Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

ces astea??

Flavius.stafieGFlavius.stafieG Postări: 75
am si eu o intrebare despre buguri,ces astea???
Post edited by Flavius.stafieG on
Flavius.stafieG:GOODGAME e peste tot AMISTAD e in spatele vostru
[SIGPIC][/SIGPIC]

Comentarii

• XpawXpaw Postări: 426
    editat 27.06.2013
    BUG-ul este un termen folosit pentru a descrie o eroare, greseala intr-un program (de ex jocuri) care produce anumite rezultate neasteptate.
    Razboinic-spartan.jpg
    Cand lupti numai pentru tine , risti sa devii prizonierul tuturor
  • Borfasel (RO1)Borfasel (RO1) Postări: 457
    editat 28.06.2013
    Atat de multe sunt din cauza noilor update-uri. Daca ti se intampla un bug, intra pe forum si da search sa vezi daca a mai fost deschis un topic cu tema aceea, iar daca nu a ffost deschizi un topic nou. Daca mai multi playeri iti confirma ca e bug, dai email la support iar acestia vor incerca sa te ajute.
    Nothing Here
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 28.06.2013
    Un bug insesmna o problema tehnica
    P.S scuzati greselile de scris,scriu de pe telefon
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier