Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Glorie

BraveWwwBraveWww Postări: 208
Joc de 1an si jumatate si am ajuns sa nu mai inteleg nimic:(
Poate cineva sa-mi explice de ce eu am onoare 0 si indiferent pe cine doresc sa atac imi arata ca pot face 0 glorie?
Post edited by BraveWww on
BraveWww GLADIATOR t1z2.jpg

Comentarii

• TheGreatKingTheGreatKing Postări: 2,140
    editat 27.06.2013
    trebuie sa ataci de astia de lvl mareeee cu armata multa
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • BraveWwwBraveWww Postări: 208
    editat 27.06.2013
    Multumesc,am lvl 63 si imi da 0 la atac pe lvl70.Cat de "mareeee" trebuie sa fie?
  • man ixman ix Postări: 215
    editat 27.06.2013
    TheGreatKing a scris: »
    trebuie sa ataci de astia de lvl mareeee cu armata multa
    nu-I neaparat,ii poti ataca si pe astia de lv mai mic (cu vro 9 nv maxim cred) care au multa onoare sau pe cei de nv tau cu onoare multa
    Dage-Recruit-poster-undead-legion.jpgMaster Dage want you...for his undead legion
  • XpawXpaw Postări: 426
    editat 27.06.2013
    Depinde pe cine ataci . Ataca playeri cu multa onoare , de lvl mare , cu o armata destul de buna ...
    Razboinic-spartan.jpg
    Cand lupti numai pentru tine , risti sa devii prizonierul tuturor
    editat 27.06.2013
    Cred ca nu ati citit atent.
    Am onoare 0 deci oricine are mai multa ca mine.
  • XpawXpaw Postări: 426
    editat 27.06.2013
    Inseamna ca este un bug destul de grav ... Trimite mesaj la support ...
    Razboinic-spartan.jpg
    Cand lupti numai pentru tine , risti sa devii prizonierul tuturor
    editat 27.06.2013
    dar fati si echipamentu pt onoare sau glorie si baga steaguri dealea pana la urma tot trebuie sati dee
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    editat 27.06.2013
    Cred ca vorbesc singur:(

REPET,eu am 0 (zero) onoare,primul din clasament are 2552 onoare,daca dau click pe atac imi apare ca pot lua 0% glorie.

Mai clar de atat nu pot sa explic
    editat 27.06.2013
    atunci ai un bug cei greu vb cu cei de la suport sa vada
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • DanSorin005DanSorin005 Postări: 906
    editat 27.06.2013
    BraveWww a scris: »
    Cred ca vorbesc singur:(

REPET,eu am 0 (zero) onoare,primul din clasament are 2552 onoare,daca dau click pe atac imi apare ca pot lua 0% glorie.

Mai clar de atat nu pot sa explic

Iei 0% glorie pentru ca ai 0 onoare, dar cand il ataci pe acel player sunt sigur ca iti arata ca iei onoare.Ataca prima data pentru onoare si apoi vei vedea ca daca ai onoare vei avea sansa de glorie.
    Eu am 25% sansa glorie.
    Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun...
    DanSorin005 @ ro 1
  • Dsrvt (RO1)Dsrvt (RO1) RO1 Postări: 1
    editat 27.06.2013
    Depinde de nivelul celui pe care il ataci, daca tu de exemplu ai level 70 si vrei sa ataci pe unul sub un anumit nivel(cred k cel mai probabil undeva la 45-50 in cazul tau) nu vei lua onoare prin urmare nu vei lua nici glorie, indiferent de onoarea ta sau a celui pe care il ataci.
    Daca ai putin timp sa rascolesti prin posturile de la anunturi facute de GO vei vedea ca in urma ultimelor update-uri au facut in asa fel incat sa fii nevoit sa ataci jucatori de nivel cat mai aproape de al tau(daca ai 70 un jucator de nivel 60 iti va da glorie mai mult ca sigur daca tu ai onoare 0) asta dak vrei sa castigi ceva(glorie/onoare).
    Daca nu se indeplinesc toate conditiile de mai sus, cel mai probabil este vorba de un bug, prin urmare trebuie sa contactezi stafful GG Empire prin centrul de support.
    Sper ca am fost destul de clar in exprimare.
    Succes
    Dsrvt @ RO 1
  • ThornThorn Postări: 598
    editat 27.06.2013
    Mai 0% glorie din cata onoare ai tu (0) dupa ce termin batalia o sa vezi ca iti da onoare si glorie
    Thorn @ ro 1
    attachment.php?attachmentid=2112&d=1372857345
  • Ar3sAr3s Postări: 851
    editat 27.06.2013
    Ca brave sa inteleaga,prima data trebuie sa ataci pentru a face onoare,gloria rezulta din onoarea ta.

Onoare 0 => Glorie 0.
    LIBERIUM DACIS :

Unitate,putere,incredere,loialitate,RESPECT

Aceste calitati sunt esentiale.

Cu stima Ar3s

27uu.jpg
    editat 28.06.2013
    Ar3s a scris: »
    Ca brave sa inteleaga,prima data trebuie sa ataci pentru a face onoare,gloria rezulta din onoarea ta.

Onoare 0 => Glorie 0.

MULTUMESC,asa este.Am atacat un lvl mai mare ca mine,victorie,125 onoare,0 glorie.Acum la atac arata ca pot castiga si glorie.Probabil ca modificarea a fost facuta in ajutorul celor mici care erau atacati de cei mari pentru a scadea onoarea si a castiga apoi glorie mai multa.
    Daca este asa este foarte corect,iar cei mici vor creste mai usor nemaifiind nevoiti sa stinga tot timpul.

Inca o data MULTUMESC pentru raspuns.

Cu stima BraveWww
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!