Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Coduri descriere alianta

ZodiaculZodiacul Postări: 6
Salutare.

Vreau sa fac unele modificari la descrierea aliantei, sa animez putin lucrurile pe acolo, si vreau sa stiu daca exista coduri pentru adaugare de poze, video-uri sau modificarea scrisului etc.

Daca nu, ce alternative mai sunt?
Multumesc !
Post edited by Zodiacul on
Zodiacul @ ro 1

Comentarii

• MEDEEA_MEDEEA_ Postări: 46
    editat 27.06.2013
    Coduri pentru imagini... e impropriu spus. Pur și simplu uploadezi imagini pe site-uri speciale și link-ul îl inserezi în forum prin funcția INSEREAZĂ IMAGINE ori folosind codul Link Imagine. Dar mai există și diverse site-uri prin care creezi din ceea ce vrei tu să scrii adevărate imagini. De exemplu asta:

coollogo_com-3168518101_zps8a305119.png

O să revin în maxim 30 de minute cu un tutorial exact, dar mai întâi mi-ar plăcea să îmi spui dacă am înțeles bine ceea ce dorești să știi.

Există totuși //AICI// un minitutorial cu privire la inserarea imaginii într-un post.
    ________coltisorderai.blogspot.ro______orange_blue_butterfly_fluttering_lg_clr.gif
  • XpawXpaw Postări: 426
    editat 27.06.2013
    NU, nu exista ....
    Razboinic-spartan.jpg
    Cand lupti numai pentru tine , risti sa devii prizonierul tuturor
  • man ixman ix Postări: 215
    editat 27.06.2013
    nu este dar ar fi un update interesant
    Dage-Recruit-poster-undead-legion.jpgMaster Dage want you...for his undead legion
  • editat 27.06.2013
    nu exista !
  • ZodiaculZodiacul Postări: 6
    editat 27.06.2013
    Va multumesc pt raspunsuri.

MEDEEA, e bine de stiut si modificarile pe care le poti face aici pe forum, le-am inteles in mare parte, dar ma interesa in mod special modificarile pe care le poti face in joc.
    Zodiacul @ ro 1
  • MEDEEA_MEDEEA_ Postări: 46
    editat 27.06.2013
    Atunci în joc nu pot fi făcute asemenea modificări, cel puțin nu momentan. Dar poți propune ca și idee, iar pe viitor poate că vom avea și așa ceva.
    ________coltisorderai.blogspot.ro______orange_blue_butterfly_fluttering_lg_clr.gif
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 27.06.2013
    Nu exista din pacate
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.
  • TheWolfMasterTheWolfMaster Postări: 526
    editat 27.06.2013
    Daca v-ar placea sa existe, uitati, am creat un topic la "Sugestii, lauda, critica"

http://ro.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?15579-Sugestie-Descrierea-aliantei&p=126348#post126348
    unexpected.jpg
  • ZodiaculZodiacul Postări: 6
    editat 27.06.2013
    Buna idee TheWolfMaster, mi-am exprimat si eu votul.
    Zodiacul @ ro 1
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 28.06.2013
    Si eu PRO, ce bine ar fi sa introduca aceasta optiune
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.
  • editat 29.06.2013
    Raspunsuri primite. Discutia poate continua cu pareri pro / contra in topicul creat de TheWolfMaster. http://ro.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?15579-Sugestie-Descrierea-aliantei
    Closed.
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!