Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Ajutor !

Peles5Peles5 Postări: 89
Salut :)! Am aflat astazi 18.06.2013 ora 18:27, caci cineva imi tot face conturi cu Peles:confused: (Peles69 Attachment not found.), si au mai fost inca 3 conturi dar acum s-au facut ruine. Cred ca vrea cineva ca suportul sa-mi blocheze contul:mad::mad::mad:! Va rog sa ma ajutati foarteee repedeee !!!
Post edited by Peles5 on
smiley-sport036.gif

Cine are carte.. are parte !!!
Nume: Peles5
Nivel: 43
Alianta: TORNADA 2 !!!

http://t0411.gif

Comentarii

• FighterBogdan7 (RO1)FighterBogdan7 (RO1) RO1 Postări: 405
    editat 28.06.2013
    Peles5 a scris: »
    Salut :)! Am aflat astazi 18.06.2013 ora 18:27, caci cineva imi tot face conturi cu Peles:confused: (Peles69 Attachment not found.), si au mai fost inca 3 conturi dar acum s-au facut ruine. Cred ca vrea cineva ca suportul sa-mi blocheze contul:mad::mad::mad:! Va rog sa ma ajutati foarteee repedeee !!!
    trimite la suport ca cineva tot face conturi cu numele tau
    lev. 41
    pe severul international 1
    nume: fighterbogdan
    attachment.php?attachmentid=1822&d=1371143642
  • Borfasel (RO1)Borfasel (RO1) Postări: 457
    editat 28.06.2013
    Trimite la support ca cineva iti ia numele:

1)il vor bloca
    2)supportul mai intai verifica IP,
    3)Daca distanta dintre tine si el este mare, steaguri diferite si aliante diferite atunci nimeni nu ar avea motiv sa te blocheze, numai daca acel player la zice altora ca esti tot tu si ai conturi multiple ;)
    Nothing Here
  • editat 28.06.2013
    Si ce daca isi face conturi cu acelasi nume????
    Nu au cum sa iti blocheze contul frate daca altcineva are un alt cont cu numele tau in exactitate
    Cei mari au anumite modalitati de a depista multiaccounting'ul
    deci daca tu sustii ca nu ai multiaccount poti sa stai foarte linistit ca nu te vor bloca
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 28.06.2013
    Nu blocheaza frate ca ei vad IP-ul
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.
  • editat 28.06.2013
    Stai liniştit. Atât timp cât IP-ul tău nu face contact cu IP-urile lor, nu ai nici o problemă.

Salutare!
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!