Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Ruine

barbu110 (RO1)barbu110 (RO1) Postări: 72
Cat dureaza de cand castelul principal al unui jucator devine ruine, pana cand toate avanposturile sale se sterg?
Post edited by barbu110 (RO1) on
barbu110

Comentarii

• DanSorin005DanSorin005 Postări: 906
    editat 28.06.2013
    Dureaza lvl+1 zi.Adica daca ai lvl 25 si nu intri in joc, castelul devine ruine in 26 de zile. Avanposturile raman pana cand el dispare de tot de pe harta chiar daca e ruine sunt niste zile pana cand se sterge complet, iar atunci el nu mai este pe harta deloc si daca nu i-ai cucerit avanposturile cat a fost ruine acestea se fac de la 0.
    DanSorin005 @ ro 1
  • barbu110 (RO1)barbu110 (RO1) Postări: 72
    editat 28.06.2013
    Deci daca am dat azi la ora 9:00 un avanpost la cedat, am timp sa il cuceresc pe al lui maine, da?
    barbu110
  • Borfasel (RO1)Borfasel (RO1) Postări: 457
    editat 28.06.2013
    Daca vrei sa vezi timpuul pana el dispare uitate in joc, in bara de jos la economie (o lada de lemn) (in castelul principal) si da la administratie, apoi la reamplaseazati castelul principal, si da clic pe ruina castelului care vrei sa dispara si iti va aparea o bara in care scrie cand ruina va disparea (vara durata de curatare) ;););)
    Nothing Here
  • DanSorin005DanSorin005 Postări: 906
    editat 28.06.2013
    barbu1102 a scris: »
    Deci daca am dat azi la ora 9:00 un avanpost la cedat, am timp sa il cuceresc pe al lui maine, da?

Daca vrei sa vezi cat timp are pana se sterge de tot, poti sa dai sa-ti muti castelul, dai click pe ruina si vezi in cate zile/ore se sterge.
    DanSorin005 @ ro 1
  • barbu110 (RO1)barbu110 (RO1) Postări: 72
    editat 28.06.2013
    Am facut asta, nu-mi venise ideea. Multumesc. Se poate considera subiect inchis :D
    barbu110
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!