Início Zoe Atividade

Zoe

Nome de utilizador
Zoe
Visitas
7,778
Cargos
Moderator
Juntou-se
Última Atividade
Pontos
2,864
Postagens
16,357
Medalhas
38

Atividade

 • janek3 (CZ1)
  ale ja jsem neměl připojený email s učtem

  19.01.2021
 • timkojanosik (SK1)
  dobre rano teta zoe
  19.01.2021
  • Zoe
   Zoe
   Dobré ráno....
 • alibaba2 (CZ1)
  Bavil jsem se o tom již s Freya ale k ničemu to nevedlo porto se ptám ještě zde - předávám svoji poslední zprávu už asi ze čtyř z diskuse tuším že mi nerozumí 
  Jsem tady ještě jednou - upřesňuji problém  - můj správný hrad je na adrese 749 681 byl založen v roce 2020 a ten špatný co se mi stále hlásí ( oba se jmenují stejně) byl založen v roce 2015 to je to co musíte vyřešit tak ten je přibližně na adrese 367 121. oba jsou na úrobni 70 ale ten špatný není v žádné ali je asi anonimní má přes 35M zlaťáků a nikdo s ním asi nepracuje ale to vše musíte vyřešit vy. pokud nejte sama schopná nebo nemáte kompetenci předejte to někomu jinému a ať se se mnou baví přes můj mail, který jsem vám poslal. Problém asi není pro veřejnou debatu. Děkuji.

  doplňuji hlásí se mi jiný hrad než je můj oba mají stejné jméno a asi i stejné heslo můj hrad je v ali Flora ale je to nějaký SW problem muj mail je [email protected] prosím ozvěte se.
  17.01.2021
  • Zoe
   Zoe
   Ahoj,
   takhle... účet s názvem "alibaba2", z roku 2015, na který tě to asi přihlašuje (podle jména na fóru), je na souřadnicích 625:694.

   Na souřadnicích 367:121 osobně vidím úplně prázdnou mapu, minimálně na českém serveru...

   Na souřadnicích 749:681 je sice hlavní hrad s názvem alibaba2, ale název účtu (což je tedy jméno, které musíš použít při přihlašování) je Brtnik48.

   Takže tohle nevypadá na chybu, ani nic k řešení... na mapě je jenom jeden účet s názvem alibaba2 (ten z roku 2015, na který tě to přihlašuje), nový účet, na který se chceš přihlásit, je brtnik48 - prostě se jenom přihlašuješ špatným jménem :)
  • alibaba2 (CZ1)
   alibaba2 (CZ1)
   omlouvám se správná adresa je 749 681 a je z roku 2020 jak jsem psal už vaší kolegini jsem uživatel Brtnik48 a HH se jmenuje alibaba2 a jsem v ali Flora šéf Bludný vlk - a teď jsem oba hrady se jménem alibaba2 opět našel. Tento mail píši z pohledu na svůj hrad od Bludného vlka třeba to pomůže aby jste ho našli. Chyba asi spočívá v tom, že jsou zde najednou 2 hrady se jménem alibaba2 a oba jsou asi vlastněny jménem Brtník48 - už jsem zkoušel i možnost malá velká písmena ale na nic jsem nepřišel - ten hrad z roku 2015 tam prostě nemá co dělat. Když jsem se r. 2020 zjara hlásil SW nepoužitelnost jména nehlásil.
  • alibaba2 (CZ1)
   alibaba2 (CZ1)
   od jara 2020 mám přihlášení na počítači. až teď to chtěl obnovit asi proto že se objevili 2 ale nevím
  • Zoe
   Zoe
   Tak ještě jednou :D

   Tohle je hrad na souřadnicích 749:681 https://ctrlv.cz/9kzq - přihlašovací jméno brtnik48, jméno hradu alibaba2.
   Tohle je hrad alibaba2, ke kterému patří tenhle účet na fóru, ze kterého píšeš https://ctrlv.cz/s03r - přihlašovací jméno alibaba2, stejně tak jméno hradu.

   Na jméně hradu nicméně vůbec nezáleží - klidně může být na mapě sto hradů se stejným jménem. Podstatné je přihlašovací jméno, které musí být unikátní.

   A hráče brtnik48 vidím na mapě jenom jednou, žádný účet na souřadnicích, které jsi poslal, nemá stejné přihlašovací jméno...
  • alibaba2 (CZ1)
   alibaba2 (CZ1)
   děkuji za vysvětlení souřadnice 749:681 je ta na kterou se chci dostat píšu z jiného hradu z toho na který nechci.ale který se mi stále vnucuje automaticky. budu to tedy ještě zkoušet. Zapomenuté heslo údajně probíhá správně ale při použiti je to neúspěšné a vnucuje se tam stále ten špatný ze kterého teď píši.
  • Zoe
   Zoe
   Jo, ono je nastavené automatické přihlašovaní - stačí se odhlásit a odznačit ho, pak to přestane automaticky přihlašovat...

   Každopádně je potřeba použít jako přihlašovací jméno brtnik48 a správné heslo (v případě zapomenutého hesla pak správný email, patřící k tomu novému účtu) :)
  • alibaba2 (CZ1)
   alibaba2 (CZ1)
   pokud se mi to přihlašuje na mapu kde je ten můj hrad ale hlásí se to na jiný tak si myslím že jsem na správném serveru - na výběru mailu se hlásí několik desítek různých mail adres - ty co jsem zkoušel hlásí nový start hry - jak poznám správný server na který je upozornění také při obnově hesla?
  • Zoe
   Zoe
   https://ctrlv.cz/pZ8u
   - neprve úplně dole na stránce koukni na server (česká vlajka s server "česká republika 1") - pokud je správný, tak pak klikneš na zapomenuté heslo a vyplníš email :)
 • Milo055 (CZ1)
  prosím tě přihlásil jsem se do vnějšího království a během dvaceti mi
  nut byly na mě 6 útoků ona tam není ochrana na začátek     Milo055
  07.01.2021
 • susak (CZ1)

  Ahoj Zoe,

  mohu te poprosis o vymazání nekterych screenu/zaznamu ze souteze?

  pokud ano mohl bych to treba upravit a napsat za ten dotycny screen tento.

  susak

  05.01.2021
 • AzazelCZE (CZ1)
  Je toto chování normální? Jel na našeho člena, napsal jsem co blbne. a odepsal tímto způsobem: https://ctrlv.cz/rr40
  s pozdravem Démon

  30.12.2020
 • mrecek (SK1)
  Zdravím ja by som sa chcel opýtať kde je možné nahlásiť nejakého hráča ?
  13.12.2020
 • Wr.GHost (SK1)
  budú tento rok ešte samuraji
  04.12.2020
 • hraběnka máňa 5 (CZ1)
  ahoj, během měsíce jsem si koupil za sms 2 x rubíny. Po prvním nakoupení byl s reklamou klídek, po druhém (cca 2 dny) ji tam mám stále, i během hry naskakuje,  tak na co si je pak kupuji??? Aspoň vím, že už kupovat nic nebudu!!!  Hraběnka
  29.11.2020
  • Zoe
   Zoe
   Ahoj,
   prosím, kontaktuj podporu, kde ti to pomohou vyřešit :)
 • Konge_Asriel (SK1)
  ahoj, dostal som ban za nič a prišli mi takéto 3 maily https://prnt.sc/vsmhq5 a ban je na 7 rokov https://prnt.sc/vsmjry vedela by si mi nejak poradiť čo s tým môžem robiť? ďakujem
  30.11.2020
  • Zoe
   Zoe
   Ahoj, je tam podezření na podvod s platbou - takže po tobě chtějí kopii občanky a digitální výpis z kreditní karty za poslední dobu (hádám, že kvůli herním nákupům), aby si ověřili, že jsi majitelem karty nebo ji máš právo používat, přičemž je potřeba, aby bylo vidět tvé jméno a poslední 4 čísla kreditní karty (končící na číslice, které v emailu uvádí), ostatní údaje můžeš zakrýt...
  • Konge_Asriel (SK1)
   Konge_Asriel (SK1)
   a ešte by som sa chcela spýtať kam to mám poslať
  • Zoe
   Zoe
   Jako odpověď na ten emal, který ti od nich přišel :)
 • Agamemnon9 (CZ1)
  Ahoj, rád bych se zeptal, jelikož se mi po té dnešní aktualizaci zobrazuje na hradě něco jako že mé jídlo bylo zmrazeno. Co to znamená a jaké to pro mne má výhody? Děkuji za  odpověď.

  23.11.2020
  • Zoe
   Zoe
   Ahoj,
   jídlo je zmražené během aktualizace - znamená to, že nemáš žádnou výrobu, ale ani žádnou spotřebu. Po aktualizaci se to vždy za chvíli srovná :)