Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Conturi Multiple

R-I-T-U-A-L (RO1)R-I-T-U-A-L (RO1) Postări: 29
Am un coleg in clasa care joaca de pe 2 conturi.Gen el are un cont de 55,mai are un prieten care mai intra si el pe contu lui dar din cand in cand pentru ca colegul meu intra pe el cam tot timpul.Greu de inteles,puteti sami spuneti daca ar trebui sa il reportez?
Post edited by R-I-T-U-A-L (RO1) on
Anony @ ro 1

Comentarii

• adytzu1993adytzu1993 Postări: 126
    editat 28.06.2013
    nu,pt ca e contu lu ala
    [SIGPIC][/SIGPIC]adytzu1993 @ ro 1
  • editat 28.06.2013
    Buna,

in acest caz nu e vorba de conturi multiple, insa este Account sharing, si nu este acceptat. Ramane la alegerea ta daca il raportezi, nimeni nu te poate obliga, insa oricum pana la urma il vor descoperi si le vor inchide conturile. Daca nu o vei face tu, cineva o va face.

O zi buna!
    Alik.M
  • 0 daniel (RO1)0 daniel (RO1) Postări: 299
    editat 28.06.2013
    Fa cum vrei dar eu nu las raporta, nu ias da nici numele si ias spune sa nu zica la nimeni! (asa as proceda eu)
    Semnatura inteligenta .
    https://www.youtube.com/watch?v=j6Pvsvxfg1c
    Olimpiada de f***t :)))
  • sch (RO1)sch (RO1) Postări: 35
    editat 28.06.2013
    Ia zi si mie
    cum i descopera
    alik ??
    ljs @ ro 1
  • editat 28.06.2013
    Dacă ţi se pare că se comite o nedreptate, contactează suportul. De ce nu?

Salutare!
  • ionel petreaca (RO1)ionel petreaca (RO1) Postări: 60
    editat 28.06.2013
    Am o intrebare ! Daca plec in vacanta si nu imi permit sa pun cioara de protectie o luna , ce fac ?? Cum imi protejez contul ?? AS pute ruga un prieten sa -l supravegheze , si sa nu-l gasesc ruina , sau in flacari si sa ma las de joc !! De ce nu se implementeaza o optiune gratuita de protectie care sa fie activata de max 2 ori pe an ?? !! Opinia mea este ca ar trebui facut ceva in aces sens , nutoti ne permitem mereu rubine , alti jucatori chiar niciodata ! Si vorbim despre conturi blocate !!!
    Alik.M a scris: »
    Buna,

in acest caz nu e vorba de conturi multiple, insa este Account sharing, si nu este acceptat. Ramane la alegerea ta daca il raportezi, nimeni nu te poate obliga, insa oricum pana la urma il vor descoperi si le vor inchide conturile. Daca nu o vei face tu, cineva o va face.

O zi buna!
    Alik.M
    ionel petreaca @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier