO1)Alexander (RO1) Postări: 84
    editat 29.06.2013
    Nicio sansa pentru acel compartiment ! El costa 625 rubine...de scazut nu va scade..poate doar creste ! :)
  • WarriorAndreyWarriorAndrey Postări: 140
    editat 29.06.2013
    inchideti topicul
    WarriorAndrey @ ro 1
  • editat 29.06.2013
    Presupun ca atunci cand au implementat optiunea de a inchiria compartimente pentru construirea cladirilor, s-au gandit ca ar putea sa le faca in asa fel incat sa construiasca simultan cladirile. Din moment ce au luat decizia de a nu face acest lucru, ci de a construi cladirile consecutiv, nu vad de ce ar schimba lucrurile.

Topicul este facut in sectiunea gresita a forumului. Pentru sugestii trebuie sa postezi aici [ http://ro.board.goodgamestudios.com/empire/forumdisplay.php?515-Sugestii-laud%C4%83-critic%C4%83 ], insa o astfel de sugestie nu va avea absolut niciun succes.
    Closed.
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!