Acasă Goodgame Empire - Jocul Întrebări cu privire la joc

Avem nevoie de noi Moderatori!

ModeratorSuntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei. Aceasta înseamnă oameni ca tine! Dacă crezi că ne poți ajuta să organizăm și să informăm comunitatea în timp ce îi facem pe toți să se simtă bine, atunci te rugăm să te înscrii. Avem nevoie de oameni care să ajute pe forum, în spatele scenei cu anunțuri, pe Discord și pe alte rețele de socializare.

Dacă crezi că e ceva ce te poate interesa, dă clic AICI

Premiu turnir alianta

TheWolfMasterTheWolfMaster Postări: 526
Mai oameni buni :)) eu chiar nu inteleg ceva...
Mereu cand incepe un turnir al aliantei aceleasi aliante ajung pe locul 1,2,3, adica cele mai puternice, daca o alianta are bonusurile la maxim la ce ii este bun faptul sa castige pe locul 1 turnirul? Si ce poate sa faca cu premiul?
Post edited by TheWolfMaster on
unexpected.jpg
«1

Comentarii

• Irina000Irina000 Postări: 1,156
    editat 22.06.2013
    ca tot ai zis asta....
    ar fi mai bine sa fie si turnirul impartit in ligi...
    adica sa se grupeze aliantele dupa nivel, puncte constructie sau altceva.... etc, etc....
    r-Irina%20s.png
  • editat 22.06.2013
    Este corect asa, nu cred ca ar trebui sa se mai faca nicio imparteala, poate sa se mareasca putin premiile. Este un turnir al aliantelor, aici se vede cine e cel mai bun!
  • TheWolfMasterTheWolfMaster Postări: 526
    editat 22.06.2013
    Ok, daca doriti dezvolta-ti aici o idee si postati-o dupa aceea in sectiunea "Sugestii, lauda, critica"
    unexpected.jpg
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 22.06.2013
    Da,ai dreptate,mereu dx-ul fortun si ol castiga urmandu-le vultur si altele,impartit asa:
    Aliante membri 5-20,30-40,50-55,55-65 asa zic eu
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.
  • XpawXpaw Postări: 426
    editat 22.06.2013
    Este normal .. Sus cu ceea mai buna alianta . ( nu sunt fan DX dar asa este normal) ...
    Razboinic-spartan.jpg
    Cand lupti numai pentru tine , risti sa devii prizonierul tuturor
  • editat 22.06.2013
    Mmmm.... mereu castiga ted academy si degeneration-x
  • editat 23.06.2013
    baieti atacati si voi intruna si faceti glorie multa si ca sfat cate mai multe steaguri :)
    editat 23.06.2013
    D-Generation iese deoarece are o strategie gen Kamikaze , Isi ataca academiile ...
    Razboinic-spartan.jpg
  • BraveWwwBraveWww Postări: 208
    editat 23.06.2013
    Cine va opreste sa cheltuiti bani aiurea pe rubine,sa va terfeliti onoarea atacandu-va intre voi,prietenii,doar pentru a fi MOTZUL turnirului intr-o lume care dispare in momentul cand dai click pe OFF?:o
    BraveWww GLADIATOR t1z2.jpg
  • editat 23.06.2013
    Xpaw a scris: »
    D-Generation iese deoarece are o strategie gen Kamikaze , Isi ataca academiile ...

ai dreptate asa face DX :))
  • editat 23.06.2013
    xpaw esti penibil noi avem razboi cu atatea aliante si mai ales acum cu Ordinul Lorzilor si tuai ajuns la concluzia ca ne atacam cele 7 academii pe care le avem :))
  • tuturicututuricu Postări: 143
    editat 23.06.2013

:):):) asta crezi tu despre DX? Prietene, inseamna ca nu cunosti sloganul nostru
    ....si dai si lupta!
    TheWolfMaster a scris: »
    Mai oameni buni :)) eu chiar nu inteleg ceva...
    Mereu cand incepe un turnir al aliantei aceleasi aliante ajung pe locul 1,2,3, adica cele mai puternice, daca o alianta are bonusurile la maxim la ce ii este bun faptul sa castige pe locul 1 turnirul? Si ce poate sa faca cu premiul?

Noi facem aceiasi glorie indiferent ca e turnirul sau nu....tot timpul atacam, tot timpul avem razboaie....
    tuturicu @ ro 1[SIGPIC][/SIGPIC]
  • darkknightrisesdarkknightrises Postări: 2,861
    editat 23.06.2013
    Cred ca voi aveti razboi cu majoritatea hartii,chiar si cu alianta mea aveti ...
    Darkknightrises
    -Never Say Never-
    Pentru informatii despre joc,adaugati-ma pe skype,vlad.cubic sau dati-mi mesaj pe joc.
  • editat 23.06.2013
    Sunt trecuti la razboi dar nu purtam un razboi cu ei suntem axati pe OL
  • LucaBrasiLucaBrasi Postări: 3
    editat 23.06.2013

nu sti ce vorbesti
    0LucaBrasi @ it 1
    editat 23.06.2013
    Voi stiti mai bine ... Acum nu va suparati :))
    Razboinic-spartan.jpg
  • TheWolfMasterTheWolfMaster Postări: 526
    editat 23.06.2013
    Poi da, e normal, cel mai puternic locul 1. Dar, alti nu pot la fel de mult, nu au cum... si chiar, voi, reprezentati DX, ia spuneti, ce faceti mai cu rubinele pe care le castigati? La ce va sunt bune? :)))
    unexpected.jpg
  • Owyd3lw (RO1)Owyd3lw (RO1) Postări: 42
    editat 23.06.2013
    pai daca e intr-o alianta mai mica se poate folosi de ele fata de D-X care are tot aproape la maxim
    Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm
  • ionute12 (RO1)ionute12 (RO1) Postări: 25
    editat 23.06.2013
    Cred ca pentru ei nu este vorba de rubine...
  • Ar3sAr3s Postări: 851
    editat 23.06.2013
    ionute12 a scris: »
    Cred ca pentru ei nu este vorba de rubine...

Tuturicu a zis CLAR! Ca ei fac aceeasi glorie indiferent daca e turnir sau nu, Clar?
    LIBERIUM DACIS :

Unitate,putere,incredere,loialitate,RESPECT

Aceste calitati sunt esentiale.

Cu stima Ar3s

27uu.jpg

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier